Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Na národní gartu nemáme v Česku dost lidí. Už teď vázne nábor do policie a armády. (Resp. lidé by byli, ale jen kriplové.) Jediné řešení je sestavit jednonárodnostní NG z imigrantů, tedy z Ukrajinců (jednonárodnostní, aby se líp domluvili). Musely by to být ale jen ženy, protože (jak se zdá) ukrajinští muži všichni padli nebo padnou na frontě. xxx Je tady ovšem ještě řešení mít NG z českých žen, což by ale chtělo čas, protože by se to muselo politicky a ideologicky zmáknout tak, že bychom my muži podpořili feminismus a vyšponovali jej na úroveň, že ženy jsou lepšími vojáky než muži. (Což je sice hovadina, ale ženy by tomu lehce uvěřily, protože už k tomu mají hodně našlápnuto.) xxxxx (Samozřejmě náklady na provoz gardy by byly vyšší, protože vojačky by logicky musely fasovat kromě obvyklé výstroje a vybavení i šminky, řasenky a rtěnky. Ale když nejsou lidi, je vícenáklad pochopitelný a dal by se vyargumentovat. Protože jen vojačka, která je spokojená se svým vzhledem, je dobrá vojačka.)

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Tvoje imprese emoce z Aladinova textu se taktéž nedají..

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 16:03)

Zkus nás motivovat. Taková Gucci nebo LV kabelka...hmmm.

Rozverná (Ne, 19. 3. 2023 - 19:03)

Noo… možná rozverná Rozverná opravdu není ženská, jen provokatér, jak mě podezírá pan Jahoda. A nebo jen divná, ale fakt jsem nikdy nepochopila, Nono, tu ženskou zálibu až posedlost luxusními značkovými kabelkami. Jasně, jsou krásné, ale pro praktický život (trasa – práce, fitko, nákup) naprosto nepoužitelné. Vídám v ulicích „dámy šarmantní“ ,-) v jedné ruce módní kabelka, v ruce druhé plátěná nákupní taška z Penny-marketu (nedejbože igelitka – ano i takové umělkyně se najdou). To ten celkový dojem totálně zabije…

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Já ti ty kabelky vysvětlím. Když má žena posraný život, nebo příliš agresivní konkurentky, nebo prostě trpí totálním znechucením z manžela, potřebuje nutně značkovou kabelku minimálně za padesát tisíc. Ta kabelka je symbol. Za prvé tak předstírá, že je úspěšná, za druhé si tak trochu spraví spadlé sebevědomí. (Ovšem kabelky nejsou jedinou obsesí žen. Mnoho jich má celou jednu šatnu plnou jehel a jiných, na nošení zcela nevhodných bot, bortících nožní klenbu a způsobujících hallux - a mají je rády více než vlastní děti.)

Rozverná (Po, 20. 3. 2023 - 18:03)

Šmankote!!! 50 klacků za jednu kabelku??? Šílíš? To je úplně nemožná cena. Božínku, jen ať to nevidí pan Jahoda bo jej totálně jebne. Víš kolik by za to bylo kg „úděného“ nebo peletek? :-)

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Nebo si nabrnkne vděčného a lukrativního milence, neutrácí, ale vydělává minimálně na sebevědomí.

19.2. (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Zatímco se mezi přáteli dopodrobna probírají operace kolenou nebo porody, jsou na druhé stud, strach a nepříjemný pocit hlavní emoce, které doprovází většinu pacientů při vyšetřeních. Někteří to považují i za velice intimní záležitosti.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

Copak, blbej den?

19.3. (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

V závěru konečníkového příběhu se objevuje parafráze jeho sboru ironicky opěvující blahobyt a vyspělou civilizaci.

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 19:03)

Hele, ty Rozverné fitko, to víš trochu tady provokace, trochu provokace v životě, to je moje:) Však ty taky. No tak já moc nenakupuju, takže opravdu ale opravdu nákupní tašky nenosím. Jo a ty nevíš, že my moderní ženy již dávno nenosíme hnusné logové tašky od pokladny, ale stylové síťovky atd? Je to ekologické, a tak jsme in.

Rozverná (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Jako nech být, moderní Nono. Považ – taková „vkusná“ igelitka z Alberta za 30 kaček – no nekup to…

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 15:03)

Ty máš chodit do Alberta se síťovkou a plátěnou taškou na nákup, a ne kupovat igelitky, které se v přírodě rozloží až za sto let. Možná ani pořádně netřídíš. Přiznej se, kam dáváš plastové kelímky od svých jogurtů!

Rozverná (Po, 20. 3. 2023 - 22:03)

Fajn a jak mi Návštěvníku tedy vysvětlíš ekologičnost „třídiči“ vymývanými plastovými kelímky od jogurtů teplou vodou a saponátem?

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 23:03)

Ty jsi zjevně žena, která to s domácností dělá poctivě, když tě napadla teplá voda a saponát. Kulové. Kelímek pořádně vyškrábu a když má plastové víčko, tak jím uzavřu a do odpadu. Když nemá víčko, tak vytřu ubrouskem a do odpadu. (Nesmíš v kuchyni skladovat plasty dva týdny a nebudou ti smrdět, šmudlo..., ne to jsem nechtěl napsat. To mi jen tak ulítlo.)

Rozverná (Út, 21. 3. 2023 - 00:03)

No no… vtipálku. Že ty taky rád koukáš na „OCD uklízeče“ na Prima Show? ,-)

Návštěvník (Út, 21. 3. 2023 - 00:03)

Televize je mnoho slov o ničem, jen rozmělňuje život. Ale většina lidí ji nutně potřebuje (i ty OCD uklízeče) a já to respektuji. Ale já si stran OCD uklízečů celý život gratuluji, že jsem přišel do styku jen s jedním, a navíc náhodně, protože to mít doma, má člověk ze života peklo. Jinak řečeno - v životě člověk má ocenit nejen věci, které se mu staly, ale i ty, které se mu nestaly.

Rozverná (Út, 21. 3. 2023 - 01:03)

Neboj Návštěvníku, do OCD uklízečů mám hóóódně daleko. Zatím jsem si dokonce ani nevšimla, že by binec někam utekl. Leda, že by se sám uklidil. Návštěvám vstup povolen pouze na vlastní nebezpečí :-))

Rozverná (Út, 21. 3. 2023 - 00:03)

Cynik – promiň mi tu pokleslou televizní produkci :-(

Cynik - realista (Po, 20. 3. 2023 - 23:03)

Tlachání o ničem by ti šlo, slabší středoškoláku. A nejdůležitější uprdnutí klasicky do závorky.

Reklama

Přidat komentář