Reklama

Muži v dámském prádle.

Vlasta (St, 8. 2. 2023 - 18:02)

Osobně by mi to nevadilo, spousta mužů nosí pod kalhotama pánské punčocháče a nezřídka i dámské silonky. Jsou i tací, kteří si nekupují pouze obyčejné, ale docela dost drahé dámské silonky, které si leckterá z nás koupí svátečně.
Co by ale vadilo, kdyby neměl na odhalené, viditelné části nohy udělanou depilaci.
Nedávno jsem viděla u jedné v divadle o přestávce starší vyoblíkanou dámu která o depilaci snad roky nezavadila.
Pak ani luxusní silonky na chlupatých nohách parádu neudělají.
Na ohrnuté kamaše tipuji staršího muže, je to tak?

Pavla (Po, 6. 2. 2023 - 19:02)

Punčocháče samozřejmě bez zesíleného sedu

Lenka (Po, 6. 2. 2023 - 07:02)

Další krásný den, dneska i když mrzne bude sukénka, saténová košile, kozačky, teplé punčocháče a bunda s kožíškem.Hezký den holky

Pavla (Po, 6. 2. 2023 - 18:02)

Tak to jsi musela být kočka. Určitě sis to užila Jak čtu o sukence ,tak jsem si vzpomněla dnes na mě na internetu vyskočil článek, že módní návrháři mají novinku že modelky jsou dule jen puncochacich bez sukně. Pro mě to zase taková novinka není. Rada si beru jen černé silonky 60-80 den ,aby prosvitaly pod ně černé tanga. A nahoře krátkou mikinu jen do pasu

peta (Ne, 5. 2. 2023 - 14:02)

hledam nekoho s okoli Jihlavy

Pavla (Ne, 5. 2. 2023 - 06:02)

Tak si už ležím a přemýšlím co si pěkného obleču z mého dámského šatníku. Je to prostě únik z každodenní reality. V sobotu jsem si koupila bezva tvarující kalhotky pěkně formují zadek aby půlky byly od sebe. Zvýraznil se v leginach ,který jsou taky pusch up

Jirka (Ne, 5. 2. 2023 - 09:02)

A já mam na sobě střecove dziny a tanga

peta (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

hledam nekoho s okoli Jihlavy

Děvče (So, 4. 2. 2023 - 07:02)

Jsem kluk v 17 letech nedavno jsem objevil ze se mi libi feminizace celkově radbych nasel nekoho kdo vy mě do toho nutil

Milan (So, 4. 2. 2023 - 06:02)

Někdy vyrazim v dámském oblečení i ven, občas se někdo ohledne. Včera jsem vyrazil do Prahy v body, punčochach, strečovy černy rolák, dámské rifle, svetrový vysoký rolák, černy dlouhý dámský kabát a kozačky.

Pavla (St, 1. 2. 2023 - 18:02)

O to víc mě to mrzí když vidím kolík lidí v okolí do toho šli

Pavla (St, 1. 2. 2023 - 18:02)

Tak ti držím palce a přeji ti to. Já už jsem bohužel starší a nemám tolik odvahy,taky jsem o tom uvažovala a mrzí mě že jsem dotoho nešla Když jsem venku jako žena tak cítím jak jsem spokojená. Aji když jsem byla úplně poprvé venku za ženu tak jsem se divila sama, že nemám žádnou nervozitu

Lenka (St, 1. 2. 2023 - 15:02)

Přijde mi že už jsem dámským oblečením úplně posedlá, mám i nalakované nehty a na nohou pořád, musím se i malovat a jiné boty než dámské nenosim.Jsem rozhodnutá, zítra jdu ke své sexuoložce a požádám o tranzici.Musím mít velká prsa a hlavně vaginu,jinak se zblázním.

pepeff (St, 1. 2. 2023 - 10:02)

NERAději nosim ružové krakové bílé a jsem v nem vipan jak žena a jem na to hrdej tel728 285 330 sms duo wasapp meseger co oba se 1-2 v nem ukazat či pomazlit nic víc PRADELKO JE PRADELKO A CHODIT V NĚJ JE SUPEP SUPER SUPER

Steff (St, 1. 2. 2023 - 22:02)

Moc rád"a" se stebou pomazlim i třeba víc není nad překvapení v kalhotkach

peta (Ne, 29. 1. 2023 - 13:01)

hledam nekoho od jihlavy nosim damske od mala

peta (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

jsem od jihlavy v damskem od mala napis me email napisu ti

Pavla (So, 28. 1. 2023 - 08:01)

Ahoj Lenko.chtela jsem se tě zeptat jestli si vycpavas podprsenku a čím. Já nasim podprsenku F ja používám silonky náplně luštěninou. Jednu dobu jsem používala i balounky s vodou ale to aj strach že by praskly

Lenka (Ne, 29. 1. 2023 - 08:01)

Ahoj Pavlo,v podprsence mám silikonové epitézy,jsou velmi příjemné na těle, zahřejí se na teplotu těla a můžu s nima i do bazénu.Mam velikost C a každé moje ňadro váží 600g.

Pavla (Ne, 29. 1. 2023 - 12:01)

Dík za odpověď. Taky jsem o epitezach uvažovala, ale byla jsem se abych s nema byla spokojená. Rada si dělám větší prsa v každém košíčku mám 1000 g. Do bazénu stejně nejdu

Reklama

Přidat komentář