Reklama

Záliba v nylonu - kombinézy, oteplovačky, šusťáky atd.

Lahůdky - od př (St, 23. 1. 2013 - 00:01)

http://www.youtube.com/channel/UC8K-l789KZZqosGH_q1ZKqw?feature=watch
--------
http://www.youtube.com/watch?v=vhQxUoABQgc
-----------
http://www.eddiebauer.com/catalog/product.jsp?ensembleId=43686&&categoryId=27524&categoryName=PANTS&pCategoryId=103&pCategoryName=OUTERWEAR-JACKETS--BLAZERS&gpCategoryId=3&gpCategoryName=WOMEN&ggpCategoryId=1&ggpCategoryName=EB&catPath=~~categoryId=27524~~categoryName=PANTS~~pCategoryId=103~~pCategoryName=OUTERWEAR-JACKETS--BLAZERS~~gpCategoryId=3~~gpCategoryName=WOMEN~~ggpCategoryId=1~~ggpCategoryName=EB&viewAll=n&pg=1&cmPathInfo=null

marťan (St, 26. 12. 2012 - 13:12)

Ale to musí být zevnitř stejný materiál jako navrch, jinak to není ono.

petr (St, 19. 12. 2012 - 19:12)

je tu někdo z jižních...zbožnuji to hlavně na holé tělo. super zážitek.

rosy (Po, 12. 3. 2012 - 09:03)

Ahoj , zdravím všechny , kteří mají rádi nabalování se do teplých prošívaných bund a kabátů. Mám už asi 12 let bundu HUMI z dutého vlákna. Je dobrá v tom , že kapuci mohu upravit a stáhnout kolem hlavy , takže v zimě nikde nefouká. Nosím ji , když teplota klesne pod +10 °C. Kromě toho je nepromokavá , takže se ideálně hodí na jarní nebo podzimní plískanice. Teď jsem ji měl naposled na sobě na začátku května a bylo v ní jako v peřině. Má jen jednu nevýhodu , je moc krátká ( jako většinou všechny pánské bundy ) , takže je mně ve velkých mrazech občas zima na nohy. Pak závidím ženám , že mohou nosit dlouhé prošívané kabáty pod kolena nebo skoro až na zem. Možná namítnete , že pak se hodí kombinéza , ale ta je vhodná spíše na hory a ne na denní chození do práce. Občas si vezmu třeba i tři lehčí bundy přes sebe na procházku ven. Mám rád , když mohu zapnout všechny zipy a využít všechny možnosti zapínání , které bunda má. čím složitější zapínání , tím je to pro mne lepší. Obdivuji ženy , které musí očas cvičit docela slušnou "gymnastiku" aby mohly zapnout kabát se zipem až na zem. Zdravím atěším se na další příspěvky na tomto fóru. Rosy

Hladké bundy, b (Ne, 22. 1. 2012 - 01:01)

Ahoj Leni. Dneska jsem takhle byl celej den na lyžích na Medvědíně. Bylo to vzrůšo. Měl jsem takovou tu celozapínací bundu zapnutou až k očím a přes ní ještě vestu s kapucou nazaženou přes klavu a zapnutou. Bylo to vážně příjemný a byl jsem pořád vzrušenej. Bylo i zajímavé sledovat lidi kolem, když se na mě zadívají.. [email protected] Vrchlabí

hej! (Pá, 30. 12. 2011 - 12:12)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001495963557&ref=tn_tnmn

Profil na Facebooku s perfektníma fotkama nylonových hader, a na nástěnce stovky webových odkazů na stránky s kvalitníma fotkama! Všecko super lesklý nylon! Oteplovačky, bundy, trenýrky, šustky.. A holky v nich!!

majkl (Po, 5. 12. 2011 - 18:12)

Jasně že je, všude jsousuper, zima se blíží, tak napiš [email protected]

hoodup (Po, 5. 12. 2011 - 09:12)

je tu někdo z jižních...Jasně že je, všude jsou

majkl (Út, 29. 11. 2011 - 17:11)

Čauky, hledám někoho, s...je tu někdo z jižních Čech, kdo rád nosí oteplovačky, péřovky nebo lyžařské kombinézy?

Ouvi (Ne, 20. 11. 2011 - 19:11)

Čauky, hledám někoho, s kým jet letos na hory - lyžovat nebo i tůrovat na sněhu. Nejlépe někdo okolo 20-30. [email protected]

lovec (Út, 25. 10. 2011 - 14:10)

Ahoj, založil jsem fórum jako důstojné místo pro naši společnou zálibu.
http://shinynylonworld.blogspot.com/
Jste všichni zváni!

