Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 22:03)

Je to až neuvěřitelný co má za sebou a pak ho znova slyšet.Ale já cítim prostě pořád tu silnou lásku.On ve mě zbouzí ochranitelský pud.Tohle cítí on ke mě, jenže já už k němu taky.Už ten jeho hlas ke mě takovej něžnej, laskavej hlas.No přiznam se že sem sama na sobě zjistila že bez něj je moje cesta v nejlepšim do blázince,cítila sem to na sobě co se se mnou dělo bez něj ty strašný dny.Drželi jste mě, možná vy a pak ta pani jste mi udrželi ještě v nějakym přijatelnym stavu vyčkat i když už sem se motala ale snažila sem se držet.Ale bez něj už nejsem nic.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 22:03)

Cítíš ochranitelský pud k alkoholikovi? Bylo mu aspoň trapně? A proč se ožral?

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 22:03)

Takže teď o něj budeš na ubytovně pečovat?

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 21:03)

tak to je dobrá zpráva

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 18:03)

Nebo brzy podepíše revers.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

Něco mi říká, že si tak nějak brzy nezakřičí.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

Myslíš kvuli tomu zdraví viď? :'( Pokuď mu tam nechali telefon tak čekam kdy se mi tak může ozvat, nebo jestli vůbec může psát.Zatim se neozývá.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

Jestliže ho převezli, tak je čilý až moc a brzy ho vykopnou. udělají, krevní obraz, doporučí léčebnu a nazdar. S alkoholiky se moc nemažou.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

A taky mi jde v hlavě jak K.nádherně při udělání tak krásně zakřičel když mě nastříkal do pusy a nějak mi to jde v myšlenkách a tak vzrušující to bylo tim hlasem jeho ten tón.To S.nedělá tak vzrušující tón.Chybí mi to vše.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 17:03)

A právě kvůli takovým příspěvkům si R. myslí že jsi bláznivá. Uvědomuješ si, že to tady děti čtou?

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 19:03)

No ale jak to mam jinak napsat když to potřebuju ze sebe dostat.To už bych musela psát slova jen ve skratkách.A stejně si myslim že je to nezajímá.No a po té době sem se dočkala a rozsvítilo se mi na dispeji K.., tak taková radost.Tak jsme spolu mluvili hodinu.Jen dvakrát se mu to v hlavě popletlo nebo nevim jestli si dělal srandu ale zase to znělo vážně tak nevim ale jinak dobrý a taková úleva pro mě.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

A co mam chápat? Teď myslim na K..pořád si říkam co se dozvim a co jim o mě řekl a jak teď vidí nás dva i po takovém hrozném zážitku.Jdou mi třeba myšlenky jestli na mě nezapoměl, jestli se mu v hlavě něco nezměnilo ke mě a tak, nebo jestli je láska nejsilnější nade vše.Taky si říkam jestli mu tam nevezli mobil, tak napjatě čekam co se dozvim nebo jestli se mi sám neozve.Návštěvy už budou končit tak hodně na ně tam myslim.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

To se mi snad zdá, ona nic nechápe.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

No teď šel kolem baráku tady cikán a křičel na syna,pokuď teda byl jeho tak křičel ty chcíplotino špinavá a že chcípne a cikánka vedle mlčela a neřekla ani slovo.Takhle bych v životě neřekla dětem ty jo.Pamatuju si že občas sem chtěla mít klid,to asi snad někdy každý? No nic no,on to ví že mi to mrzí ale odpoví mi že se tak chová protože sem prý bláznivá a nebo že sem si ho neměla dělat.Ty prodavačky já nechci žádnou ale jen mi to přišlo líto že cizí ženský chovaji ke mě líp než ten koho sem si porodila.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Anonyme ty nevíš jak se doma k němu chovam.Starostlivě a podstrojuju a odvetou je mi takový chování.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Nechci tě úmyslně zraňovat...ale. Je tam velké ale. Zamysli se, jak ses chovala k dětem, když děti byly malé a potřebovaly tě. Pamatuješ, jak si je nechala u Vildy? Pamatuješ, jak jsi tady psala, že se těšíš, až vypadnou z domu a ty budeš mít volné ruce (a pojedeš na Moravu)? Proč by tě měl R. nějak uctívat, když bůhví co zažil a co všechno si tady přečetl.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Miluna karma je zdarma!

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Ty jsi ho porodila a pak jsi jebala ty na něj, tak se nediv, a vzpomeň si,jak jsi tady nadávala mámě.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Tak to někdy bývá.

Miluna (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

:'(

Reklama

Přidat komentář