Reklama

Liposukce

Martina (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

jeeeee na konci mi tam chybí slovo ODSÁT ty hnusny tlustx stehna :-) jesli mi odsaje a zmizi mi to co mi vcea na ne nakreslil tak budu nejstastnejsi zena na svete :-):-) a pak budu setrit na dalsi :-) chtela bych udelat jeste vnitrni stehna, ale az tak za rok, nejsou penize a take pan doktor Linzer rikal ze temi vnejsimi se obcas stahnou i ty vnitrn tak pockam a uvidim. Holky ja se tak desne moc tesiiiiimmmmmmmm.

Martina (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Ahoj holky, ahoj sametko, sla bych rada na LIPOBABINEC, ale bohuzel v tom terminu mam dovolenou....ale ja pevne verim ze do doby nez pujdu na liposku jeste nejaky udelate (chci jit tak nejak v rijnu) abych videla ty vase prdelky, briska, a drzaky lasky :-):-),pan dokotor Linzer se da pouze chvalit, nebo aspon na me zatim udelal dojem fer chlapa ktery vi co dela a jak to dela....a to v teto oblasti jak sami pisete asi kazdy neví. Z pana doktora Linzera mam pocit jako by to bylo jeho poslani a z jeho slov clovek vycte ze to dela proto, aby nam vsem pomohl k lepsimu telu a tim padem k sebevedomi, ktere zena potrebuje, a jiní lékari to nedelaji proto co tady pisu, ale pro penize, a to asi neni ten spravny pristup.No holky jsem nadsena, nadsena nadsena. Uz se nemuzu dockat az tamp ujdu si nechat ty moje obrovsky, osklivy a tlusty vnejsi stehna :-):-)Mejte krasny den

Helena (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Ahojky holčiny, Valorko, já mám taky 56 kg, někdy 57, nebo i 51kg, ale ty vnější stehna byla hrůza, když jsem přibrala, tak jedině tam, nebo v zadku, ale když jsem zhubla, tak zase v prsou a v obličeji a v rukou. A cvičením, které zrovna dvakrát nemám ráda, tak jsem to taky nezlikvidovala. Takže jediné řešení byla liposukce a to řekl i sám pan dr. Linzer, že žádným cvičením toto nezmizí. Světluško, já jsem 18. září a chtěla jsem se Tě zeptat, co Ti pan doktor dělal. Vnější stehna a zadek taky? Nebo to už je další oblast, která se musí platit, viď. Já totiž teďko zjišťuji, že bych potřebovala ještě kus zadku, ale to mi určitě poradíte.

