Reklama

Na jakém nejkurioznějším místě, jste si museli odskočit?

Jana (Po, 26. 12. 2011 - 01:12)

ve městě, schovaná za kontejnerem...

J. (Ne, 4. 12. 2011 - 12:12)

ja jsem na to docela expert, nemam extra drzak, tak si to vzdycky musim nejak zaridit...
Nejvic si pamatuju, jak jsme chlastali na Petrine a mne se chtelo, tak jsem zalezla do krovi a malem jsem pocurala milostny parecek..

Petra (Po, 24. 10. 2011 - 14:10)

Nic si z toho nedělej....Díky, tak aspoň vidím, že v tom nejsem sama.:-)

Foxy (Po, 24. 10. 2011 - 14:10)

Jasně, že podle rozkroku...Nic si z toho nedělej.
Žena má milovaná (už 40 let stále ta samá) je na tom úplně stejně.
I v divočině naprosto pustých hor se musí napřed přesvědčit, zda v okruhu několika čtverečních kilometrů fakt skutečně nikdo další není...
Nic si z toho neděle, dá se s tím přežít docela dobře :-))

Petra (Po, 24. 10. 2011 - 14:10)

ad: ...furt jsem musela...Jasně, že podle rozkroku ne. Spíš mě napadaly takový blbosti, jako že si třeba někdo zapamatoval to auto (mělo výrazný firemní polepy) a až nás pak někde s přítelem uvidí z něj vystupovat, tak mu bude jasný, že jsem to já, kdo tam v tý zatáčce čůral. Samozřejmě, že ta pravděpodobnost, že u hradu na parkovišti potkáme někoho, kdo mě v tý zatáčce viděl, byla mizivá. To mi racionálně bylo jasný, ale stejně jsem měla blbej pocit. Jsem strašně stydlivá a za normálních okolností nesnesu čůrat někde, kde je na mě vidět. Dokonce i když někde lezu do křoví, tak se ujišťuju, že mě u toho nikdo nevidí. Vadí mi i představa, že mě někdo zahlídne zalejzat nebo naopak vylejzat z křoví a že ví, co jsem tam nejspíš dělala. Vím, že je to blbost, ale nemůžu si pomoct. Jedinej člověk, před kterým se nestydím, je přítel. Jinak pro mě nepřipadá v úvahu jít venku na malou ani s kámoškou. Některý holky choděj takhle hromadně, ale já se prostě stydim.

Foxy (Po, 24. 10. 2011 - 13:10)

Tos mi připomněla, co se mi...ad: ...furt jsem musela myslet na to, že někde potkáme někoho z těch lidí, co mě tam viděli čůrat...

Holka nešťastná, a to si jako myslíš, že Tě někdo podle pouhého Tvého rozkroku pozná?
To by musela nastat setsakramentsky zvláštní shoda intimních okolností...

Petra (Po, 24. 10. 2011 - 11:10)

když jsem uvízli v zácpě...Tos mi připomněla, co se mi jednou stalo. Přítel měl jednou z práce na víkend půjčené terénní auto (normálně má klasický osobák). A vyrazili jsme o víkendu na výlet na jeden zámek. Ranní kafe ale udělalo svoje a cestou se mi, jako vždy v tu nejnevhodnější dobu, začalo chtít čůrat. A zrovna nikde žádná benzínka nebo něco podobného, schválně jsme totiž jeli po vedlejších silnicích, abysme si trošku prohlídli kraj. Když už jsem to fakt nemohla vydržet, řekla jsem příteli, ať na prvním místě, kde to jen trochu půjde, okamžitě zastaví, nebo se mu v tom půjčeným autě počůrám. A tak v jedný takový mírný, ale přehledný levotočivý zatáčce přítel s autem zaplul do takového štěrkem vysypaného místa vedle silnice. Jediná nevýhody byla, že se nedalo nikam zalézt, hned vedle toho "odpočívadla" byla vysoká skála a na druhé straně silnice zase prudký sráz. Tak jsem si jako ty nechala otevřený oboje pravý boční dveře a dřepla mezi ně čelem k autu a zadkem ke skále. Čůrala jsem neskutečně dlouho, mezi tím jsem slyšela projet okolo několik aut, ale byla jsem naprosto spokojená, že si konečně můžu ulevit. A ani jsem neuvědomila, že jsem nedomyslela jednu podstatnou věc. A to, že ten teréňák má podstatně vyšší podvozek než normální osobní auto. V klídku jsem dokončila potřebu a všechno mi to docvaklo, až když jsem nastupovala do auta a přítel mi říkal, že některý lidi z těch aut, co jely okolo, hrozně divně koukali a jeden chlápek si prej div neukroutil hlavu. V tu chvíli mi to došlo - díky vasokýmu podvozku mě ten teréňák rozhodně nekryl tak, jak jsem si myslela a všem, co jeli kolem, se v zatáčce, kterou museli projíždět celkem pomalu, naskytnul pohled na divně zaparkovanej teréňák s otevřenejma dveřma v pravo a pod autem přímej výhled na rozkročený nohy a čůrající ženskej rozkrok.:-) Dneska už z toho mám srandu, ale tehdy jsem byla pak rudá až za ušima a když jsme dojeli na nedalekej hrad, tak jsem furt musela myslet na to, že někde potkáme někoho z těch lidí, co mě tam viděli čůrat.

