Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (St, 15. 3. 2023 - 20:03)

Kdovi, jestli to vubec byla nehoda s autem. Pokud to tedy byla nehoda.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 19:03)

Musíš se jí zeptat, když chceš vědět. Dal ti na ní kontakt, tak snad je normální a napíše ti, co se vlastně stalo. Normálně napiš: co se mu stalo? Vždyť neřídil.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 19:03)

Přesně bych napsala: Prosím, můžete mi napsat, kde přesně leží? Co se mu vlastně stalo, vdyť auto neřídí. Mám o něj velké starosti.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 18:03)

a jedeš za ním konečně?

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

Není to humus! Je to život!! Taky musel odejít a člověk se s tím musel smířit. Zůstaly jen vzpomínky.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

V této chvíli mě napadlo. Proč si tě chtěl vzít.? A pak tyhle řeči. Každopádně je těžce nemocný, smiř se s tím a přejme mu, ať se z toho dostane. I když pak bude cesta strašně daleká. Jestli už není na konci. Bohužel. Takový je život. A nemohu nevzpomenout Renečka. Nebudu to rozvádět, ale srovnej se s tím a žij pro ty, kteří tě potřebují.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

Nevím proč to vytahuješ, Miluna potřebuje povzbudit.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

Dva dny lidé povzbuzují. Je třeba napsat, co může být. Nemazat med kolem huby. Potřebuje se vzpamatovat a dívat se kolem sebe. Tedy jít na čerstvý vzduch, jak se tu psalo.Ne tady celou věčnost vypisovat své love srorry.Tím si nepomůže. Sorry jako.!

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

Sorry jako ale připomínat Milušce úmrtí chlapečka je humus.

, (St, 15. 3. 2023 - 16:03)

A jedeme dál...

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 17:03)

Na milču si nikdo nepřijde.

Miluna (St, 15. 3. 2023 - 15:03)

Už v lednu sem mu to říkala a nevěděla sem proč ale něco mi nutilo mu říkat ať se něco hlavně neposere a neztratíme jeden druhýho tim že by se jednomu z nás něco stalo.Říkala sem mu to a začala sem s tim já aniž bych věděla proč.Koukala sem na něj dojetim když mi to nutilo něco mu to říkat, na jeho krásný hodně tmavý oči a říkala sem mu tohle že ať jsme spolu co nejdýl že kvuli něm.Co se to děje a co mě to nutilo už v lednu mu tohle říkat? Pamatuju si jak na mě koukal a začli mu téct slzy.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Nikdo ti neradí celé odpoledne. Hodinku, dvě může být venku, vlastně měl by být. To je otužování, víš.

Anonym (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Kdo zná Milču ví, že má období miluji, nesnáším, je mi jedno, miluji, nudím se, nesnáším, miluji, atd. Všichni vědí, že nejde o lásku, ale zamilovanost. A teď si vezměte, kolikrát jste byli sami v těch krásných začátcích a byli okouzlení, zamilovaní. Kdyby můj partner v té době okouzlení najednou zmizel, jediné co bych věděla, že je v kritickém stavu, zůstala bych jak v křeči. Kdy se nemůžu/nechci hýbat, nechci jít ven, nechci jíst,... dokud nebudu vědět co s mou láskou je. Nejhorší je nejistota. Nanejvýš bych šla ven s malým, abych unikla dusnu doma a měla mozek jen pro sebe. Milču chápu. Nechápu rady, jdi mýt okna. Třeba to někomu pomáhá, já když čekám na výsledky něčeho nepříjemného, nejsem schopna dělat nic.

Miluna (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

On mi říkával že je to mezi námi krásná láska a milování a že to jsou nejkrásnější dny jeho života.Když sem od něj odcházela tak mi vždy děkoval za krásný den.Tohle mi nikdo nikdy neříkal.A jinak je vše přesně jak píšeš, máš prostě uplnou pravdu takhle se přesně cítim, vidíš do mě dobře.A k tomu se cítim slabá a vim že teda musim vzít síly a jít aspoň na chvíli s malim ven.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Milča potřebuje na chvíli změnit ovzduší, je tam dusno. Na chvíli provětrat hlavu a se synem.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 15:03)

Dusno tam je, Milča najednou doma, Ukrajinka tam dnes není a dítě ji hledá a pláče. To je pak těžké.

Anonym (St, 15. 3. 2023 - 14:03)

???

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 12:03)

Já bych byla s Míšou většinou venku. Za prvý, máte doma Itálii a za druhý by byl více s tebou. A jestli doma zanedbáváš jak domácnost, nedivím se, že S na tě křičí, a nezanedbavej i malého. Mu je jedno jestli máš starosti. On chce vyrovnanou mámu, která ho pohladí a moc líbá.

Miluna (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

Nejhorší je že na venek ještě neni dobrý teplo aby se nechalo někde být celý odpoledne.Já právě teď moc nefunguju,nejde mi to a S.mi to vyčítá a neni hodnej na mě.

Reklama

Přidat komentář