Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 03:03)

U Denise byla šance i když malá, dostat se z toho bahna. U K. bohužel není. Miluno, čtu dobře? Ty chceš opustit kvůli K. děti? Snad nechceš jít na brigošbarák?

Miluna (St, 22. 3. 2023 - 06:03)

Čteš špatně nebo to jen děláš.Dobře víš co sem si poslední dny prožila a nevěděla jestli to K.vydrží když byl na Aru a ty myšlenky dobře víš že patřili kdyby to bejval nevydržel tak bych to nemusela vydržet ani já.

Miluna (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Strašná láska, krásná láska, magická láska.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Ježíš, ty jsi tak krásně zamilovaná..... ať to není beznadějně. Já tomu přeji život.

Miluna (Út, 21. 3. 2023 - 22:03)

Já cítim něco tak vzácnýho a potřebu ho ochraňovat.Tohle byli jeho slova od začátku ke mě ale já to už cítim k němu taky.Napsal mi před chvílí že sem jeho strážný anděl.Od samého začátku cítíme k sobě něco vyjímečného.Už sem to pochopila jaký to je opravdu někoho milovat,bát se o něj a kde nejde jen o sex.Kde si na sebe lehnete jen tak do objetí a vnímáte srdce toho druhýho.Já tady z toho teď brečim ale to je láska.Vim že ještě nemohu k němu do objetí ale musim to vydržet a budu čekat na něj.Taky moc tomu přeji život.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 23:03)

Už jsi to někdy zažila, nebo je to poprvé?

Miluna (St, 22. 3. 2023 - 00:03)

V takovéhle podobě sem to ještě nezažila.To co zažívam teď mi silně připomíná to co sem znala jen někde z filmů.Ještě jak je to oboustranné a opětované.Já si dřív myslela že taková láska je jen ve filmech a že ve zkutečnosti to tak nebývá ale tady vidim že filmy nelžou a že to existuje.Že dokonce sem poznala sama na sobě jaký to je ještě v minulých dnech když v myšlenkách si plánuješ že když ti milovaný odejde že pujdeš za nim.To vše mi během těch strašných minulých dní napadalo, nebudu lhát.V myšlenkách rozmýšlení jestli vydržim zůstat kvuli dětem nebo to vzdát a jít za nim,šílený rozhodování a nejistota protože vim že on je jediná síla která mi drží a přiznam se že nevim jak bych se rozhodla.Já ce cítila zároveň na blázinec,takže nevim, dostali jste mi z toho na poslední chvíli a zlepšující se jeho stav.Ale je tady další strach,ten strach pokračuje dál.Až se kamkoliv vidá, teď o to drsněji po těch minulých dnech.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 08:03)

Zamilovanost bývá slepá a hluchá, pokud po ní nepřijde trvalá, méně intenzivní láska plná rozporů, kompromisů a citů, tak jde jen o momentální vzplanutí. Musíte se připravit na budoucnost bez příkras a nereálných tužeb.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 00:03)

Miluna
No už to tak je že se mu víc otvíram tak jak to chtěl.No to chci s nim trvalý vztah.Tohle sem ještě nikdy necítila,dost se to liší od těch co sem měla dřív i tim jak je vnímam já.Asi do ostních sem byla zamilovaná hlavně povrchově a sexuálně a jeho vidim s hrdostí a nějak jinak.Jako člověka se všim kterýho si vážim.A miluju když semnou mluví o medicíně a pacientech jako třeba mluvil teď...bla bla...Teď šel skočit do krámu pro něco do práce.Už byl ke mě zase jako jindy a o Jirkovi zatim nemluvil a držel mi za ruku přitom povídání a dával pusinky na tvář.Zase se mi chce dojetim brečet protože ho žeru a strašně miluju, obdivuju a nechci tohle nikdy ztratit.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 09:03)

Ty nejsi normální když pořád vytahuješ staré věci.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 09:03)

Asi pro porovnání. Je dobré i pro ni si uvědomit, že je to pořád dokola.

Návštěvník (St, 22. 3. 2023 - 05:03)

Ješté lepší jsou tyhle výjevy, kdyz mela partnera Alici.

Miluna (St, 22. 3. 2023 - 06:03)

To nejsou žádný výjevy, to je láska ale tentokrát opětovaná a zažila sem jaký to je když opětovaná.

Miluna (St, 22. 3. 2023 - 00:03)

Nedávej už to tady, to co nevyšlo a nebylo opětováno.Nedělej to.

Miluna (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Jen nevim jak mam spracovávat ten strach o něj.To mu ani radši už nepíšu,ani to jak mi strašně chybí protože chci aby byl v klidu.Píšu mu jen pozitivní zprávy.Ale pro mě je tak něco krásnýho a vzácnýho a tou hrůzou co sem teď zažila tak mam strach o něj o každý jeho krok.

Miluna (Út, 21. 3. 2023 - 20:03)

Je děkuji moc Berous..S K.si píšeme.Doktor se ho ptal jestli má zatim kam jít mimo ubytovnu.Tak řekl že k rodičum.Je možný že ho zítra budou chtít pustit, už vše nechává na doktorech a sám píše že nic už nechce uspěchat a pokuď ho pustí tak by prý rád jel na týden domu-je to ode mě 100km. Je docela teď změněnej podle psaní,takovej jinačí a opatrnější mi přijde.Vyšetření mu dopadli všechny dobře ale má chodit každý dva týdny k adiktologovi a bude brát antidep..Je to moje jediný přání přesně to co si napsal.A jak se někdo ptá tak o Alče nevim.Asi jsme s Ali odcizené.Ona pořád jen ty mladíky ale jak sem zjistila mladík mi nedal psychicky co potřebuji.To sem našla až ve 42 letym K..

Berous (Út, 21. 3. 2023 - 19:03)

Milu konečně jsi zase v pohodě a zase svítí sluníčko. Přeji ať vám to s K všechno vyjde a jste spolu moc šťastný.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 17:03)

Alici tady tenkrát někdo nadával, tak se asi tady na to vykašlala.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 17:03)

To těžko, přečti si diskuzi jak Alice reaguje.

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 17:03)

Myslím si, že jsou rozhádané.

Reklama

Přidat komentář