Reklama

Kluci a nahota doma

Arni (Út, 11. 4. 2023 - 21:04)

Ja som nemal súrodencov ani sesternice bratrancov, takže cez prázdniny som bol iba sam s babkou. Prisiel som iba v jednom oblečení, to som si po príchode vždy vyzliekol a bolo po probléme. Zostal som teda celý čas nahý až pokým som nešiel domov. Babka ma každý večer umývala, a veru si dala na tom záležať. Ked som bol v puberte a pri kúpeli ma dôkladne drhla medzi polkami okolo dierky, medzi nohami okolo gul, dokonca este aj predkožku mi sťahovala aby žaluď umyla, tak v tom veku sa mi už zvykol postaviť, najmä keď to zavŕšila poriadnym utieranim penisu, to mi už stál jak sviečka. Ale nevšimla si to a najlepšie bolo, že vždy po kúpeli sme sa hned išli pomodliť. Ona si sadla na stoličku pod kríž, ďalšiu stoličku dala pred seba opacne, aby som si na ňu kľakol a pozeral na kríž. Takže som ešte s erekciu klačal na stoličke nahý pred krížom a ona sedela tesne oproti mne, takže tesne pred očami mala moj stoporeny penis. Ale brala ma vždy ako malé decko, tak si to nevšimala a pokiaľ sme sa domodlili tak erekcia väčšinou opadla. Bol to taký paradox, až sa mi to páčilo, tak som jej neprotirecil a robil som tak ako bola zvyknutá, vsak mi to neublížilo a nemal som sa pred kým hanbiť, ani keď som už bol nastrocny. Babka ako keby si vôbec nevšimla ze uz som medzitým vyrástol a telesne dospel.

Standa (Út, 11. 4. 2023 - 11:04)

Včera mě segra překvapila , ráno jsem ji hned v šest hodin vypleskal karabáčem po holé prdeli protože spí bez kalhotek a ona přinesla stužku sundala mi trencle a na ptáka mi ji uvazala ale tak jemně že se mi hned postavil. Podívala se mi do očí zavřela dveře do pokoje a krásně mě vyhonila až do konce a vše si nastříkala do pusy a na obličej.To bylo poprvé co jsem něco takového zažil u ní. Podotýkám že mi je 17 a jí 16 let Tak nevím jestli nějak prolomila ledy to se uvidí nebo to byla jedno rázovka.

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 00:04)

My jsme byli s bratrem dva kluci a nás maminka právěže pobízela abychom v létě byli doma nahatí, prý budeme v kalhotách zbytečně zpoceni. Nechávala nás svlečených i když přišel na návštěvu leckdo cizí. Nejdříve jsme se příšerně styděli, ale později jsme si to už vůbec neuvědomovali. Maminčiny kamarádky si to užívaly když přišli, pokaždé nás volali ať si k nim sedneme (zejména po pár sklenicích vína, když nebyla volná židle a mohli nám nabídnout posadit se jim na koleno nebo do klína). Když jsme povyrostli, tak se nám tím zvýšilo sebevědomí, že se na nás nahé kluky ženy rády dívají. A neubylo z nás, maminka dobře věděla, co dělá. Bylo to krásné období.

Monika (Út, 11. 4. 2023 - 00:04)

Co se tady pořád řeší? Všichni to v sobě jen tutláte a všichni jste divný lidi. To přeci není jen tak. Normálně jste podle mě všichni blázni.

Pre Moniku (Út, 11. 4. 2023 - 00:04)

Každý má na to svoj názor, ale keď ma táto téma nezaujíma, tak to proste nebudem čítať a zbytočne vypisovať, že sa mi to nepáči...

AVANTASIA (Po, 10. 4. 2023 - 22:04)

Můj 19ti letý brácha jakmile přijde domů tak se svlékne donaha, hodí na sebe pouze staré triko a tím to končí. Vypadá to docela divně, protože má na sobě spoustu piercingů a tetování, přičemž zpod trika mu vykukuje z hustého ochlupení holý žalud. Ani jednou se zatím neholil takže je pořádně zarostlý a penis má natolik krátký, že mu opravdu vidět jen žalud a nic víc. Pokud tedy nepočítám chlupaté koule a stejně zarostlou prdel. Nerozumím proč má potřebu předvádět se doma bez kalhot, když se stejně nemá čím chlubit. Ale chová se ke mně pozorně, pokaždé mi jako sestře pomůže a rozumím si s ním, i když na první pohled by to o něm možná někdo neřekl. Spíš si myslím, že je to nějaký jeho způsob rebelie, protože mámě se to nelíbí, tak jí chce dokázat, že si stejně bude dělat, co bude chtít on sám.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 23:04)

To bude asi jeho životný štýl, predpokladám, že hrá v nejakej kapele alebo niečo do muziky. Mame vadí to, že chodí nahý pred tebou (neviem koľko máš rokov?) , alebo všeobecne sa nezhodnú?