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 15:10)

Mám dobrý tip pro ty kteří se chtějí udělat aniž by si zacákali svou "nylonovou sbírku". Stačí pytel na odpadky. Na spodní straně odstřihneš dvě díry, pár cenťáků od místa kde je dno pytle svařeno dohromady. Takže na každé straně jednu díru,na každou nohu jednu.Bacha klame to,když to místo k odstřižení skroutíš do špičky a odstřihneš jen malý kousek,po roztažení pytle bude díra mnohem větší!Takže aby to kolem nohy těsnilo,opravdu odstřihnout jen malý kousek.Když to pak nahodíš na sebe tak tam máš dost místa na "své věci" a nahoře kolem pasu to prostě jen utáhneš zakroucením a pojistíš kouskem lep.pásky nebo dáš kuch.gumičku.A máš elegantní jednorázové kalhotky které můžeš nosit i venku pod oblečením a nikdo nic nepozná.Můžeš se tak udělat kdekoliv.Budeš mít nevšední zážitky a navíc nebudeš muset prát.

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 15:10)

A co tohle?
http://www.crazysensations.com/en/

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 15:10)

by mě zajímalo,proč tu...Ale jo. Jsou tady. Já to celé začal a teď jsem zpátky. Bývám dlouhodobě v zahraničí a žiju tím pádem jiný život takže vysedávání u internetu jde stranou. To ale neznamená že se příležitostně nevěnuji své zálibě. Lovím po švýcarských obchodech skvělé trofeje. Teď jsem zpátky v ČR a napadlo mě podívat se na tu "naši" diskuzi. A napadlo mě podepsat se jako Vošoust:)
Chce to prostě svou vlastní stránku, a dát tam i seznamku. Jinak v tom bude chaos pořád a budou se sem vrtat blbci kteří jsou nasraní na celý svět a především sami na sebe. Naštěstí jich není zas tak moc kteří sem zabloudí, to na diskuzi "Nabalování se" jich bývá víc.

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 15:10)

jste tu tak ujetí,že si to...Jasná věc! Sex v péřových ale i jiných věcech z lesklého nylonu je božský. Trenýrky a soupravy do deště z takového materiálu jsou stejně skvělé! Existují i dámské tašky (péřové prosím!) na kterých se uděláš že to do smrti nezapomeneš.
Když jsi sám, užiješ si díky těmto věcem úžásný sex. Ale když jste dva, a oba vás to vzrušuje, tak je to ještě lepší. Myslím že je to tím že když jsou ty hadry na kterých kloužeš prázdné, tak tě to tak nebaví. Ale když jsou něčím vyplněné, jako třeba dobrou postavou ženy, tak máš pocit že exploduješ! A když tu ženu nemáš, tak ty hadru musíš nějak vycpat. A taky dobrý!

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 14:10)

přesně vím o čem...Ahoj 6.6.6.! Vyjádřil jsi to dokonale! Díky. Když máš přítelkyni a ona "tomu" rozumí, je to supervztah! Vaši lásku společný zájem upevní a váš sex se stává nekonečně bohatým. Je to bezva, je to fajn. A je mi líto všech obyčejných smrtelníků co to neznaj.

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 14:10)

ale v rané pubertě mne to...Máš pravdu k.m. Co se nylonu týče. Nicméně už dávno, i ve středověku, se lidé vyžívali v kůži, podobně jako dnes se tomu říká zmateně sado-maso, nebo styl Gothic. Protože kůže byla dostupná a ropu neznali. Díky ropě a moderní chemii máme to co máme. A můžeme zdokonalovat svou zálibu. Myslím že ani teď to ještě není konečná a že po mnoha letech se na dnešní úpravu nylonu budou lidé dívat podobně jako já na kůži. Je příliš drsná, příliš málo lesklá a příliš nepoddajná. Nepůsobí tak vzrušivě na ci,zrak a sluch jako superhladké moderní látky. Jsem zvědav co budoucnost přinese!

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 14:10)

taky bundy a taky od školky....Podobně jako k.m., i mně se holky bez patřičného odění téměř nelíbí, to už musí být jó zajímavá baba abych nevnímal že má na sobě tlustý svetr nebo filcový kabát. Rozhodně u mně výhrává ta která umí nosit hadry z lesklého nylonu, ikdyž třeba není žádná krasavice.

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 14:10)

Mě berou leslé péřové a...Ahoj Petras

Skvělé přiznání, to si zaslouží potlesk. Opravdu. Ne každý si to tak dobře uvědomuje.

vošoust (Pá, 21. 10. 2011 - 13:10)

Dělám si to v nylnou,...Ahoj Nyloňačko
Asi jsem Tě propás, ale my dva bychom si rozuměli. Úplně Tě vidím jak si to v těch oteplovačkách děláš. Paráda!!!Když narazíš na můj vzkaz, ozvi se klidně. Pokecáme i přes email.

Reklama

Přidat komentář