Reklama

Liposukce

Markéta (Čt, 20. 5. 2004 - 14:05)

Ahoj holky,stale ma jen 3 cm dole, ale i tak to vypada super, boule jsou pryc. Nyni zacinam ze zlute prechazet do zelene, nez se dobarvim, tak asi ze me bude papousek. Jinak jsem fakt uplne v pohode, presne, jak jsi psala ty Kvitko. Ale zada me v noci opravdu boli, a ja jsem zvykla spat na zadech. Doufam, ze to brzy prejde. Co se tyka me dovolene, mela jsem odletet v utery, ale nikam nejedu. Mala dostale v noci horecky a dnes antibiotika, nesmi ven a hlavne ne na slunicko. Takze si tu nadheru v tech plavkach uziji pozdeji. No alespon uz budu uplne splaskla. Kvitko, jak dlouho ti mizely ty otoky na bocich? Vsechny Vas moc zdravim. A hezke hojeni Zuzi. Ahoj Marketa

Markéta (Čt, 20. 5. 2004 - 14:05)

Ahoj holky,stale ma jen 3 cm dole, ale i tak to vypada super, boule jsou pryc. Nyni zacinam ze zlute prechazet do zelene, nez se dobarvim, tak asi ze me bude papousek. Jinak jsem fakt uplne v pohode, presne, jak jsi psala ty Kvitko. Ale zada me v noci opravdu boli, a ja jsem zvykla spat na zadech. Doufam, ze to brzy prejde. Co se tyka me dovolene, mela jsem odletet v utery, ale nikam nejedu. Mala dostale v noci horecky a dnes antibiotika, nesmi ven a hlavne ne na slunicko. Takze si tu nadheru v tech plavkach uziji pozdeji. No alespon uz budu uplne splaskla. Kvitko, jak dlouho ti mizely ty otoky na bocich? Vsechny Vas moc zdravim. A hezke hojeni Zuzi. Ahoj Marketa

Kvítko (Čt, 20. 5. 2004 - 14:05)

Je mi to jasné Zuzko, já měla jinou oblast, takže jsem na části zadečku - skoro na kraji židle ;) - mohla sedět.Horší to bylo se spaním - jak tu zmiňovala Markéta, hrozně mě bolely záda a ještě občas zabolí. U mě jsem to přičítala tomu, že na zádech nejsem zvyklá spát, to spíš na břiše nebo v klubíčku na boku ;). No nebojte, ono to uteče, budete zahojené a spokojené, kdy jedeš Markéto na tu dovču? Přeju ti, aby to do té doby bylo dobré. Já už jsem celkem fit. Bombarďáky jsem už v neděli sundala, chodím opatrně cvičit, zatím do posilovny a tam si bombarďáky navlíknu - v šatně jsou ze mě trošku překvapené, ale co .. ;), horší byl aquaerobik, který jsem v úterý zkusila, prakticky měsíc po zákroku - samozřejmě do vody a pod plavky si těžko vezmu ty super kalhoty, při skákání mě to bolelo, tak jsem přestala a jenom si zaplavala. Snad za týden. Ale co, hlavně, že boule jsou pryč a nemůžu se na sebe vynadívat ;))).

Zuza (Čt, 20. 5. 2004 - 11:05)

Diky Kvitko, trochu me to uklidnilo,jen s tim sezenim mi to moc nejde:-), zadni stranu stehen bral taky kousek.

Kvítko (Čt, 20. 5. 2004 - 11:05)

Ahoj Zuzi, z toho si nic nedělej, mě dirka tekla dokonce pátý den, a je to dobře, kdyby se ti ta tekutina někde nahromadila, musel by to pan doktor z tebe nějak dostat - tak mi to vysvětloval. Takže dobře, že teče sama!! A myslím, že brzo přestane, místo, aby jsi doma odpočívala, rejdíš po bytě - mimochodem, dělala jsem to samé, jen při žehlení jsem seděla, bylo to lepší :).Rychlé hojení a brzké výsledky, už teď jste spokojené a to je prima!!

Zuza (Čt, 20. 5. 2004 - 10:05)

ahojky, radeji jsem zacala s temi deseti Wobenz. 3x denne, mam ty stehna uplne fialove, trochu zelene,...:-)))nadhera. Jen mi vrta hlavou, proc mi jeste jedna dirka tece, vsech zbyvajicich pet direk je o.k., jedna si postavila hlavu a nechce se zavrit. Dneska je to treti den. (od pondelniho vecera)Z.

sametka (Čt, 20. 5. 2004 - 07:05)

Zuzo, ten wobenzym jsem ja brala 5 tabletek 3x denne. ale muze se i 10 (dle navodu). myslim ze ze zacatku je lepsi nasadit vyssi davku a pak postupne snizovat jak se i bude postupne hojit ty rany po liposce.

