Reklama

Pás cudnosti

Default User Image
Anonym (Ne, 29. 10. 2023 - 12:10)

ale

Janka (Út, 1. 8. 2023 - 15:08)

Nemám žádné zkušenosti s pásy cudnosti, avšak zahrávám si s myšlenkou nasadit klícku svému pubertálnímu synovi. Honí si ten svůj ocas úplně neuvěřitelně a tak si říkám jak by reagoval, kdyby si to nemohl udělat. Musela by to být velká muka pro něj. Prý by mu začly poluce, ale bez jakéhokoliv prožitku, jen údajně by něco pociťoval zkraje před výronem a pak již nic. Zjišťovala bych každé ráno, jestli mu něco vyteklo.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 06:08)

Když jsem si na lyžích zlomil ruku, to mi bylo čtrnáct let, tak jsem se nějaký čas nehonil, protože jsem to levou neuměl, měl jsem poluce v noci i přes den. Ocas se mi postavil a za chvíli stříkal. Máma musela často prát a nadávala mi. Tak jsem se to raději naučil i levou rukou. Proto to dnes ovládám stejně dobře oběma rukama.

Mirča (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Nejde jen o ruce, ale hlavně o prsty. Ty jsou nejdůležitější! Tak jak holky se prstí, tak to jde i u kluků. Mám s tím zkušenosti.

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 16:08)

Samovolný výron semene při vědomí, má stenou kvalitu jako kdyby masturboval. Začíná erekcí a pak se stejným orgasmem ejakuluje, jako kdyby se honil. Jenom toho semene je méně než v případě kdy onanuje rukou.

Anonim (St, 2. 8. 2023 - 07:08)

Bude li ho mít mladší kluk zavřen v klícce, tak po dvou, třech dnech vyteče. Ale pozor, nejedná se o klasickou poluci. Zprvu pocítí jak se mu tam něco jakoby převaluje, je to stejné, jako začátek poluce. Krásný pocit, a už čeká na stahy, jenže se jich nedočká. Semeno mu vyjde ven bez jakéhokoliv prožitku. Je to velice frustrující. Ale i tak se nemůže dočkat příštího výronu. Alespoň zase prožít těch pár vteřin těsně před výronem.

Návštěvník (St, 2. 8. 2023 - 08:08)

Je to tak. Při poluci všechno v polospánku vnímáte, hlavně když jde semeno ven. Ale v klícce jste bez jakéhokoliv prožitku. Snad jen těch pár vteřin, jak se semeno chystá vydat na cestu. Jinak nic.

Xt (Út, 1. 8. 2023 - 14:08)

nu, to je hezký zážitek, zjistil si pro koho tedy pás skutečně byl? A ptal ses mamky jestli jej v mládí nosila? Je dobré se zajímat o historii. Ale protože si na světě, tak babička si moc důsledná nebyla...

Návštěvník (Út, 1. 8. 2023 - 16:08)

Když byla malá (její dcera), tak si pořád mastila frndu. Babička jí pořídila ten pás. jenže ona, když to neměla, začala vyšilovat a tak jí ho sundala a raději jí to nechala dělat. Moc důsledná nebya.

Xt (Út, 1. 8. 2023 - 14:08)

nu, to je hezký zážitek, zjistil si pro koho tedy pás skutečně byl? A ptal ses mamky jestli jej v mládí nosila? Je dobré se zajímat o historii. Ale protože si na světě, tak babička si moc důsledná nebyla...

Mmmm (Čt, 27. 7. 2023 - 06:07)

Moje paní teď chce nějakou ženu zamčenou ale říkala že dnes večer dostanu anální vibrační kolik a p pásu mi přiváže masážní hlavici a nechá zapnutou tak na hodinku

Mmmm (Po, 24. 7. 2023 - 18:07)

dnes mi pani vyndala urinal z pasu arekla ze je to naposled vzapeti zavit namazala lepidlem a zasroubovala ted uz nesundam nic ani pas ani urinal,za odmenu me udelala masazni hlavici tak aspon neco

Návštěvník (Po, 24. 7. 2023 - 07:07)

je mi 19 od dubna mám přítelkyni a řekla že v létě se spoustu příležitostí na podvádění , a už to zažila s minulím chlapem, tak mi nasadila klícku taky, už ji mám 3týdny , ještě mě ani na chvíli neodemkla , už se mi o honění i zdá , je to šílený, ani když jsem prosil na kolenou a líbal jí nožky , nebo když si nechala vylízat prdelku nepovolila a ani na minutku nesundala.

Lada (Po, 24. 7. 2023 - 02:07)

Jsem také začátečník.24l a klícku od své paní nosím 14dní. Už bych moc chtěl onanovat, asi to nedám. Občas mi to kape, ale není to ono.

Pavel (Ne, 23. 7. 2023 - 22:07)

Behani asi problem nebude. Hrozi mozna, ze v trislech muze rezat, ale moc jsem toho zamcenej nenabehal. Plavani je uplne v pohode. Jen v plavkach je poznat, ze mam neco pod. Krome toho zamky na bocich jsou docela vysoko. Na kole jsem v tom nejel, jenom popojel na zkousku a asi to nebude to pravy.

Mmmm (Ne, 23. 7. 2023 - 14:07)

Dnes moje paní přivedla kámošku a dali sme si trojku já samozřejmě s pripinakem obě měli okolo deseti orgasmů a já nic ale večer mě udělá masážní hlavici ale nejdříve mi zasune anál i šperk ten sem měl teď povoleno mít venku ale paní říká že je to pěkný když mi kouká se zadku

Bluetooth repr… (Pá, 21. 7. 2023 - 18:07)

dnes manzelka (moje pani) rozhodla ze uz budu uzamceny porad bez sundani pasu cudnosti,drov sem mel trebas 10 minut volno ted uz nebude.nasadila mi kovovy pas s urinalem a zamkla.Klic sme zlomili v zamku a zalepili lepidlem.Zena rika ze uz to nema cenu odemykat a zustaneme u pripinaku.

láďa (Ne, 23. 7. 2023 - 08:07)

Tak dost zajímavé a dost trvalé rozhodnutí.

Návštěvník (St, 5. 7. 2023 - 00:07)

ty seš č ...k

Mmmm (Ne, 25. 6. 2023 - 15:06)

Teda ten anální šperk to je síla sem pořad vzrušenéj ale ten mini pás to nepustí tak je to na pováženou že se asi udělám a do zítřka to nevydržím ale manželka je proti že musím vydržet

Reklama

Přidat komentář