Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Eliška (Po, 20. 3. 2023 - 17:03)

Mám ty co mi doporučila Jana.

Jana (Po, 20. 3. 2023 - 20:03)

Šikulka,tak to jsem ráda, že jsi dala na mně a že se ti to bude líbit

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

Jděte radši makat nemakačenka, strašíte tady nonstop. Uchylačky nadržený

Jana (Po, 20. 3. 2023 - 12:03)

Jde vidět, že jsi taky nemakačenko,jinak by si tady nebyl a neopruzoval lidi,co se někomu něco líbí,ale zřejmě jsi ten jeden a ten samý úchyl, který když se potřebuje udělat,tak ty příspěvky musí napsat několikrát,jinak by ses ani neudělal a ještě k tomu si aji sám odpovídá,tak pokračuj dále,aby ses mohl udělat aspoň třikrát za sebou

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

Jděte radši makat nemakačenka, strašíte tady nonstop. Uchylačky nadržený

Šárka (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

Šíleně mě vzrušuje se počůrat. Nikdy jsem žádnou plenku neměla, prostě omotám a pevně se zabalím do osušky a tam to provedu. Tak to dělám už asi od třinácti, tedy čtyři roky. Je to něco, co se nedá popsat, když to pustím a jak to ten prostředek zaplavuje. Jinak jsem modelka a vedoucí tanečnice skupiny dívek. Naštěstí nikdo nemá o mojí zálibě ani tušení.

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 11:03)

chtělas napsat že jsi kurva

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 20:03)

já bych se chtěla taky počurávat a pak přebalovat, je mi 52 let a vzrušuje mě to

Default User Image
Pavel (Po, 16. 10. 2023 - 22:10)

Ahoj mě taky rád bych tě poznal 

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Ahoj

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 21:04)

Ako co máš nové

Kája (Pá, 17. 3. 2023 - 07:03)

hele fakt není lehké najít kluka za pár týdnů.

Martin (Čt, 16. 3. 2023 - 15:03)

Ahoj...jsem Martin..je mi 12 a hrozně rád bych zkusil jaký to je mít plinku..povedlo se mi už jednu sehnat . Jmenuje se collor. Nevím ještě jestli mi bude a hlavně pořádně nevím jestli ji fakt chci zkusit. Jaký je to pocit ji mít na sobě .a hlavně ji zkusit počurat

Jana (Po, 20. 3. 2023 - 10:03)

Ahoj,pokud ti je 12 a chceš zkusit nosit plenky,tak první krok jsi už udělal, že sis pořídil už nějakou plenku,pokud ti to dělá dobře tak je to dobré znamení,nevím jak moc chceš nosit plenky,nebo nechceš aby na to přišla mamka.pokud by ti nevadilo aby na to přišla mamka,tak zkus se v noci párkrát počůrat a buď ti mamka navrhne sama nějakou ochranu,nebo prostě řekni mamce, že prostě by si chtěl na noc plenky, že ses prostě několikrát počůral a aby nemusela tolik prát,tak aby ti nějaké pořídila a uvidíš sám jaký je to doopravdy pocit. když sis pořídil teda už nějakou tu plenku, zkoušel si ji?pokud ano jaký to byl pro tebe pocit? počůral ses do ní?

Kája (Čt, 16. 3. 2023 - 06:03)

Kdysi jsem četla článek o nošení plen v dospělosti. Dost mne to zaujalo. Od té doby jsem to nedostala z hlavy. Jednou jsem pak neodolala a koupila si je. Zkusila jsem to v ní doma chodit, tedy když nebyl doma přítel. Bylo to super osvobozující. Úžasné bylo když jsem se do ni poprvé počurala. Pak jsem je občas vzala ven, pak víc a víc. Jednou jsem potřebovala na velkou a tak jsem se s velkym vzrušenim rozhodla zkusit i to. Po čase už to nešlo před přítelem tutlat. Nelíbilo se mu to, ale já už nechtěla přestat. Vedlo to k rozchodu. Když se odstěhoval, tak to bylo smutné, ale i úžasné. Od té doby nosím pleny stále. Používám je naplno. Nový kluk to bude muset akceptovat.

Thea (St, 22. 3. 2023 - 08:03)

Tak já původně velkou nehodu neplánovala, ale jednou jsem šla ze školy to mi bylo asi čtrnáct a už to nešlo vydržet. Nechtěla jsem to udělat, ale už to bylo trápení, tak jsem nakonec všechno pustila do plínky. Ten pocit té svobody a úlevy když se plína plní a nafukuje je neuvěřitelně intenzivní až návykový. Pak jsem to schytala doma, že snad se nezačnu ještě pokakávat. Myla jsem se pak pravda s velkým odporem a to mě odrazovalo od toho to znovu zkoušet, ale ten pocit jsem nemohla vytěsnit z hlavy. A v prváku sama doma jsem jednou neodolala a pokadila jsem se tentokrát už schválně a už toho nešlo nechat. Pomáhalo mi to skvěle zvládat stresy i učení. Pamatuji si, že na maturitu jsem se učila počůraná a pokaděná a pak jsem ji udělala s vyznamenáním :-) Pak jsem s tím dokázala na chvíli přestat, ale paradoxně jsem do toho znovu spadla, protože jsem to s jedním přítelem měla přesně naopak než ty. Podporoval mě v nošení plenek. Když jsem se počůrala a pokadila, tak mě umyl a přebalil a bylo to moc příjemné, ale časem začal vyžadovat praktiky které už se mi nelíbily a tak jsme se nakonec rozešli. Uvidím co bude dál, ale mám to podobně jako ty už se jich nechci vzdát a dost si to užívám. Dneska zase standartní mokrá noc a po probuzení jsem se uvolnila zatlačila a povedlo se mi zase se i pořádně pokadit. Tak si užívej a určitě je používej naplno však jsou k tomu taky určené.

Default User Image
Natka (So, 18. 11. 2023 - 17:11)

Ahoj, mám problém se jen tak někomu svěřit, nemohla bych se svěřit tobě ? Protože mám větší problémy s močákem a občas se i pokadím :/

Kája (Čt, 23. 3. 2023 - 05:03)

naprosto ti rozumim. ten pocit je supoer osvobozující. nosím je pouze přes den. v noci je třeba trochu větrat, ale používám kvalitní, takže vydrží tak 2 na den.

Thea (Pá, 24. 3. 2023 - 09:03)

Jasně chápu. No já bych taky v noci větrala, ale problém je v tom, že s mým ex přítelem jsem to dotáhla až do té fáze, že v noci nebo nad ránem se počůrám a prostě mě to nevzbudí. Mít každý ráno mokrou postel by nebylo moc praktický a tak to holt řeším takhle. Jak už jsem psala návrat k normálu nebude jednoduchý a po pravdě momentálně se o něj ani moc nepokouším. No aspoň velkou potřebu pod kontrolou mám. Bylo by to blbý se samovolně pokadit někde mezi lidmi. Plína sice všechno pobere, ale smrad nezakryje :-) a ještě jsem se chtěla zeptat. Nosíš plenky jenom doma nebo v nich chodíš i ven?

Kája (Po, 27. 3. 2023 - 10:03)

chodim v nich stále. ránose vyčuram a nasadim plenku. po obědě převléknu do čisté a v podvečer po sprše už jsem na ostro. nechci se ale rozepisovat před těma úchylama co tady jsou.

Reklama

Přidat komentář