Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Mužům s velkým šourkem s nízko visícími varlaty se při vzrušení koule nikdy úplně nepřitáhnou.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Syn měl 14 a myslím jsem už to tady psala, vše ohledně jeho pohlavního života mě zajímá. Jsem s ním sama, tak není divu. Už v jeho dvanácti jsem mu denně měnila prádlo a prostěradlo a tím jsem zjistila, kolikrát za večer až ráno si dělal dobře. V těch 12cti onanoval i 4krat denně a stupňovalo se to. Teď má jenom toho svého šulina a v honění neustává.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Ten můj si to poprvé udělal hned ráno v koupelně dost rychle, jak byl po noci nadržený. Pak někdy před odchodem do školy, ale to jsem ho musela popohánět aby kvůli tomu nepřišel pozdě. Po návratu musel zas, aby se soustředil na psaní úkolů a učení. Večer v pokojíku 2x až 3x. O víkendech jsem to často nestačila ani počítat a pořád měl semeno. Kde se to v něm hromadilo? Pořád byl nadržený. Dneska už ubral. Říkal že mu to stačí 2x až 3x denně, kromě souloží s manželkou. Je to samec.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Takže váš syn už je dospělý. Ten můj je puberťák a honí si toho svého šulina jak to jde. Myslí jenom na ten sex, a i když je v obýváku tak mu ruka či ruce pořád sjíždí mezi nohy. Přes sebe má aspoň zespodu deku a prstíkem si ho tam dráždí. Vždycky se však udělá až v soukromí, ve svém pokojíku. Anebo ve vaně. Ještě mu chodím umýt vlasy a tak a vím, poznám to po něm, že si udělal dobře. Jeho semeno pak najdu ve výtoku z vany.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 15:03)

Syn je ženatý. Dal mi dva vnuky a vnučku. Manželku má hezkou a hodnou, ale není náruživá tak, aby mu dala kdykoli potřebuje. Hlavně kvůli dětem se chodí občas uspokojovat ke mě. Manželka o tom ví a souhlasí. Nedělá to přede mnou, protože už to nepotřebuji vidět a pak se vzrušovat. Buď se udělá v koupelně, nebo má soukromí v pokoji kde ho neruším.

Tonda (So, 11. 3. 2023 - 13:03)

Dobrý den já si pamatuji jako dítě že mi mamka dávala zimní oteplovacky do spaní že jsem se v noci probouzel zimou neměl jsem nic pod tím a o když jsem měl noční poluce tak si pamatuji že jsem byl mokrý ale postel byla suchá jen trochu mokré oteplovacky jinak nic když jsem to řekl mamce tak mi nic neřekla jen že se to stává a když jsem přišel ze školy tak mi sehnala další oteplovacky na převlečení moc děkuji stalo se to též někomu moc děkuji

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Už to tady někdo psal, že ať se kluk snaží sebevíc, před rodinnými příslušníky neutají ani erekci ani ejakulaci.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

Klučičí onanii nemá cenu odsuzovat, ani zvlášť komentovat. Samozřejmě jsem věděla o každém jeho výronu i jak dlouho mu trvalo než ho dosáhl, ale nevyčítala jsem mu to. Někdy jsem se snažila ho zaúkolovat, když to dělal moc často, aby to nepřeháněl ale jinak byla v tomhle u nás pohoda. Když se mne zeptal jestli i já, klidně jsem přiznala, že to dělám taky. Jsme jenom lidi a máme své potřeby.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

Myslím také, že syn neměl ani jeden výron semene o němž bych nevěděla. Od polucí počínaje až do jeho skoro čtrnácti let. Zajímá mě jeho sexuální život v pubertě a vím o něm všechno. I, můžu říct, každou jeho ejakulaci mám zaznamenanu. Kolikrát za den, kdy si ho honil, prostě vše.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 13:03)

