Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Thea (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

Tak v případě nutnosti se můžeš do plínky i vykadit. Není to žádná katastrofa plenka to udrží konec konců je k tomu určená pak si akorát musíš umýt zadek a pohoda :) Tohle mi připomíná moje začátky. Byla jsem teda o něco mladší a počůravat jsem se začala když se naši rozváděli. Nakonec jsem měla plenky skoro až do svých osmnácti nosila jsem je i ve škole. Jednou se mi stalo, že jsem včas nedošla ze školy domů a pokadila jsem se a zjistila jsem, že je to docela osvobozující pocit. Vrátila jsem se k plenkám poté co jsem dostudovala a osamostatnila jsem se a teď si to docela užívám :-) Tak zkus svoje limity a napiš jak jsi pokročila.

Verča (Čt, 16. 3. 2023 - 15:03)

Tak kadění do plínek mě teda vůbec neláká, pak to všechno čistit a tak no fujj. :)
Počůrávala jsi se schválně nebo nevědomky a od kolika? Jako do školy bych je asi moc nosit nechtěla, tělák a tak.. A pak jsi už taky to mimino 24/7, což taky nevím jestli bych chtěla.

Thea (St, 22. 3. 2023 - 08:03)

Mě to ze začátku taky nelákalo. Pak se to stalo nechtěně a zjistila jsem, že je to fajn pocit. Úklid se dá vydržet, ale nikoho do ničeho nenutím. A k tvým dotazům. Začalo to asi tak v jedenácti dvanácti, napřed schválně abych upoutala pozornost, ale pak se to nějak vymklo a začala jsem se v noci počůravat i nevědomky. Pak jsem si občas trochu upustila i přes den. Jednou ve škole jsem se asi i vlivem nervozity z těžkého testu počůrala komplet i s velkou ostudou, a máma rozhodla, že jednorázovky holt budu muset nosit i tam. Z tělocviku jsem naštěstí byla ze zdravotních důvodů osvobozená, ale i tak se to vědělo a není určitě lehký být v pubertě za počůránka se kterým se skoro nikdo nebaví, ale přežila jsem to tam. Pak už jsem šla na střední kam se mnou naštěstí ze základky nikdo nešel. Tam už se mi i díky volnějšímu oblečení dařilo ty jednorázovky utajit. Navíc příležitostně jsem do nich tajně v soukromí dělala i to druhý. Ke konci školy jsem si řekla, že s tím chci skončit a fungovat zase normálně, ale cesta zpátky k normálu není vůbec jednoduchá. No a pár let na to jsem do toho stejně zase spadla a dneska už to opět pod kontrolou nemám, ale je tu ten podstatný rozdíl. Ve škole to bylo moje prokletí a stigma. Zatím co jako dospělá jsem si to začala docela slušně užívat :-)

Eliška (St, 15. 3. 2023 - 16:03)

Myslím, že by ses měla počůrat aspoň jednou za týden, aby to nevypadalo podezřele.

Jana (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Ještě jsem se chtěla zeptat,kde se dají sehnat ty pampersky active baby 8 ?,to se do nich vejdeš v 19 letech?

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Jo vejdu drogerie Kmeťová

Lucka (St, 15. 3. 2023 - 21:03)

Jo vejdu drogerie Kmeťová

Thea (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

No pokud seš malá a drobná, tak se do nich dá vejít i v dospělým věku. Já bych je teda nenatáhla. Používám molicare nebo dry nites a i v těch jsem natěsno, ale zase nějakou mega plínku bych taky nechtěla. Měly by jít sehnat na lékárně.cz, ale nedívala jsem se, jestli je tam zrovna mají nebo ne.

Lucie (St, 15. 3. 2023 - 06:03)

Při menstruaci Sednu na WC sundám kalhotky a pustím to do plínky,pak si je natáhnu na plinku,do školy nosím Pampers active baby 8

Jana (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Lucko,a ty máš nějaký problém s pomočováním,nebo s inkontinencí,nebo je nosíš jenom pro potěšení?

