Reklama

Muži v dámském prádle.

pepe9 (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

ANO TEL 728 285 330 SMS WASAPP MESEGER VICPU SI XXL PRADLA A NOSIM JE RUŽOCÉ BÍLE KRAJKY MUŽEM V NEM JAK2LEZBI ČI JE UKAZAT 1- 2 JO

podvazky1 (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

kdyz si ho obleknu tak se citim vice jako zena

podvazky1 (So, 11. 2. 2023 - 05:02)

ano damske pradlo je prijemne tez ho rad nosim

NAJDU (St, 31. 5. 2023 - 19:05)

také ho nosim tel728285330sms ju

Pavla (Pá, 10. 2. 2023 - 19:02)

Ahoj holky. Koupila jsem si nový bílý svetřík. Je pěkně vidět bílá podprsenka a pěkně zvýrazňuje prsa, už se těším až se v něm někde ukážu.

Pavla (Čt, 9. 2. 2023 - 18:02)

Tak si nákup taký kalhotky a podprsenky. Taky je muži rádi nosí

Vlasta (Čt, 9. 2. 2023 - 20:02)

O kalhotky strach nemám, kupuji si silonky které umožňují jejich pohodlné nošení bez spodního prádla.

Eva (So, 11. 2. 2023 - 16:02)

Vlasto jaké silonky si odvážnému nošení kupuješ? Zkusila jsem si vzít na ples k dlouhým šatům silonky bez kalhotek bez zesíleného sedu z důvodu vysokého rozparku aby nebylo nic vidět. Po hodině jsem se musela převléknout abych nebyla za necudnou a mohla se s chutí při tancích odvázat a zatančit si tango.

Vlasta (Ne, 12. 2. 2023 - 11:02)

Mám ráda průsvitné, hodně jemné ultratransparentní bez zesílení Gatta Holly a Conte Summer. Oboje v provedení 8 DEN a taky velice jemné Veneziana summer 5 DEN. Jsou sice dražší než první dvoje, všechny jsou na noze téměř neviditelné, působí luxusním dojmem, jsou ideální k nošení i v teplejším období nebo do kanceláře.
S malým bavlněným klínkem se dají pohodlně nosit naostro bez kalhotek.
Střídám silonky asi tak půl napůl s punčochama s podobnou jemností vlákna od 7 do 15 DEN, silnější moc nemusím.

Eva (Ne, 12. 2. 2023 - 21:02)

Ty si Vlasto kupuješ na všední nošení silonky Veneziana za 200 Kč? Nosíš je naostro pod kalhotama nebo se sukní?
Gatta Holly jsem nikdy neměla, Conte 20 jsem si koupila jednou na vítání občánků, byly fantastické kupovala jsem je ve slevě. Mám syna na vysoké takže na rozhazování za drahé silonky jako samoživitelka nemám, jsou krásné ale bohužel, musím si vystačit s obyčejnými.
Vlasto chci se Tě zeptat, bývám po večerech sama ráda bych si s Tebou popovídala kdyby Ti to nevadilo a neobtěžovalo.
Nechci ale otravovat, počkám na Tvou odpověď.

Vlasta (Út, 14. 2. 2023 - 12:02)

Především přes zimu mívám po ránu dilema jestli sáhnu po silonkách nebo si vzít punčochy a v kanceláři se převléknou z kalhot do sukně. Co je dnes Evo 180,- korun za silonky, Gatta Holly a Conte jsou mými oblíbenými, Veneziana 5DEN si vezmu 1-2 x do týdne, ty jsou už hodně tenoučké a ke kalhotám je jich škoda. Oproti silonkám vyjdou pěkné punčochy mnohem dráž.
Hodně mi na ně ale přispěje manžel to zase nemohu popřít.
Popovídat si můžeme jestli chceš, obtěžovat nebudeš. Pošli mi své číslo, dám Ti v odpovědi svoje.
[email protected]
Přeji dnes hezkého Valentýna.

Jirka (Ne, 12. 2. 2023 - 22:02)

Já chci taky taky takové sylonky lesklé a mám teď na sobě střecove dziny dělají hezkou postavu

Renča (Čt, 9. 2. 2023 - 06:02)

Ahoj Vlasto, Ty kamaše nosí chlap cca. 40 let zřejmě na sport, musím říct že mu to docela sluší. A oholených nohou jsem si nevšimla, silonky koukaly jen přes kotníky.

Vlasta (Čt, 9. 2. 2023 - 17:02)

Tak to já si Renčo takových detailů zase všímám. Doba se mění, budu si muset udělat zásobu silonek s punčochama, aby se z nich nestalo nedostatkové zboží.
Znám docela hodně mužů, kteří rádi nakupují v dámských obchůdcích.

Fan (St, 8. 2. 2023 - 18:02)

Pod černé silonky si nemusíš rovnou depilovat nohy . U tělových silonek které nosím u 3/4 už je potřeba s chlupama něco dělat . Takže za mě taky jo

Vlasta (St, 8. 2. 2023 - 20:02)

Pod průsvitnými silonkami 15 DEN méně ( 5, 7, 10 DEN ) vynikne na nohou sebemenší nedokonalost včetně chloupků,
je jedno jestli jsou černé, tmavě šedé nebo tělové.
Pokud si muž oblékne tenčí průsvitné silonky, měl by se inspirovat u žen , pro kterou je nošení punčochového zboží každodenní nutností. Mít udělanou depilaci, manikůry, nemít vysušenou pokožku je základ úspěchu.

Fan (St, 8. 2. 2023 - 21:02)

Předpokládal jsem že si vezme tak jako já bych si vzal černé silonky 20,40 nebo 60

Vlasta (St, 8. 2. 2023 - 22:02)

U poloprůsvitných matnějších nebo neprůhledných se mužská ješitnost v podobě chloupků schová.
U 40 DEN a silnějších už si starosti s nedokonalostí nohou dělat nemusíte.

Fan (St, 8. 2. 2023 - 18:02)

Pod černé silonky si nemusíš rovnou depilovat nohy . U tělových silonek které nosím u 3/4 už je potřeba s chlupama něco dělat . Takže za mě taky jo

Renča (St, 8. 2. 2023 - 14:02)

Ahoj, jaký máte názor na chlapa v kamaších které jsou dole ohrnuté a pod kamašemi černé silonky ?

Reklama

Přidat komentář