Reklama

Muži v dámském prádle.

Default User Image
JAROMÍR999 (Ne, 7. 1. 2024 - 07:01)

ANO TEL 728 285 330 SMS

Default User Image
Lenka (Čt, 28. 12. 2023 - 07:12)

Já se oblékám jako žena,líčím se, nosím paruky,kabelky, lodičky kozačky.Používám i dámské vložky a nosím i šperky, dámské hodinky.Cítím se tak normálně, přirozeně.Vzrušuje mě vůně použitých kalhotek i oblečení a když se vzruším, mám hodně pěkných robertků,se kterými se krásně uvolním a vychutnám si svojí horkou šťávičku.Nejsem homosexuál!Jsem transvestita 

Default User Image
JAROMÍR999 (Ne, 7. 1. 2024 - 07:01)

ANO TEL 728 285 330 ANO

TVUJ SEN (Po, 29. 5. 2023 - 22:05)

Mužem jak 2 lezbičky mam rad ružové bíle krajkové ne černé tel728 285 330 sms ju

Milan (So, 7. 1. 2023 - 04:01)

Mě příjde dámské oblečeni pohodlnější, vybírám si jednobarevné. Baví mě historie a víceméně dost dánského oblečeni pochází s pánského např punčocháče a šaty. Já rád nosím punčocháče protože v létě chladí a v zimě hřejí, dlouhé šaty protože nic netlačí v pase, jednodílné plavky....... a roláky i bez rukávu - nemám rád holý krk a mám problémy s krční páteří, legíny při sportu a nebo doma místo tepláků.

Vendy (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

Pro mne je to velmi příjemné, používám i vložky, a to každodenně, protože jsem velmi vzrušivý a dost teču. A nemám rád pošpiněné prádélko. Bohužel nemá v sobě vůbec jasno, zda je to jen pro to vzrušení nebo proto, že jsem žena v mužském těle. Psycholožka mi řekla, že jsem typická lesba v mužském těle a že se s tím nedá nic dělat, jen si na to zvyknout nebo projít tranzici. Na tranzici je pozdě, i ze sociálních a rodinných důvodů, atk si chodím alespoň užívat péči do dámského kadeřnictví a na kosmetiku,kam se vždycky obléknu plně do dámského, jinak nosím jen dámské prádlo pod pánské svrchní oblečení, moc rád si oblékám podprsenku, mám jich asi dvacet.

Lukáš (Čt, 5. 1. 2023 - 13:01)

Ano, dámské oblečení mě vzrušuje. Když se oblékám do dámského, postaví se mi, ale většinou se snažím nehonit, protože jako holka bych péro neměla používat. Často si představuju, že jdu v legínách do obchodu, v kozačkách do práce, v šatech do divadla nebo v jednodílných plavkách do bazénu. A nikdo se přitom nesměje, neukazuje na mě a nešeptá si, co je to za úchyla, všichni to berou úplně normálně.

Původ to má v dětství. Když mi bylo asi 8, chtěl jsem chodit v sukni jako ségra, ale mamka mi to zatrhla, a řekla že "kluci sukně nenosí". Pochopitelně jsem se ptal proč, ale nedostal jsem uspokojivou odpověď. Přišlo mi to tenkrát hrozně nespravedlivé. O mnoho let později, když jsem se odstěhoval od rodičů, jsem si koupil pár kousků dámského oblečení jako kompenzaci a zalíbilo se mi to.

TVUJ SEN (Po, 29. 5. 2023 - 22:05)

Zbožnuji ružové krakové bile ne černé tel 728 285 330 sms co se1-2 v něm ujázat či pomazlit

Pavel (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

A jak často se do něj oblékáš?

Jirka (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj mne to vzrušuje moc když se tak obleču a je moc mít na sobě dámské oblečení já si u toho honim

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 01:01)

Nechtěl bys dělat modelku a předvádět dámské svetry ?

Jirka (St, 4. 1. 2023 - 04:01)

Jediné v leginach kožených bych to chtěl dělat a dzinou sukni

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 05:01)

Takže kdybys měl legíny a sukni, tak by ti svetry nevadili ?

Jirka (St, 4. 1. 2023 - 07:01)

Ne nevadili i lodičky a tanga jsou super dělá mi to moc dobře když se to ho udělám a chtěl bych být komplet žena

Pavel (St, 4. 1. 2023 - 15:01)

Tanga jsou super. Nejlepší dámské spodní prádlo.

Pavel (Út, 3. 1. 2023 - 21:01)

Tak u mě asi je to asi proto, že se mi líbí dámské oblečení a závidím holkám že mají tolik věcí na výběr. A když si různé věci zkouším (kalhotky, šaty, lodičky, silonky,...) tak se umím vžít do role ženy a představovat si jaké to je.
Zároveň je to i vzrušující že mohu zkoušet něco zakázaného, resp. neobvyklého.
No a občas u toho proběhne to sexuální vzrušení.

No ale dělám to jen občas. Jsem rád že jsem kluk a dámské oblečení si oblékám jen když chci/mám náladu.

Pavel (Út, 3. 1. 2023 - 21:01)

V některých zemích dokonce dělají u malých dětí převlékání se do opačného pohlaví a že to pak v budoucnu pomáhá vzájemnému porozumění a i vr vztazích je to ku prospěchu.

Pavla (Út, 3. 1. 2023 - 19:01)

A k tomu sukni s puncochama

Pavel (Út, 3. 1. 2023 - 20:01)

A jakou sukni? Obyčejnou látkovou?

Pavla (Út, 3. 1. 2023 - 21:01)

Mám jich víc asi deset normální látkové ačkove

Reklama

Přidat komentář