Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Tak jako ty si tady povídáš sám se sebou, který se neumí ani podepsat a pak tady vede silácké řeči jenom proto aby ses udělal

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Vy byste ty plenky měli pořádně prochcat a pak bych vám je nechal celý den mokré. To by byly opruzeniny, pěkně bolestivé. Hned by vás to přešlo čuňátka

Eliška (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Končím tady už nebudu psát dál,nakonec jsem si do plenky nalepila vložku jo a díky za vše mějte se a dělejte do těch plenek něco tak pa

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 05:03)

Tak to je opravdu škoda, že tady končíš,kdyby jsi něco potřebovala tak se mi ozvi: [email protected]

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Neboj, nekončím. To psal někdo jiný.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 10:03)

Tak to jsem ráda

Eliška (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Končím tady už nebudu psát dál,nakonec jsem si do plenky nalepila vložku jo a díky za vše mějte se a dělejte do těch plenek něco tak pa

Jája (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Eliško, psal jsem na Hany email a neozvala se. Škoda, rad bych si s tebou psal na přímo. Mám tolik otázek co chci řešit. Rád čtu tvé zážitky, děkuji za každou krásnou zprávu.

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Jájo, ty jsi muž?

Jája (Pá, 3. 3. 2023 - 17:03)

Promiň, ale jo ;-)
Ale starám se o jednu starší "holčičku" tak zkušenosti mám.

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Nemusíš se omlouvat. Jenom mě to trochu překvapilo. Kolik let má ta holčička?

Jája (Pá, 3. 3. 2023 - 21:03)

Dost na to aby to byla tvoje mamka.
Hádal bych že budou přesně stejně staré.
Jenže se stydí, že má nosit plínky, prý je na ně moc mladá a co na to reknou děti a okolí.
Líbí se mi tvůj přístup a jak si užíváš každou noc v plínce.
Jak jsi pokročila? Co mamka? Jsi zabalená přes den?

Eliška (Po, 6. 3. 2023 - 16:03)

Zatím nic nového, mamce jsem to pořád ještě neřekla. Pokud bude vhodná příležitost, zkusila bych jít s plínkou do města.

Jája (Út, 7. 3. 2023 - 10:03)

Nic nového? To určitě není pravda, každý den v plínce prinese něco nového.
Spíš kazdou noc v plínce? Budíš se rano už mokrá? Nebo si plínku počůráš až ráno? Chceš se v noci počůrávat? Nosíš plínku i když je mokrá? Kdy si ji oblekáš, když se vykoupeš nebo až těsně před spaním ať tě nikdo nevidi? Nosíš plinky i před mamkou?
Takových věcí co mě (asi nás všechny) zajímají. Neboj se je napsat. Budu se těšit!

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 16:03)

Ano, každou noc spím s plenkou. Ráno se budím suchá, někdy to pustím do plenky a někdy ne. Hlavně o víkendu se nemůžu počůrat. Bylo by podezřelé, kdybych každé ráno šla vynést koš. Takže pak schovám suchou plínku a další noc si ji znovu vezmu. Díky tomu ušetřím i nějaké kapesné. Mokrou plenku nenosím dlouho, to mi trochu vadí. A ani mě neláká počůrávat se v noci. Plenku si beru až těsně před spaním. Před mamkou jsem ji měla asi dvakrát, ale nevšimla si toho.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Ahoj,to je dobře že děláš pokroky, že si tu plenku měla asi dvakrát na sobě, aniž by si to mamka všimla,ale musíš být opatrná, ať se to neprovali,to by si musela hodně co vysvětlovat.to že tě neláká se v noci počůrávát,tak to tě opravdu chápu, není to opravdu nic příjemného, znám to z vlastní zkušenosti,na druhou stranu nemusím plinky schovávat a aspoň nikdo neví, že je mám na potěšení. takže pokračuj jen tak dál

Jana (Po, 6. 3. 2023 - 20:03)

To je dobře, že jsi jí to ještě neřekla,zatím si to užívej jak můžeš, až to praskne,tak jí to řekneš,no a co ty látkové? už jsi je zkoušela?nemyslím na čůrání,ale jenom tak na nošení?a co ségra?ta je v tom v pohodě? neříká ti na to nic?

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 16:03)

Látkové plenky doma nemáme, ale někdy si přes jednorázovku dávám ručníky. Oblékání nebylo zrovna jednoduché, ručníky se často schrnovaly. Teď mi s tím pomáhá ségra, tak už to jde o dost líp. Je to super, moc se mi líbí, jak jsem potom vycpaná.

Jana (Út, 7. 3. 2023 - 18:03)

Ručníky nejsou taky špatné,pokud máš ráda vycpaný rozkrok,ale látkové pleny jsou prostě lepší,jsou příjemnější na tělo,teda myslím na spodek a je dobře že máš takovou ségru a že ti tak pomáhá. já se tak starám o mladšího brášku , takže jen tak dále pokračuj

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 19:03)

Nevíš, jestli se dají koupit látkové plenky ve větších velikostech? Všude vidím 70 cm, ale to bude asi ta velikost pro malé děti.

Reklama

Přidat komentář