Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Debílci, vyznávajícím mnohopohlavnost lidské rasy, mají problém: transgender ženy porazí v boji každou ženu za pár sekund. Co s tím? Já bych věděl - vzdejte se kreténi svých patologických výmyslů a vycházejte z biologie, která zná jen dvě pohlaví plus homosexuály.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/transgender-david-cerny-av-lgbt-zensky-sport.A230317_173621_zahranicni_dyn

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Kim to dělá dobře - jako správný totaliťák ví, že každá totalita potřebuje buď vnitřního, nebo vnějšího nepřítele. A protože vnitřní nepřátele už má v koncentrácích, pěstuje si svého vnějšího nepřítele - USA. A díky tomu velká část národa jde za ním. A ta druhá část mlčí. Co může chtít diktátor víc? (A druhá noha, na které stojí dobře vedená totalita, je kult osobnosti. I tady Kim ukazuje, že není hloupý, protože si vybudoval silný kult. A protože má atomovku, je se svou totalitou v pohodě. A to přesto, že občas jeho lidé nemají co do huby. Protože Čína stojí za ním, bude tady Kim navěky.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kldr-nabor-armada.A230318_105506_zahranicni_bur

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Kvalita s lexauriny klesá, chybí tomu jak Francouzi říkají "les boulles. "Je to jak zelenina, i když já již dnes netvrdím nic, vo by měli být správně. Ale dostanu ještě po hubě min. 1x za ženský, totiž vlastně chlap dostane vždy po hubě za ženský, i když, když uráží chlapa, může mu fláknout jednu jen t a k..

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Letná neexistuje!!!

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ale chlap to spíš nedělá, nemá důvod rvát se s chlapem. V práci šéf vidí, kdo jak malá a kdo má jen keci..

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Ale chlap to spíš nedělá, nemá důvod rvát se s chlapem. V práci šéf vidí, kdo jak malá a kdo má jen keci..

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 13:03)

Kdybys jen věděl, co jsem četl a viděl..... a to jsem to nevyhledával.

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

My pudem do nebe, nebo možná ne, ale ty Aladine...víš kam...do psí prdele..

aladin (So, 18. 3. 2023 - 15:03)

Koukám, že se postřelená husa zase ozvala !!!

Chazar (So, 18. 3. 2023 - 16:03)

Dnes vynikající oběd u nás. Co jsi měl ty, Aladine???

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Aladine...psí prdel...čeká...víš proč..

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 14:03)

Aladin k sobach'yey zadnitse!

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Jsem alergický na Klause a jeho entourage...bohužel samej provokatér, teď ten Rajchl, ODS jede do Jeseníků na hotel, který vlastní provokatér z národní Živčák..

aladin (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

"Pavel si vybral pštrosí taktiku. Jeho argumentace k valorizaci byla útěkem z boje, řekl Kubáček".... Typické Židovské farizejství !!!

aladin (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

"Jednání s Putinem nebude možné, zatknou ho. Svoboda varuje před dopadem rozhodnutí soudu".... Tohle udělala Ukrajina na radu USFT, neboť ti nechtějí žádné jednání o míru s Putinem a takhle se to dá pohodlně zablokovat !!! Je to typická finta Amerických Židů !!!

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Náborový typ policie, vyloženě hledá ty nejagresivnější jedince a jedinky...https://1url.cz/UrPQJ Vidím jasný příklon k USA represivní vojenské policii..

aladin (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

"Odveta za dron? Americký bombardér se objevil u ruských hranic, mohl nést i jaderné zbraně".... Oni ti Američtí Židé nadají pokoj a nedají !!! Nakonec rozpoutají III sv. válku a budou to svádět na Rusko !!! Jen se divím, že také nesvedli na Rusko výbuch NS 1 a NS 2 !!!

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Tak to bude šmakuláda, 35Kč, když chci žít, tak se musím holt přizpůsobit. Takhle to funguje třeba při stavbě Burj Khalifaod Bin-Ladinovic famiglie firmy, prostě tam každý musí přesně makat co mu řeknou,jakmile udělá chybu, tak je propuštěn a na jeho místo nastoupí, okamžitě jiný,

Návštěvník (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

Sehnal jsem jídlo za 35Kč, takže se dneska královsky naobědvám. A může mi být svět low life prokariot nebo prekarito nebo Pekariot ukradený.

aladin (So, 18. 3. 2023 - 12:03)

To tě stála tramvajenta, jak jsi poslechl Klauze a jel jsi se napást na okraj Prahy ???

Reklama

Přidat komentář