Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Návštěvník (Pá, 7. 7. 2023 - 16:07)

Ženy v alkoholickém opojení to dělají často. Mohl bych vyprávět. Naposledy to byla tchyně mého syna na jednom posezení s muzikou. Dělala to tak, abych to viděl jen já, ale pomoci jsem jí nemohl, protože vedle mne seděla manželka.

Viola (Út, 4. 7. 2023 - 07:07)

Taky jsem si honila pičku v posteli s jistotou že jsem sama doma a už jsem se udělala vstala jsem a šla se umýt do koupelny a tam můj syn čtrnáct let s postaveným penisem a akurát stříkal do záchodu když jsem vešla , jen jsem řekla ať to neni vedle a otočila jsem se a šla pryč , za chvíli přišel za mnou do pokoje ještě jsem byla pořád bez kalhotek a říká mi víš mami já jsem se musel vyhonit když jsem tě viděl si to dělat vibroušem v posteli celou dobu jsem se díval přes nezavřené dveře až ses udělala. O té doby nemáme před sebou žádný ostych a masturbujeme i před sebou už jsem mu i jednou ho honila to stříkal jednou tolik ve sprše jak normálně.

Návštěvník (Út, 4. 7. 2023 - 09:07)

Přistižení v rodině při onanii jsou dost běžná a většinou jsou tolerována s pochopením a bez pohoršování, protože to stejně o sobě víme, jenom děláme jako že ne. Mě se ale stalo, že nadržená vdova ze sousedství si vymýšlela a zřejmě jí ty fantazie vzrušovaly. Když jsem měl práce kolem chalupy, na zahrádce nebo zahradě, tak jsem se svojí potřebou nechodil do domu, ale vymočil jsem se za stromem, nebo živým plotem, někdy ani to ne, Vždy mne sledovala a žalovala matce, že jsem jí ukazoval přirození, nebo se před ní ukájel. Jednoho dne mi máma řekla: "Víš co? Tak to udělej, třeba s tím přestane."

Návštěvník (Út, 4. 7. 2023 - 07:07)

Normáně si honím čůráka a žena si prstí píču,po chvíli se vystřídááme.Žena ráda sleduje stříkajícího čůráka.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 13:06)

Já když někoho přistihnu při onanii, a nebylo toho málo, tak na to okamžitě zapomenu. Rád bych aby zapomínali i ostatní, když přistihnou mne, což se často neděje a jsem předmětem pohrdání, ponižování, výsměchu a mravnostních pohovorů.

Katka (So, 17. 6. 2023 - 07:06)

Mockrát už jsem přistihla syna. Vstup do jeho pokojíčku je vlevo za hlavou, tedy leží tak, že opatrně se můžu podívat, aniž by mě viděl. Láká mě to, spatřit jej, jak se znásilňuje, jak si dělá dobře mezi nohama.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 08:06)

Neměla bys ho při tom rušit, nebo se s ním domluv že u toho můžeš být. Možná že ho tvůj zájem potěší.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 10:06)

To je uchylny! nemyslis anonyme?

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 11:06)

Moje máma s tím problém neměla. Vůbec nerespektovala mé soukromí.

Katka (So, 17. 6. 2023 - 08:06)

Nemám odvahu něco mu říct. Stačí mi, že syna tak můžu potají sledovat.

anonym (So, 17. 6. 2023 - 10:06)

kolik je let synovi?

Katka (So, 17. 6. 2023 - 11:06)

Je mu necelých 13, přesně 12 a devět měsíců.

Katka (So, 17. 6. 2023 - 08:06)

Já ho neruším, ani v nejmenším. Nemá ponětí, že ho sleduju. Vím, kdy si to dělá, hlavně o víkendech a před půl hodinou jsem ho přistihla. Půl minutky jsem se dívala, nehonil, jen si s ním hrál. Mačkal si kule, jednu ruku měl pod sebou v rozkroku. Byla jsem úplně hotová z toho

anonym (So, 17. 6. 2023 - 12:06)

musela ste se jít pak uspokojit?

Katka (So, 17. 6. 2023 - 14:06)

Jsem na tom stejně jako můj syn. Kudy chodím tak myslím jen na to co mám v rozkroku, mezi nohama. Dokážu se ale dráždit dlouho, někdy i týden, než si způsobím rozkoš.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 15:06)

Celý týden si musíš zpracovávat poštěváčka nebo i pochvu, abys měla orgasmus? Nepotřebuješ s tím pomoci?

Katka (So, 17. 6. 2023 - 15:06)

Měla jsem manžela, byť mě před ním varovali, tak jsme byli spolu. Vydržela jsem s ním půl roku. Syn mi dá takovou náhražku, hlavně se uspokojuju s jeho semenem.

Návštěvník (So, 17. 6. 2023 - 15:06)

Je to zvláštní, že sexuální apetence se přenáší z matky na syna a jsou tím propojeni. U nás to bylo taky tak. Onanovali jsme často oba. Měla dost hlučný vibrátor a sama taky nebyla potichu, tak jsem věděl co dělá. Otec ne, tedy alespoň to tvrdil. Semeno se jí hnusilo, nebo to předstírala. Vždy když ho někde našla tak mi vynadala, že trousím ejakuláty.

Babka (Pá, 30. 6. 2023 - 15:06)

Přijel ke mě na prázdniny vnouček 14 let, dneska jsem si ráno dávala vanu a jako obvykle jsem si začala honit kundu, najednou vidím jak se pod dveřma mihnul stín, napnula sem uši a jasně slyšela jak si Kuba rozepnul zip a stahování kalhot, začala jsem nahlas stenat

M.. (Pá, 30. 6. 2023 - 11:06)

Tak to snad někdy musel zažít téměř každý, a pokud je ten druhý rozumný a chápájící, tak se otočí, odejde a nedělá z toho tragédii.

Reklama

Přidat komentář