AVANTASIA (Po, 10. 4. 2023 - 23:04)

Vůbec nedělá do muziky, věnuje se grafickému designu. Nemají s mámou neshody, jen ho ze začátku napomínala, ať si oblékne kalhoty jako normální člověk, později to začala brát s humorem, že ať schová kašpárka, nebo jestli mu není horko v tom oblečení, ale pak shodil i triko, tak to raději vzdala. Jinak jí pomáhá, navaří, uklidí, takže si nestěžuje. Loni mě doučil matematiku před zkouškami na gympl, bez něj bych to nedala. Jenom je kapánek divny být nahatej s tim svým malinkatým knoflíčkem mezi nohama...

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Naše děti také běhaly doma nahé, na vesnici to v té době nebylo nic zvláštního, i když byli kluk a holka. Jednou se s námi přišli seznámit noví sousedé s tříletou dcerkou. Synovi bylo tehdy 12 a dcerce 8. Jejich malá byla jedináček a do té doby asi neviděla nahého kluka, protože se strašně zajímala o to, co má mezi nohama. Moje dcerka jí ochotně na synovi ukazovala, že kudy kluci čůrají, že oni to mají jinak. A když malá ukázala na kulky a zeptala se, že k čemu to je, tak moje dcera pohotově odpověděla, že to jen tak na ozdobu. Všichni vybuchli smíchem, syn ochotně stál jako názorný model a hrdě se usmíval. Když si pak hráli a syn se předklonil, dcerka využila příležitosti a ukázala na jeho dírku, že tudy kaká, stejně jako my holky. A malá si všimla, jak mu zezadu visí kulky, ťukla prstíkem, že aha a tady je ta ozdoba. Na to vždy vzpomínáme se smíchem...

Mirka (Po, 10. 4. 2023 - 19:04)

Můj syn taky běhal nahatej navíc má obřízku takže ještě zajímavější

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 23:04)

A byly nějaké reakce od okolí na to že má obřízku? Kdy si začal uvědomovat že jí má udělanou?

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 13:04)

Prečo riešiť reakcie na obriezku, mate skúsenosti, že to ľuďom pripadá zvláštne? Keď vidím niekde nahého chlapca, tak ja osobne spozorniem vtedy, keď mu odhadujem -násť a viac rokov, alebo keď je už pohlavne veľmi vyspelý. Ale nikdy by ma nenapadlo riešiť, či má obriezku a holý žaluď, alebo ma všetko schované v predkožke. V oboch prípadoch ide predsa o nahotu

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 20:04)

Tak je to věc které si téměř každý vždy všimne, navíc tady to až tak obvyklé není

Kateřina (St, 12. 4. 2023 - 13:04)

Většinou jsou chlapci vyspělí již před 13 rokem věku. Mému bude za pár dní 13 a kluk od sestry má o něco víc a oba již ve dvanácti měli pohlaví skutečně málem dospělácké. Nemyslím v klidu, ale při erekci, hlavně toho mého když vidím, tak už to stojí za to. Syna vidím ještě pravidelně při koupání, takže můžu porovnat jaké ho měl kupř. před rokem. To dospívání je zkrátka znát.

Petulka (Čt, 13. 4. 2023 - 12:04)

Syna také vidím každý den při koupeli. Zanedlouho mu bude 12 a ještě se nestydí, klidně mu umyju záda i níž, stehna a i mezi nimi a je pořád v pohodě. Pak si jej vezmu, a osuším ho. Přiznám, že mě to vzruší, ale syn drží a nijak se neodtahuje. Každý den se těším na ten večerní rituál v koupelně. Je to něco, bez čeho bych již nemohla být.

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 12:04)

Budeš ho mýt až vyspěje? Mě máma myla celého včetně pindíka a přetahování předkožky asi do deseti let. Když jsem se začal honit už to nedělala. Myla mi jenom záda, ale podívala se i na moje erekce a chtěla vidět jak přetahuji Tenhle rituál máme i když už s ní nežiji, ale o návštěvách u ní pokaždé.

Petulka (Čt, 13. 4. 2023 - 13:04)

Tak až vyspěje to je až zadlouho. Zatím si to užívám s tím, jak je v té pravé pubertě, s tím jeho honěným ocasem. To mi zatím stačí.

Radka (Čt, 13. 4. 2023 - 16:04)

Není to divný koukat se jak se syn honí až stříká semeno? Nevadí mu to?

Petulka (Čt, 13. 4. 2023 - 18:04)

Ale tak to není. Možná jsem se nevyjádřila dobře. Syna jsem při jeho onanii ještě neviděla. Kromě toho, že jsem ho někdy krátce přistihla. Avšak vím, že si to dělá a vcelku i kdy, a to mi stačí.

návštěva (Čt, 13. 4. 2023 - 16:04)

Váš synátor už pravidelně onanuje? A má už chloupky v těch necelých dvanácti?

Reklama

Přidat komentář