Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 18:03)

Vytáhnout ptáka ve dveřích to ti nikdo nevěří, plyšový seladon.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 18:03)

Já třeba uměl vypadat a líbit se, ale je to tak akorát na sekretáře někde v podniku pro ženy nebo v gay byznisu. Prostě době x-typů sekretářek odzvonilo.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 17:03)

Třeba mimořádně nadané ženy, mají nějakou ženskost a kousek citu v sobě, tedy ženy, ne lesby, třeba chápat že gay a muž je stejný rozdíl jako lesba a žena. Bavím se o průměrných a zmanipulovaných feministkáchco pak po knihovnách hledají erotickou literaturu pro ženy, kterou si sami čtou u vínečka sami v bytě. A mladý hřívák je opravdu těžko v chvilce dojetí osloví, když 10h denně jsou v uniformě byznis ženy.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 18:03)

Lze buď vypadat dobře a nebo umět s dělat skutečně hýbat s prací a s věcmi, mít pracovní výkon. Jo, pokud součástí práce není vypadat s chovat se žensky.

Návštěvník (Čt, 16. 3. 2023 - 21:03)

Fakt je, že sexy žena rozhasí jakýkoliv pracovní kolektiv. A když je fakt hezká, pak dokonce i buzna začne prohlašovat, že je jen bisexuál.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 10:03)

Rakato ve svých představách došel k tomu, že si projektuje situaci, kdy vidí jakýsi pracovní kolektiv a vidí tam ženu, co je hezká a jakýsi buzna začne prohlašovat, že je bisexuál. Neumí si představit situaci, že ta žena chce sex. Protože po něm žádná žena nikdy žádný sex nechtěla. Rakato - tobě nedochází, že když tady píšeš své projekce, že tím prozrazuješ o sobě, že jsi hezkou ženu nepíchal? Chlap, co má bohaté zkušenosti by to nikdy nenapsal jako ty. Ty jsi naivní hlupáček, který si neuvědomuje, že projektovaním do druhých sebe sama o sobě vykecáváš všechno. Mě by nikdy nenapadlo psát jako ty, protože jsem s takovou hezkou ženou líbal, sundával jí hadry z těla a promacal si jí a pak s ní skončil třeba u ní doma. Nebo někdy v kanclu a jednou i na žíněnce. :-) Ty nevíš, že se ženy nemusejí jen pozorovat v práci. Ty nechápeš, že ženy jsou jen samice, co to taky chtějí. A dobrá třetina z nich je nadržených. To je strašné, Rakato, jak plevelíš diskuse svým zatuchlým panictvím a impotencí. Pamatuji se, že už kdysi ti psal Matrix z Prahy, že jsi impotent.

Ustrašený Rakato (Pá, 17. 3. 2023 - 10:03)

Rakato - sex s ženou není žádná věda a žádná hrůza. Je to příjemné, je to fajn a většinou je to relax. Jsi sevřený rigidní chudák. Nikdy ses neuvolnil, nikdy sis neužil. A tohleto srandovní napětí a akademičnost tvého virtuálního bublání z tebe čiší na sto honů.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 15:03)

Pomatená buzno, sex se ženou je pro tebe příjemný? Surfuješ tady na své cunami hlouposti, a úplně jsi přitom zapomněl, že jsi buzna a ženy nesnášíš. Toho Pepka Vyskoč v sobě prostě neutajíš, na to jsi příliš hloupý.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

Já jsem něco jako Casanova. Měl jsem v posteli hodně, hodně lidí. Mladých, krásných. Holek i kluků. Páč jsem byl pěkný a lepili se na mě. A ty jsi, bobku, incel, panic. Jsi můj protipól. Já jsem měl všechno, co ty jsi nikdy neměl a o čem jenom čteš. Proto tvoje kecy jsou tak srandovně akademické. Já jsem praktik. Vím, jak mladé holky i kluci voní. Jaká mají těla, obličeje, ústa. Jak myslí, jaké je to se jich dotýkat. Oni chtěli mě, tak jsem se nebránil. Byl jsem žádaný, chtěný. Hodně dlouho. Od mých 18 - 42 let. Takže jsem si užil stejně jako ten Casanova. A ty mi tu vypisuješ knižní postřehy, nemáš to ožito, bobku. Panic a incel se prostě zákonitě prozradí. A už to nestihneš. už nedoženeš, co já zažil. Ani nemáš jak. Však víš, jak vypadáš. Zrcadlo doma máš.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 11:03)

Hlavně, aby ses v tom neztratil, přiteplený Asitaku: "O náročnosti studia mimo jiné vypovídá i to, že jsem byl panic až do 25 let. VŠ jsem studoval mezi lety 20 - 25, a to jsem skutečně neměl čas na nějaké erotic. schůzky." https://diskuse.doktorka.cz/existuje-buh?page=1169

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 11:03)

Ne, neztratil, bobku. Do 25 let jsem byl panic. Od 25 - 42 jsem si to vynahradil. To bylo období Casanovy.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

V ničem jsem se neztratil, bobku. Já jsem už jako děcko, jako prvňáček v ZŠ byl pro holky lákavý a chtěly se se mnou líbat. :-) Co si pamatuji, tak jak jsem vstoupil mezi holky, chtěly nějaký kontakt. :-) https://proza.rajce.idnes.cz/n/1581551613

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Ještě to párkrát zkrať, a zjistíme, že jsi přiteplený panic.

Major Terazky (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Zjistíme? Ty si Rakato, píšeš v množném čísle? My, Rakato, něco zjistíme? :-) A co to je to slovo přiteplený? Co si pod tím Kefalín představujete? Piš, bobku. Rozeber slovo přiteplený, kterým jsi posedlý. Zkus ho definovat. bobe. :-)

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

Je to učeno samozřejmě Rakatovi. Rakato je panic a incel. A nemá nic jiného než doktorku.cz. To je celý jeho život a jeho "moudra" jsou vždy legračně knižní a smrdí naivitou, neživostí až vymyšleností.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

A jednu dobu tady Nona jakoby koketovala s Rakatem a psala, že se jí zdá, jako by měl smysl pro humor. Já myslím, že mu to psala ze soucitu. Nona je psycholožka. Psycholožky mají velký smysl pro podporu nějak handicapovaných a projevuje se v nich ochranářský cit. To mívají ženy obecně a psycholožky extra.

Shabbatot-Jahoda (Pá, 17. 3. 2023 - 09:03)

Paní nona je třída a na obrovské úrovni, Hlavní důvod proč ji vykám a vážím si ji jako psychologa, který vždy a všude ke každému s citem a slušně.To z ní dělá profesionála...ona na této lodi bláznů bere každého... kromě mě,jahody,, ovšemže,jako pacienta a diagnózu.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

Jahůůůdkooo, vy mě chcete zničit pověst. Ne, jste pusa, děkuji. N.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 17. 3. 2023 - 19:03)

taky dík a pěkný výkend.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 10:03)

Jo, Nona je fajn. Empatická a hodná. Jako psycholožka, které se lidi svěřují se svými trablemi, je určitě super. Ale jako ministryni školství bych jí nechtěl. Páč by pokračovala v inkluzi a sluníčkářství.

Reklama

Přidat komentář