Loj (So, 10. 7. 2021 - 05:07)

Na čůrající buchtu je krásnej pohled

Monika (Pá, 21. 10. 2011 - 17:10)

když jsem uvízli v zácpě na dálnici,tak jsem se musela vyčůrat vedle auta.Schovala jsem se za otevřené dveře,ale stejně jsem se styděla jako nikdy v životě,ale vydržet už to prostě nešlo.

Ivo Aštar Benda (Ne, 31. 7. 2011 - 10:07)

Na vesmírně krásném hvězdném WC na kosmické lodi Aštara Šerana. A vonělo to po fialkách...

kosmonaut (Ne, 31. 7. 2011 - 04:07)

Na Měsíci.

Návštěvník (Čt, 24. 12. 2020 - 04:12)

Upadl by ti vocas !

Goremon (Ne, 31. 7. 2011 - 02:07)

To já už vykonával potřeby na tolika kuriózních místech, že těžko říct, které bylo nejkurióznější. Takové věci jako chcaní do kelímku v plném hledišti nebo i bez kelímku a pití chcánek jsou na fesťácích samozřejmostí. Zajímavější ale bylo, když jsem se v plném hledišti (asi 5000 lidí tam mohlo být) vysral na karton, kterej mi pod zadkem držel kámoš, přitom toiky byly kousek ode mě, ale já do nich nerad chodím - vlastně tam nechodím vůbec. :-D Dále jsem třeba chcal do piva, sral do stanu, kámošovi na záda, i z mola do přírodního koupaliště, kde pak kolem nás ta hovinka obalená sinicemi plavala. Za měsíc mám v plánu vychcat se s kámošema při koncertu kapely Urin přímo z pódia. :-)

robert (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

na WC na Florenci

Petra (Ne, 31. 7. 2011 - 00:07)

V podchodu...,záchody byly zavřené a já už bych to jinam nevydržela.

Pavlína (St, 15. 6. 2011 - 06:06)

No mě se to stalo v 7 třídě.Měly jsme po vyučování kroužek a naše záchody byly už zamčené.Tak jsem slezla o patro níž kde byly klučičí a tajně doufala , že budou otevřené- byly , ale ouha kabinky-tam byly jen dvě a ty také zamčené jen za nimi asi 6 pisoárů pro muže.Naštěstí měly tam ten odtok dole takže stačilo jen dřepnout.No trošku to cvrklo před ,ale to mi bylo jedno byly tam dlaždice.Škoda že tam nebyl papír

karelŠtvrtí (54 (Pá, 10. 6. 2011 - 22:06)

já mám klíště na zadku, a to mi vadí. Taky se bojím, aby mi neuškodilo. Nevíte - nezpůsobuje klíště taky demenci?

jinak vím , že na tom nejsem dobře, ..vím to

. (Pá, 10. 6. 2011 - 16:06)

VELKÝ DAŇOVÝ PODVOD !

Když jsem se zamyslel nad návrhem „změkčené“ daňové reformy a zjistil, že to je divadýlko s velkým podvodem.

Budeme počítat se základem 100 Kč:

dnes je daň 10% ze 100 Kč = 10,00 celkem cena vč. DPH 110 Kč
v roce 2012 bude 14,5% = 14,55 cena vč.DPH 114,50

Nesmíte zapomenout, že v roce 2013 se bude daň 17,5% počítat ne z dnešních 100Kč, ale z částky zvýšené v příštím roce o 14,5%

Takže bude:
2013 17,5% ze 114,5 = 20,03 cena celkem 120,03
---------

PŮVODNÍ NÁVRH BYL 20% 120,00Kč

Takže to mají ty ku… velmi dobře spočítané.

Ve skutečnosti zvednou DPH na 20%,
i když to vypadá, že „jen“ na 17,5%

Ferda (Pá, 10. 6. 2011 - 11:06)

Taky jsem se jednou musel vymočit do petky. Bylo to na koncertě v kotli.. než bych se prorval přes tu hromadu lidí.. dávno bych to pustil do kalhot. No holkám jsem tyhle situace nikdy nezáviděl.. často to musí být solidní prekerka

Petra (Pá, 10. 6. 2011 - 08:06)

Já jsem taky jednou,...Na chvilku jsem se ještě zarazila a napadlo mě, že jsem prase už jenom proto, že mě něco takovýho napadlo. Naprosto akutní potřeba ale byla silnější. Shodila jsem poštovní batoh na zem, stáhla gatě, dřepla a už to teklo. Takhle dlouho jsem ještě nikdy nečůrala. Seděla jsem tam a teklo to ze mě snad dvě minuty. Ty schody jsem počůrala odshora až dolů a dole se ještě udělala louže. Měla jsem štěstí, že nikdo nešel z baráku ven nebo dovnitř. Vidět za ten roh sice nebylo, ale dotyčnej by možná slyšel syčení a pleskání o schody a já bych to určitě nebyla schopná zastavit. Kdyby mě někdo z toho baráku načapal oblečenou v barvách 4eské pošty, jak jim očůrávám schody do sklepa, asi bych měla i pěknej průser. Naštěstí to dopadlo dobře, já se oblíkla, cestou ven z domu jsem naházela dopisy do schránek a vyrazila dál na svojí obchůzku. Druhý den jsem se při obchůzce šla, asi z pocitu viny, v tom baráku podívat, jak ty schody vypadají. Ale všechno bylo OK, nebyly na nich naštěstí vidět žádný fleky a ani to tam kupodivu nesmrdělo. Od tý doby už jsem nikdy ráno před obchůzkou kafe nepila.:-)

Reklama

Přidat komentář