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 18:05)

Ahoj Marketo, merila, 2 cm na kazde noze, neni to moc, ale to neni podstatne, jednak tam jsou jeste ty otoky a ani tak nejde o centimetry, ale o vysledny efekt a ten uz je. Jsem stastna jako blecha, modriny mam, pekne se probarvuji, ale zacala jsem dnes s tim Wobenzymem, tak se to snad rychleji vstreba. Jeste se mi tezko odlisuje, co jsou jeste maluvky pana doktora a co uz moje vlastni modriny, jsem jak indian na valecne stezce, ale je to nadhera, speky jsou pryc.

Markéta (St, 19. 5. 2004 - 18:05)

Ahoj Zuzi,to je parada, co? Take jsem se dnes prohlizela, jak blazen. Boule tuku na bocich nejsou, jen otoky (uz male) a zacinaji zloutnout, budu mit zrejme peknou barvicku. Uz jsi se merila, zda mas o par cm mene? Zatim ahoj Marketa

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 17:05)

Uzasny, prohledla jsem se konecne bez tech stahovacek a jsem nadsena, jeste sice otekle, ale uz si neskrtam, co tam bylo navic uz tam proste neni. Uz takhle by mi to stacilo ke stesti.

Světluška (St, 19. 5. 2004 - 15:05)

Díky za nové informace, sem zas o něco chytřejší:))) Světluška

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 13:05)

:-))) jo jo, kynem cele roky a pak chcem byt stihle hned...jako by horelo. Tak uz jste me tak zblbly, ze jsem si prinesla taky WOBENZYM :-)

sametka (St, 19. 5. 2004 - 13:05)

HOLKY- na hojeni po liposce je vazne super ten WOBENZYM, ja to poprve nebrala a podruhe ano (taky po nejake zkusene rade od nejake jiz skusene liposmanky:) no a to se neda srovnat,nejen ze to min boli ale i otoky a podlitiny odchazeji mnohiem driv. mozna i ty dirky se rychleji a vic zaceluji. A co se tyce odsavani vice partii najednou,tak to vam neudela jen tak kazdy chirurg, vic nez 2 litry tuku (+te tumesc.tekutiny) vam stejne nemuzou odsat ze zdravotniho hlediska,jinak by telo dostalo sok z nahle ztraty telesnych tekutin (tak nejak mi to vysvetloval lekar.ze se proste mezi vetsima zakrokama ceka tak 2-3mesice MINIMALNE. ja mela najednou kolena a kotniky a mela jsem celyho sveta dost prvni dva tydny.vsechno co je VNITRNI se docela dost dlouho hoji a poboliva vic, protoze tam je lymfaticky system,cili je velky rozdil mezi vnitr. a vnejsimi stehny,i kdyz se odsaje stejne mnozstvi tuku. urcite bych na 2 velke partie najednou nesla.to si pak nebudete moct ani poradne lehnout nejak....vsak nestaci vam kdyz se zkrasnite behem 1 roku? clovek pribira na vaze a tloustne nekolik let, leta taky ma z toho depky protoze neni schopnej se rozhejbat ke cviceni resp. nema na to moznosti (casove financni, ...) tak potom snad ten rok je uplny minimum jako cekaci doba na hezkou figuru, nemyslite?:) nebudte takove hr hr. S liposkou se ma zacinat koncem leta nebo na podzim, udela se 1.velka oblast,do unora se vyhoji,udela se 2.velka oblast a v lete je uz holka jako vymenena. vseobecne prec zimni obdobi se i lepe hoji operativni zakroky,neni takove vedro, nevznikaji tolik otoky z rozsirenych cev a pod. doporucuji treba vanocni cas na liposukci,idelani je ze to je v zime, take je hodne dovolene, ....da se to proste hodne skloubit, ale musite na to planovani jit s rozumem.a ten pocet tukovych bunek je opravdu geneticky dany jiz v DNA jeste nez se narodime. pak se pouze zvetsuji, nerozrustaji.Odsatim vlastne lekar odstrani jistou cast z nich, je logicke z toho co pisu ze se neobnovuji, pouze se zvetsuji,.ale je celkem mozne ze po opetovnem nejakem objemnejsim pribrani se vam muze "zvetsit" jina nezvykla partie vaseho tela, protoze v nmistech kde jsou tukove bunky odsate jiz se nebudou tolik zvetsovat jako v mistech kde je jejich mnozstvi puvodni a tudiz budou nuceny narustat protoze ty odsate uz neexistuji.proto se po liposce hlidejte s jidlem. nechcete preci chodit rok co rok odsavat sve poziraci hrichy:) proste vseho s mirou a at se vam to dobre hoji!:)