sametka (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Valorko- jooo parez je proset dutej parez:) S tim uz nenadelame nikdo nic:) Ale Zuza to Linzerovi ukaze,jenze asi az po jeho dovci,treba do ty doby to nejak zahadne samo zase zmizi stejne jak to prislo. A co se tyce toho "papirovani" :)) (to uz je jako u psu), tak taky si myslim ze papir nic neresi, ja zatim vdana nejsem a pokud tak jednou udelam jestli vubec,urcite to budu brat stejne jako ty.tak yjsem jisty cas zila s jednim italikem, asi to byl nejaky imbecil a schyza, protoze casem uz jsem byla na blazinec zrala spis ja:)Ale dala jsem mu vale,po jednom incidentu,kdy jsem ho necim nastvala a on se rozebeh a vyskocil z balkonu ,ale to jenom jako, stihnul se zachytit zabradli a ted tam tak vyzyvave stal a cekal co budu delat a kdyz jsem mu ukazala ooIo (rozumej prstem "fuck") tak se malem pustil dolu:) a to bydlim e 13.patre! Po tehle scence jsem si rekla,ze toho komedianta musim poslat co nejdriv do teplych kraju:) jO ja uz si taky uzila vsech tech muzskejch moresu a mam toho ve svych 27-i plny kecky:) asi taky proto jsem porad sama, i kdyz po jednom 6ti letym a jednom 3letym a jednom 1letym vztahu. a asi nejlepsi je byt sama, ono ten obcasny sex a prestehovani nabytku,na to se vzdycky nekdo najde a pokud ne,da se to vzdycky zaplatit:) Ale nasel se uz jakys takys adept, tak je ve fazi otukavani:) Tedy je to dlouholety (asi 10) kamarad,a "prosel" se mnou vsechny ty liposky, jako vymlouval mi to ze to je zbytecny aze kdybych ja rekla ano ze on by me chtel vsemi deseti i takovou neodsatou,ale ja ne a ne (znate mne:) a tak chudak musel pak za mnou dojizdet na roztyly, kde jsem lezela jak s nosem tak s nohama, ty nohy mi i pomahal prevazovat, koukal na ty cerne modriny a malem mu litaly slzy z oci,ze pry to snad nemyslim vazne takovouto mucarinu. :) a tim se plynule dostavam k teme: JA a MODRINY. jak tu kterasi psala,ze jsem zvlastni pripad, tak NEJSEM! po lipce u pareza (toho streva vrbovyho) jsem mela modriny UPLNE CERNE! ja jinak na modriny docela trpim ale tak cerne jsem je jeste v zivote na sobe ani na nikom jinem nevidela! On mi musel vzit asi i maso, protoze to bylo opravdu podlite krvi a hodne mi i krev vytekala,nejenom tumesc voda,jak to je v pripade MUDr. Linzera. U tech kolen to byla takova bolest silena, ze ja nemohla prvni ani druhy den chodit, bylo to fakt k uzoufani, a onen milej hoch si musel pujcit u nas ve firme auto a odvezt mne a to se podivte, ja si ani do toho auta nemohla nasednout,jak jsem nedokazala ohnout nohy v koleni! Takova priserna ¨bolest a modraky snad 3 tydny! a pak to zaclo zloutnout a tak. Cili to ez nemam modriny spise svedci o tom (a to prave vyzdvihuji a tim chci rict) ze pan doktor to dela opravdu setrne a jemne!!!! Ze ani ja, takova modracka proste nemam temer ani kapicku! Zuza muze dosvedcit ze ted tyden po tech drazakach mam tu oblast jen mirne zazloutlou,nic vic! No fakt nekecam! Tak holky piste,piste,mam z vas radost. Milostpani Svetluska a Zuza asi jest echrapou ze tady ty zpravy nelitaj jeste vzduchem!:)

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Jo holky, ještě mám jeden problém...Jak si má člověk přinést na zákrok ten krevní obraz, tak já mám takového starého obvoďáka, skoro rodinný známý, ale jeho problém je ten, že on tak úzkostlivě šetří pojišťovnu, že krom toho, že předepisuje jen nejnutnější léky a nejlevnější, tak když mě gynekolog poslal, ať mi udělá obvoďák jaterky (mám je rozhozený a musí se to kontrolovat)), tak na mě tak řval, jako co s tím za ním chodím, proč mi to neudělal gyn sám

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 09:07)