Když byl v pubertě, tak jsem si to také zaznamenávala, ale bylo to zbytečné, protože on to dělal i mimo domov, přesto, že to měl zakázané, hlavně před děvčaty. Když jsem se to dozvěděla, byl bit a pak mi ho bylo líto. Dneska když mne navštíví a já vidím, že má erekci, tak mu řeknu že by se měl osprchovat. No, vodou šetří a tak ho slyším. Kolikrát mu to trvá i půl hodiny. Pak už je jak beránek.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 09:03)

Nahota cti netratí. Pokud jsou kluci od malička vedeni k tomu se nestydět před svými blízkými, tak na tom není nic špatného. Vzpomínám si když jsem byl malý kluk, tak jsem se koupal po mamince. Když byla vykoupaná, tak mne zavolala celého mne namydlila, spláchla, zkontrolovala kuličky i pohyblivost předkožky a pak mne utřela. Pokud bylo teplo, tak jsem zůstal nahý, dokud jsem nešel spát. Šetřilo se i oblečení. Totéž v parném létě. Doma i u babičky na prázdninách jsem býval nahý. Nazí jsme se i koupali. Kluci i holky dohromady. Maminky seděly na břehu rybníka a dávaly pozor jestli se netopíme, nebo neosaháváme a my se vesele cachtali ve vodě. Když jsem byl větší tak už jsem se koupal sám. Mamince jsem umyl záda, pak vylezla z vany a umyla záda mě. V tu chvíli jsme byli oba nazí a nebylo to nic nenormálního. Prostě jsme se nestyděli. Nahota nebyla tabu ani když jsem dospěl v muže. Nevadila ani erekce a masturbační pohyby. V tom případě maminka i babička odcházely abych měl soukromí. Když jsem se oženil, koupal jsem se s manželkou a máma, nebo tchýně měly do koupelny přístup. Manželka podobně koupala syny a měla perfektní přehled o jejich pohlaví. Dodnes se nestydí byt před námi, třeba po koupání nazí.

Návštěvnice (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Není snad matky, která by nesledovala, zda-li je její syn v pořádku, co se týče těchto věcí. Mnoho z nás čeká, kdy to na kluka přijde, a docela přesně ví, jak na tom syn je v období jeho dospívání. I já párkrát vyzkoušela jeho semeno, jen tak, pro porovnání. Nikoliv, že bych se s ním uspokojovala.

Tonda (So, 11. 3. 2023 - 06:03)

Dobrý den chtěl bych se zeptat vím že to zní asi hloupě ale já bohužel nosím zimní kombinézy a oteplovacky ale mívám to i do spaní že je to příjemné na těle a nekrouti se mi to na těle chtěl bych se zeptat jestli se někomu to stalo v tomto oblečení že se výstřiknul moc děkuji za odpověď

Kačka (So, 11. 3. 2023 - 06:03)

Syn si dnes bude dělat dobře několikrát, tak jak to má o víkendech ve zvyku. Už se těším, až se pak k těm jeho spermičkám dostanu. Není nad pubertální semeno.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

Kačko,je mi jasný,že bys synovo semeno měla radši ve své píče,než na prostěradle.Jenže to bys musela synovo čůráka nechat zasunout a vít si pilulku proti otěhotnění ,nebo mít DANU.

Kačka (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Úplně mi stačí, tak jak to je. Už jsem nějakých těch dávek z jeho ejakulací vycucala z prádla. A užívám si to.

návštěva (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

To si užijete! A co nahota? Toto je rubrika o nahotě, vídáte synátora nahého, třeba při převlékání, ve vaně a pod.

Kačka (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Syna vcelku pravidelně nahého vidím, ani né při převlékání, jako spíš v koupelně.

Rebeka (Pá, 10. 3. 2023 - 15:03)

MÁM JÍT S 6 LETÝM SYNEM NA OBŘÍZKU BYL NĚKDO? JAK TO PROBĚHLO BOLEST POBYT V NEMOCNICI ATD?

Lopuch (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Mam 3 tydny po obrizce,operaci jsem mel v 1:30 a v 6 uz jsem jel domu.Zadne bolesti,hojeni uplne super.Ted mi zacaly vypadavat stehy.Muzu jen doporucit.Podotykam,ze jsem to podstoupil ze zdravotnich duvodu

Reklama

Přidat komentář