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 12:05)

Dik Marketo, jdu na to sprchovani, dite jsem si poslala pro nejake naplasti, pisou, ze jsou desinfekcni, tak to musi stacit, dirky mam taky jen pidi, uzasne se to stahlo. Ta bolest neni nijak zatezujici, muzu delat vsechno, zrovna se chystam zehlit, kdyz uz jsem doma, tak gruntuju, atd. Myslim, ze to jde zvladnout, skoro bych rekla, ze kdyby to bylo vsechno najednou, tak by to bylo lepsi. Jenze, kdo by to byl ochotny udelat? Ja bych do toho sla hned.

Světluška (St, 19. 5. 2004 - 12:05)

Holky (Sametko,Zuzko, Markéto...) nemáte náhodou některá zkušenost s liposukcí vnější strany stehen? Díky za cokoli ať už z os. zkušenosti nebo z doslechu. Díky Světluška

Markéta (St, 19. 5. 2004 - 12:05)

Ahoj Zuzi,na hojeni beru wobenzym, jinak nic. Vcera jsem odlepila ty naplasti, pod nimi byly opravdu pidi dirky. Nicim jsem to nedezinfikovala ani neprelepovala. Vypada to jako po malickem riznuti do prstu. To bych take prece neprelepovala, kdyz to nekrvaci a nic to nedela. Ja take netrpelive cekam, kdy se zacnu formovat, kazdy den se premeruji, ale je to stale jen ty 3 cm. Kdyz se ale podivam do zrcadla, je fakt, ze ty boule z boku zmizely. ted jsou tam velke modriny a trochu otoky. myslis, ze kdybych si ted dala udelat i ty vnitrni a vnejsi stehna, ze bych byla v pohode, nebo ze ten kolotoc kolem ditete s tim nezvladnu? Jak jsem vysledovala, tak stehna jsou asi bolestivejsi a nachylnejsi nez boky. Mej se zatim krasne, hezky se hoj a jdi se klidne osprchovat. Ahoj Marketa

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 10:05)

pocet tukovych bunek je dany a nemeni se, nenarustaji nove, jen se zvetsuji nebo zmensuji. Odsatim definitivne zmizi, nove nenarostou.

evee (St, 19. 5. 2004 - 10:05)

ještě toto: má tělo tendenci si ponechávat to konečné množství, které mám od puberty? samozřejmě pokud zůstanu na stejné váze?

evee (St, 19. 5. 2004 - 09:05)

já to myslela ai takhle - mám geneticky dáno že se mi bude usazovat tuk, tam kde byl, tj na stehnech a zadku jsem ho dala vysát a ta zásoba se udělá tím pádem někde jinde mě např. na břiše. MÁ S TÍM NĚKDO ZKUŠENOST?

Zuza (St, 19. 5. 2004 - 09:05)

pro Evee,rekla bych, ze pouze je videt, kde tuk jeste je a kde uz proste neni...kdyz si prectes nekolik prispevku od ruznych holek, vyplyne z toho, ze driv nebo pozdeji, pokud jsou normalne oplacane (jako treba ja) a neco si na tele liposukci vyresi, tak jdou jeste jednou nebo nekolikrat resit ten zbytek. Nekdo je stihly a jen ma nejakou partii, kde se mu tuk podivne usazuje a pak to vyresi jedna liposka...a nekdo zacne resit to, co ho nejvice trapi, ale porad ty neodsate mista budou lakat k reseni. Jak jsem se tu nekde docetla, mnozstvi tuku je dano geneticky a zhruba od puberty mam konecne mnozstvi a pocet bunek se uz nezmeni. Jen se muzou zvetsovat (az neskutecne hodne), takze pak ty rozdily muzou byt hodne videt. Ostat ne, toho se docela desim.

Reklama

Přidat komentář