Jana (Po, 13. 3. 2023 - 06:03)

Ahoj,opravdu máš krásný zážitek,jak ses ptala na tu menstruací,tak já, jelikož nosím plinky na noc,tak jak mám menstruaci,tak mám v ní i vložku, takže doporučuji toto

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Co myslíte je na sperma lepší vložka nebo si mám vzít panoersku nebo baby love , díky jo a co menstruace vložky nebo plínky a do nich vložky nebo jen plínky, díky holky

Eliška (Po, 13. 3. 2023 - 09:03)

Záleží, jak moc budeš při menstruaci čůrat. Pokud hodně, je podle mě lepší vložku do plínky nedávat. Ona pak nacucne a nesaje tak dobře jako plínka. Ale zatím ještě v tomto směru nemám moc zkušeností.

Jana (Po, 13. 3. 2023 - 12:03)

Ono záleží jaké plenky nosíš,do těch látkových určitě patří vložka,ono by se to potom špatně přálo,kdyby si tu vložku tam neměla

Eliška (Po, 13. 3. 2023 - 13:03)

Máš pravdu, do látkovek bude vložka určitě lepší. Nebo i do jednorázovky, pokud nebudeš moc čůrat.

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Co myslíte je na sperma lepší vložka nebo si mám vzít panoersku nebo baby love , díky jo a co menstruace vložky nebo plínky a do nich vložky nebo jen plínky, díky holky

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Včera jsem se ve škole pomilovala se svým přítelem vzala jsem si růžové kalhotky bílé skinny džíny s dírami a do kapsy Always vložkou na vytékající sperma o velké přestávce jsme šli na záchod vzala jsem z batohu vložku a dala si jí do kapsy beru antikoncepci a přítel kondom nenosí, šli jsme na záchod do tělocvičny na dívčí a tam jsem se vyčůrala a nalepila si vložku do kalhotek,nebyl papír tak vsákla kapky moči, přítel si zatím vysvlékl já si sundala kalhotky a vrazil ho do mě,po 20 minutách jsem se udělala a přítel za chvíli do mě,pak si ho vytřel do vložky a začalo ze mě do ní i vytékat sperma, natáhla jsem si kalhotky a kalhoty a šli jsme do třídy byla jsem v tom až do večera a nakonec se do toho počůrala a udělala o lavičku před kalhoty a kalhotky a vložku na dětském hřišti vaše 19 léta Lucka

Karel (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Lucko a to ti nevadilo, že jsi měla počůranou kundu, když ti ho tam vrazil?

Lucie (Ne, 12. 3. 2023 - 21:03)

Včera jsem se ve škole pomilovala se svým přítelem vzala jsem si růžové kalhotky bílé skinny džíny s dírami a do kapsy Always vložkou na vytékající sperma o velké přestávce jsme šli na záchod vzala jsem z batohu vložku a dala si jí do kapsy beru antikoncepci a přítel kondom nenosí, šli jsme na záchod do tělocvičny na dívčí a tam jsem se vyčůrala a nalepila si vložku do kalhotek,nebyl papír tak vsákla kapky moči, přítel si zatím vysvlékl já si sundala kalhotky a vrazil ho do mě,po 20 minutách jsem se udělala a přítel za chvíli do mě,pak si ho vytřel do vložky a začalo ze mě do ní i vytékat sperma, natáhla jsem si kalhotky a kalhoty a šli jsme do třídy byla jsem v tom až do večera a nakonec se do toho počůrala a udělala o lavičku před kalhoty a kalhotky a vložku na dětském hřišti vaše 19 léta Lucka

Fi - do (Ne, 12. 3. 2023 - 09:03)

Konečně po IX letech se začaly dělat plenky s igelitovým povrchem.jsou to ,id slip medium super PE. číslo 562027528.maji savost 3950ml.

Reklama

Přidat komentář