Víš Sametko, asi jsem tele, já jsem si včera dělala starost, kvůli těm boulím, protože mě napadalo, že jak říkal pan doktor, že toho tuku nemám čekat moc i když je oblast docela veliká, tak jestli mi ty nervy stojí za to. Taky taková sochořina a pomoc od nesouměrnosti těla. No prostě začala jsem si dělat obavu, že když nemám prdel přeobrovskou, tak abych nelitovala nějakého defektu, no co, hrbolatou ji mám už teď, tak snad to bude jen a jen lepší..ale ty umíš vždycky tááák pěkně povzbudit a uklidnit, že už se zase těším :)))Jinak co se týká toho papíru svatebního, tak fakt není důležitej. Já byla vždy jeho odpůrce, žila jsem 4 roky s chlapem, byla to sice vášeň a Itálie a taky láska, ale byl tak omezovačnej, žárlivej atd., že jsem skončila málem v blázinci, utíkala jsem obloukem...No a pak jsem poznala toho svýho a až na nějaký to o čem jsem už psala, je to super, připadám si svobodně, rozhoduji se jak chci a nikdo mě neomezuje (jen občas, ale je to v normě), veškeré omezení, které v mém manželství je , je dobrovolné. No za tu lipošku jsem musela zabojovat, naštěstí tlak už polevil...Takže papír sice mám, ale fakt můžu říct, že to před tím, bez papíru, bylo horší jak 100 manželství. Takže závěrem, není to o papíru, ale o lidech, jejich povahách a návycích atd.Jinak taky by mě zajímalo, co se bude s tou Zuzinou bouličkou dělat??? Zuzu, co na to pan doktor Linz.???Je to odborník, tak by Ti mohl poradit, ne?! Když pařez je takovej pařez...

sametka (St, 28. 7. 2004 - 09:07)

Cau decka!No ja jsem vcera zmizela neplanovane driv z prace tudiz jsem uz byla od vecera nadrezna co se tady bude psat a dit vseobecne po Zuzine kontrole. No asi se dalo ocekavat ze ji takhle "splachne" recma, divim se ze nebyl neprijemny kvuli tomu co tady cetl a co tady jedna z jeho sester nechala za krasny anonym (XXXLLL-mam to overeny od webmastera!), nebo byl neprijemnej? Zuzo co sestry? Neco jsi nadnesla na toto tema?No ale stejne, kdyz rekne ze asi zajel do masa, a vubec mu to nevadi a ze at si na to da nejaky masaze, tak to uz je asi tak na facku!Ale pareza resit uz nebudu,ja byla prvni,kdo s tim verejne vysel na svetlo sveta, ze to proste dela blbe a i po oprave je to spatne, a tak se ani nedivim a uz bych se nedivila nicemu,ani kdyby me sem prisel nekdo podriznout primo pred praci, protoze ja kdyz byla na kontrole po oprave, tak jsem pozadala pareza o zaslani fotek, ten rekl ze to resi sestra, a ta rekla ze to resi naka jejich asistentka,at ji necham vizitku, ze mi to zaslou.Na vizitce je jak me jmeno s titulem, tak adresa a nazev firmy a emailova adresa. No priste budu moudrejsi a takovym patmalum zadne vizitky davat nebudu. Muzu byt vubec rada, ze nemam odsato maso az po kost a vubec, add parez koncim, to uz je no comment!Martinko-jsem MOC rada, ze dalsi holka tady vychvaluje pana doktora Linzera a Jirku. To je tak mile cist, je to takove pohlazeni na dusicku, ze opravdu nejsme zadne dohazovacky a ze i kdyz se nekdo neda nama presvedcit,tak po osobnim kontaktu s temito lidmi se opravdu na vlastni kuzi oci a bulvy presvedci,ze je to vse pravda. Parez mu ted musi zavidet jeho popularitu, a jak ho tady ozpevujeme, a zboznujeme a na rukou bychom si ho nosili!:)Valorko, ty ses trdlo nebo co? Jak bys mohla mit boule po MUDr. Linzerovi? Vzdyt vidis dobre ze nas ktere odsaval zadne boule nemame, tady na chatu jsou minimalne 3 dukazy (2x ja a 1x svetluskaú, ale ja videla OSOBNE i ty jeho sestricky odsate, a tez Jirkovu zenu,ta mi taky ukazala prdelku a ma ji nadhernou (teda ona ji ani predtim nemela nijak tlustou,bylo to spis jen sochareni na ni,ale prave podle mne na takoveto titerne praci by byl videt jakykoliv zarez ci prohlubinka ci nejaka boulicka ktera tam nepatri a ona to mela fakt jak podle pravitka), on to ma pan doktor proste v oku a v ruce. Za nej bych dala vsechny ctyri ruce do ohne:)A co se tyce tveho manzi, tak tomu verim ze se zabejci a ne uhnout, znam takove chlapy, mela jsem i takoveho pritele,ne tedy byka,byl to stir, no ale i ti stiri jsou dost hlavy palicaty. Ale ja si stejne delam co chci a jak chci,protoze moji svobodu neomezi ani zdrap svatebniho papiru. Proc taky? Snad tim,ze se za nekoho provdam jeste neztracim zdravy rzum,strizlive uvazovani a hlavne neodepritelnou svobodu! Ohledne domaciho "znasilnovani" v podobe blbejch kecu a vyhrad k nasim cinum a rozhodnutim (treba pro lipku a pod) se nebudu dal vyjadrovat, ja razim zasadu : MUZ MA VZDYCKY PRAVDU a tu mu stale rikam do oci,ano drahousku mas pravdu,je to presne tak jak rikas a stejne si udelam po svem. Chlap se v tom momentu zklidni kdyz vidi ze zenska jakoby ustoupila a pak kdyz uz prijde domu odsata,tak uz stejne nema co rict:))) A je to vase vec, telo mame jen jedno a je snad na nas jak s nim nalozime!Kvitko-ty jsi fakt kvitko! Ja jsem se na tobe pobavila, co ty sem porad pises:)))) za ftipky!:)

