Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Eliška (Pá, 14. 4. 2023 - 17:04)

To máš super, že teď můžeš mít plínky na sobě pořád. Teda kromě chřipky, tu ti nezávidím. U nás taky Velikonoce proběhly v pohodě. V pondělí ráno jsem si vzala plenku, abych neměla od koledníků modřiny na zadku. Mamce to nevadilo a tak jsem nakonec zůstala v plínce celý den.

zan (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

ahoj jak se máš a jaké nosís plenky a kolikr ti je?

Eliška (Po, 17. 4. 2023 - 14:04)

Ahoj, mám se dobře, v červnu mi bude 15. Plenky mám Babylove pyjama pants.

zan (Út, 18. 4. 2023 - 06:04)

ok super a nosis je vlastně kam i do školy?

Eliška (Út, 18. 4. 2023 - 14:04)

Do školy ne, mám je na spaní a občas doma přes den.

Jana (Út, 18. 4. 2023 - 17:04)

Ahoj Eliško a jak se ti daří s těmi látkovými jak jsem ti poradila minule?

Eliška (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

Ahoj Jano, látkové plínky jsem už párkrát měla, ale zatím je nosím spíš výjmečně. Měla jsi pravdu, jsou pohodlnější než ručník. S oblékáním je to trochu složitější, aby se neshrnovaly a zůstaly pěkně poskládané, ale s tím mi pomáhá sestra. Uvažuju ještě o tom, že bych koupila nějaké zapínací kalhotky.

Kája (Út, 18. 4. 2023 - 18:04)

prosímtě dej radu na látkové. ráda bych je zkusila také.

Eliška (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

Jana mi před časem dala typ na tyhle látkovky: https://www.textilcentrum.cz/detska-bavlnena-latkova-plena-osuska-tetra-bila-180g-m2-90x100cm.html# Chtěla jsem schválně větší, pro malé dítě budou stačit i ty klasické 70 x 70 cm.

Kája (St, 19. 4. 2023 - 10:04)

dík. kouknu.

Eliška (Út, 18. 4. 2023 - 17:04)

Ale jo, počurávám se a pokakávám jak to jen jde. Prochcala jsem si matraci až na dřevěný rošt, takže jsem musela koupit novou a hodně vysokou, abych ji zase nepročůrala. Strašně mě to ale vzrušuje, ty žluté fleky na matraci, červené taky samozřejmě.

Mick (Čt, 13. 4. 2023 - 15:04)

Ahoj to je dobře že se ti setřenky moc neposmívaly.Jaké máš plínky i na den?Ty pampersky nebo Drynitesky?Jak to děláš když se počůráš, řekneš to mamce a ona tě přebalí nebo ty sama?Nebo jsi ještě přes den plínky nepoužila?Tak se brzo uzdrav a odepiš jak pokračuješ.

Eliška (St, 5. 4. 2023 - 18:04)

Držím palce, aby cesta autem i návštěva u babičky proběhla v pohodě a bez posmívání.

leon (Ne, 2. 4. 2023 - 20:04)

Jak se změnila tvoje pozice ?Takže mamka tě přebaluje večer i ráno?Co ti říká když jsi suchá nebo naopak počůraná?Kdy dostáváš plínku těsně před spaním nebo dřív?Jak myslíš že budou reagovat setřenky?Je hodně poznat ta pamperska pod pyžamem?

Láďa (So, 18. 3. 2023 - 05:03)

Podobné problémy mám také, když se napiju a nezajim to musim po chvilce najit nejaké místečko, v přírodě neni problém, horši je to ve městě nebo v buse. Proto jsem začal před lety nosit pliny a je problém částečně vyřeseny.

leon (Čt, 16. 3. 2023 - 21:03)

Tak snad to ségra nikomu neřekne.Jak a kdy jsi začala mít problémy s hyperaktivním močákem?Co ti řekla mamka když ses připočurla v autě?Třeba to setřenky nezjistí že nosíš na noc plínky.Ale vlastně nevíš, jestli se probudíš ráno suchá, protože můžeš mít opravdu nehodu, nebo to pustit sama.Tak ti přeju suchou noc a dej vědět jak jsi ráno dopadla.

Verča (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ahooj, tak mám za sebou dvě suchý noci :), mamka mě vždycky ráno kontroluje a dneska mě pochválila, ale asi se přes noc na zítra počůrám... Hyperaktivní močál mi zjistili, když mi bylo 12, problémy jsem právě měla už předtím. Tak to připočurnutí v autě nebylo, tak hrozný, hlavně ať si to příště pohlídám... Bojim se, že to sestřenkam řekne ségra, ale tak asi mi to až tak nevadí. Moc se jinak nevídáme a zpetně je ta ostuda vlastně jednou z věcí co mě lákají.

Jana (Ne, 19. 3. 2023 - 08:03)

A jaké problémy jsi měla předtím, počůrávala ses v noci?

Jája (So, 18. 3. 2023 - 23:03)

Tak jaká byla noc? Suchá nebo mokrá.
Holky by neměly nosit kalhotky, plínky jsou hezčí a praktičtější. Gratuluji že jsi sebrala odvahu a nosíš je. S úsměvem ignoruj zdejšího trola a piš nám dál své pokroky.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Zalez, ty úchylný padesátiletý dobytku !!!

Reklama

Přidat komentář