Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 14:03)

Zalezte pod peřinu vy megerry uchylácký !! Potřebovali byste makat od rána do večera.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 14:03)

Ty taky bys potřeboval makat od rána do večera,jenom proto,aby si nemyslel na píčoviny a nesahal si na ocas

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 15:03)

Dostaneš rákoskou až tě bude prdel bolet a když k tomu přidáme ty opruzeniny co máš od pochcaných plen, tak to bude hodně bolet.

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Já bych je pořádně prochcala a nasadila bych ti je na hlavu, když ti to tady vadí tak sem nelez

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Stejně žádný plenky nemáte, to je jen jedna pipka co si tady povídá sama se sebou, ale s mokrou prdelí a hadrem mezi nohama nikam nepůjde, silácké řeči

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Tak jako ty si tady povídáš sám se sebou, který se neumí ani podepsat a pak tady vede silácké řeči jenom proto aby ses udělal

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 06:03)

Vy byste ty plenky měli pořádně prochcat a pak bych vám je nechal celý den mokré. To by byly opruzeniny, pěkně bolestivé. Hned by vás to přešlo čuňátka

Eliška (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Končím tady už nebudu psát dál,nakonec jsem si do plenky nalepila vložku jo a díky za vše mějte se a dělejte do těch plenek něco tak pa

Jana (Pá, 3. 3. 2023 - 05:03)

Tak to je opravdu škoda, že tady končíš,kdyby jsi něco potřebovala tak se mi ozvi: [email protected]

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Neboj, nekončím. To psal někdo jiný.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 10:03)

Tak to jsem ráda

Eliška (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Končím tady už nebudu psát dál,nakonec jsem si do plenky nalepila vložku jo a díky za vše mějte se a dělejte do těch plenek něco tak pa

Jája (Čt, 2. 3. 2023 - 23:03)

Eliško, psal jsem na Hany email a neozvala se. Škoda, rad bych si s tebou psal na přímo. Mám tolik otázek co chci řešit. Rád čtu tvé zážitky, děkuji za každou krásnou zprávu.

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Jájo, ty jsi muž?

Jája (Pá, 3. 3. 2023 - 17:03)

Promiň, ale jo ;-)
Ale starám se o jednu starší "holčičku" tak zkušenosti mám.

Eliška (Pá, 3. 3. 2023 - 20:03)

Nemusíš se omlouvat. Jenom mě to trochu překvapilo. Kolik let má ta holčička?

Jája (Pá, 3. 3. 2023 - 21:03)

Dost na to aby to byla tvoje mamka.
Hádal bych že budou přesně stejně staré.
Jenže se stydí, že má nosit plínky, prý je na ně moc mladá a co na to reknou děti a okolí.
Líbí se mi tvůj přístup a jak si užíváš každou noc v plínce.
Jak jsi pokročila? Co mamka? Jsi zabalená přes den?

Eliška (Po, 6. 3. 2023 - 16:03)

Zatím nic nového, mamce jsem to pořád ještě neřekla. Pokud bude vhodná příležitost, zkusila bych jít s plínkou do města.

Jája (Út, 7. 3. 2023 - 10:03)

Nic nového? To určitě není pravda, každý den v plínce prinese něco nového.
Spíš kazdou noc v plínce? Budíš se rano už mokrá? Nebo si plínku počůráš až ráno? Chceš se v noci počůrávat? Nosíš plínku i když je mokrá? Kdy si ji oblekáš, když se vykoupeš nebo až těsně před spaním ať tě nikdo nevidi? Nosíš plinky i před mamkou?
Takových věcí co mě (asi nás všechny) zajímají. Neboj se je napsat. Budu se těšit!

Eliška (Út, 7. 3. 2023 - 16:03)

Ano, každou noc spím s plenkou. Ráno se budím suchá, někdy to pustím do plenky a někdy ne. Hlavně o víkendu se nemůžu počůrat. Bylo by podezřelé, kdybych každé ráno šla vynést koš. Takže pak schovám suchou plínku a další noc si ji znovu vezmu. Díky tomu ušetřím i nějaké kapesné. Mokrou plenku nenosím dlouho, to mi trochu vadí. A ani mě neláká počůrávat se v noci. Plenku si beru až těsně před spaním. Před mamkou jsem ji měla asi dvakrát, ale nevšimla si toho.

Reklama

Přidat komentář