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 08:07)

Ahoj KOČKY ;), byla jsem zvědavá na Zuzky zprávy a hned jsem sedla jak to šlo k počítači. Vidím, žádné překvápko. Ten pařez je fakt pařez. Jak se může někdo divit, že ti vadí ta boulička? Vždyť je to jeho práce a podle mého jako každá jiná, takže by asi poznal, kdyby mu v restauraci místo řízku přinesli vobalenou ponožku a divili se, že mu to vadí, když maso došlo?! No fakt ten nemá chybu. Viděl tu bouličku už pan doktor Linzer? Co on na to? Tohle by mi panák nespravil. Možná celá láhev ... Vůl jeden. Měly bychom se mi povedené ve středu nafotit a udělat mu skvělou reklamu - takový propagační materiál mistra pařeze ... když nám nevadí bouličky, proč by jemu mělo vadit, že ho tady po zásluze pomlouváme!! Zuzi držím palec ať je to jenom nějaká kravinka a brzo se ti to zahojí a co ti konkrétně doporučil, že máš dělat? Hradí to aspoň pojišťovna? HOLKY, kdo sem nepíšete a jenom čtete .... dejte si na pana doktora pozor. To, že je levnější je možná přednost, ale za jakou cenu??!!

JANINA (Út, 27. 7. 2004 - 20:07)

NAZDAREK VY PRDELINKY VYSATE, MOC SE NA VAS VSECHNY TESIM A NEMUZU SE DOCKAT, AZ S VAMA POKECAM. VYUZILA JSEM MOZNOST, ZE U POCITACE NIKDO NEBYL A JA UZ MELA V PRACI HOTOVO A TAK SE VAM CHVILKU BUDU VENOVAT. ZUZI, JSEM TAKY MOC ZVEDAVA JAK VYPADAJI TVE NOZKY. PISES, ZE JE MAS SPRASENE OD " UMELCE". NA TO SAME SI STEZOVALA KVITKO - TAK TO MUZETE MEZI SEBOU POROVNAT. TO JSEM CUMELA JAKO PUK, KDYZ JSEM CETLA TVE MIRY A TU SKVELOU VAHU. JAKOU DRZIS DIETU? JA SE OMEZUJI JAKO BLAZEN A MAM PRI 168CM 69 KG. JAK TY TO DELAS - TO JSEM BLAZEN!!!!! V SOBOTU CHCI JIT NA KONE, DOUFAM, ZE TO PREZIJU. JOOOOOO SAMETKO, POKUD PRIJEDU TROSKU DRIVA (JESTE UPRESNIM CAS), TAK MI RIKAL MUJ SYNATOR, ZE BY ZA NAMA PRISEL. MYSLIM TIM NEZ PUJDEME NA LIPOPOKEC.MUZEME POSEDET V NEJAKE PRILEHLE HOSPUDCE. CO TY NA TO? TEN VOJENSKY MUNDUR MU MOC SEKNE.BYT MLADSI A NEBYT TO MUJ SYN, TAK NEVIM NEVIM. ZASE NEKDO OKSIDUJE. MUSIM KONCIT, ALE ZASE SE BRZY - SNAD - OZVU. PA PAAAAA. JANINA

