Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

VZkaz pro kristýnu (So, 25. 3. 2023 - 08:03)

to je dobře že se neholíš to na tebe musí být pěkný pohled úplně závidím manželovi

Pepa (So, 25. 3. 2023 - 09:03)

Není co závidět.

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 11:03)

Co se z té diskuze stalo? Jaké kundičky jako děvčátka? Tohle má být diskuze o depilaci, epilaci a podobně, a to diskuze dívek a žen. Z hlediska hygieny estetiky, praktičnosti. Ne kecy nadržených a impotentních magorů.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

Proč by se tu mělo psát o epilaci apod když je to diskuze pro ženy, které se neholí? Ale máš pravdu, diskuze je pro ženy a ne pro ty ichtyly chlapy, co sem píšou.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

Je to diskuze o tom, aby si ženy vyměňovaly zkušenosti ohledně holení nebo neholení. Z nadpisu se klidně může rozvinout ohledně holení nohou, obličeje a dalšího. Rozhodně je to vhodnější než úchylárny.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

Já myslím, že pro chlapy je to tu dobrá příležitost, jak se dát s neoholenou ženou do řeči. To se běžně nenaskýtá, snad jedině na nuda pláži, ale tam většinou ženy nechodí samotné.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 20:03)

Přesně tak, a já doufám, že se tady s nějakou neoholenou kráskou do řeči dám. Ale zatím tu píšou samí úchylové. To ale nevadí, aspoň udržují diskuzi aktivní, jinak by zapadla a žádná neoholená kráska by si jí nevšimla.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

Myslíš jako: "Vy se ještě neholíte? Děláte dobře. Moc vám to sluší."

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

No když chybí fantazie a důvtip, tak třeba i tak.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 18:03)

DDDD

Krystýna (Pá, 24. 3. 2023 - 15:03)

v létě mi bude 42 a ještě jsem si ji neholila a manžel to ani nechce, že měl také dříve holky vyholené, ale chce to tak. Co se týká hygieny, tak kdo se pravidelně sprchuje i několikrát za den, tak je to lepší než oholená a zapařená.
Ta neoholená se právě tak nezapaří. Když jsme byli před lety na nudy pláži, tak nás pam bylo hodně neoholených. Holí se práve ty mladé slečinky.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

Krystýno, je vidět, že tvůj manžel ví, co je dobrý a ty víš, co je lepší. Jen tak dál. Těm oholeným se můžete jenom smát.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 07:03)

to je dobře že se neholíš to úplně závidím manželovi to na tebe musí být opravdu pěkný pohled

Návštěvník (Pá, 24. 3. 2023 - 11:03)

Normalni je neholit. Pubicke ochlupeni ma svoji funkci. Zena s pubickym ochlupenim vylucuje lepsi feromony a je tak daleko atraktivnejsi pro vsechny muze.

Milan (So, 25. 3. 2023 - 14:03)

A jak to děláš při lízání? To máš chlupy v puse?

Karel (Pá, 24. 3. 2023 - 11:03)

No to je podle vkusu každého soudruha. Mě je 46 let a za celý život jsem měl vždy hladce vyholené ženy. Ani si nepamatuji, jestli jsem na živo nějakou chlupatou viděl. Mojí předposlední přítelkyni je 47 let a prý se holí od 13 let. Další je nyní 37 let a má ji také perfektně vyholenou. Obě ženy mají kundičky jako mladá děvčata. A tak bych mohl pokračovat.

Návštěvník (So, 25. 3. 2023 - 17:03)

Tak to je mi tě líto Karle. Za celý život jsi neměl skutečnou ženu, šukáš jenom samý holý atrapy. Věř mi, že o hodně přicházíš.

Šárka (St, 22. 3. 2023 - 13:03)

Já si píču zastřihávám, ale většinou mi to dělá přítel. Baví ho to a každý den dělá zkoušku jazykem, jestli mi nezarůstá. Když si malinko roztáhnu pysky, tak mi ji prolízne a posoudí, jestli už je to třeba zkrátit. Díra musí být volná i pro žalud, aby se do něj nezařízl nějaký chlup, kdyby měl prorážet porost. On má ty chlupy rád, ale není to žádná hustá beranice, jen asi 2-3 centimetrové kudrnky. Strká mi do nich nos a mazlí se s nimi. Je to příjemná předehra, tak proč bych mu to nedovolila. Rostou mi asi od 11, ale to byly světlounké, píčinku jsem měla malou, ale šťourala jsem se v ní mnohem dřív. Teď jsou chlupy tmavší a píča je mnohem větší. Velká píča znamená velkou rozkoš. Ale okraje porostu u stehen si holím, aby nelezly z plavek nebo kalhotek. Ale to už není píča.

Šárka (Út, 21. 3. 2023 - 21:03)

Pečovat o oholenou píču je mnohem náročnější. Vůbec těm holkám, po kterých to chlapi chtějí, nezávidím. Strniště píchá a musí se holit každý třetí den. Lepší je zastřihovaná pravidelně tak, aby chlupy samy nepadaly a nezůstávaly mezi zuby.

Karel (St, 22. 3. 2023 - 12:03)

Šárko a ty si píču holíš nebo ty chloupky jenom zastřiháváš? A pamatuješ si zhruba od kolika let ti na píče chloupky rostou?

Reklama

Přidat komentář