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 20:07)

Ahoj Martino, gratuluju ti k rozhodnuti, nechtela bys s nami taky na lipobabinec?Pujdu taky na priblizne stejnou oblast jako ty a uz se moc moc tesim, az se budu moci pochlubit lepsim pozadim, nez mam ted. Urcite si bude o cem povidat

Martina (Út, 27. 7. 2004 - 19:07)

Omlouvam se za chyby, psala jsem s obrovskym nadsenim, takze se omlouvam za preklepy.

Martina (Út, 27. 7. 2004 - 19:07)

Ahoj holky, zdravím vás vsechny z dovolene (kterou bohuzel travim v Praze), nicmene pro cpisu, straila jsem dneska hodinu a pul u doktora Linzera, byl naprosto uzasnej, a presto ze jsem se tady uplne nenechala presvedcit, on me presvedcil na 100% namaloval mi na me co by chtel odsad,jsou to vnejsi stehna i s kouskem zadecku no uzasny (rikal ze k tem vnejsim stehnum docle ty pulky patri, ze to tak dela vzdy.....:-)) tak doufam ze i za cenu vnejsich stehen :-))))....) a ze tim zakrokem se mi malinko stahnou i vnitrni stehna a kdyby ne, muzu nekdy na ne prijit ...... byl uzasnej vse mi vysvetlil, na vse miodpovedel no uzasny...stejne jako Jirka ktery byl moc milý a krasne se mi věnoval. Noholky diky ze to zejste mi pana doktora Linzera pomohli najit, pujdu k nemu napodzim a uz ted se nemuzu dockat. Mejte se krasne

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 17:07)

Haloooo, je tu jeste nekdoooooo? Valorko, asi uz tu nikdo dalsi neni :-)

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 17:07)

:-)))))) to je prca

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 17:07)

to je oganizovaný alkoholismus...už jsi jdu dát asi neco teď a večer to rozjedem

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 17:07)

Jo, tak jo Valorko, aspon si nebudu pripadat jak spitar samotar :-))))) Teda pres net jsem jeste s nikym nepila:-))))

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 17:07)

Heleď Zuzo, já dneska taky nemám moc dobrej den, teď už jsem doma a hádej co budu dělat večer?? Taky si musím šoupnout nějakýho panáka(-ky), no co, zapomenout a usnout. Takže na tebe budu myslet a připiju si s tebou na smůlu a poučení, to sedne Tobě i mě (ten přípitek).Takže čauky a drž se

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 16:07)

Jo jo, Valorko, Zuza je zpatky...a asi se jen tak neuklidni :-))))leda az bude namol

zuza (Út, 27. 7. 2004 - 16:07)

Takze sem ted do sebe hodila poradnou veceri, abych to aspon zajedla, pak to asi bude chtit jeste panaka a mozna to nejak rozdejcham :-)))))A vyjimecne jsem cekala pouze 20 min., asi jsem mela kliku nebo aspon na to zabralo moje zdejsi reptani.Ale super, ze ja se vubec necim trapim, kdyz to mam dobry....asi to bude chtit tech panaku vic...zacinam se tim vytacet:-)))))))

Valorka (Út, 27. 7. 2004 - 16:07)

jééé Zuza je zpátky :)) no to je fakt síla, není co dodat, bohužel :((

Reklama

Přidat komentář