Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Hana (Čt, 16. 3. 2023 - 10:03)

Tady nikdo stále více píše že je nikdo uchyl atd. Ale zkuste mít dítě které je normální jako každé jiné nikdy nenosí pleny či punčocháče a jaké koliv pleny jestli látkové či jednorázové popřípadě vkladacky do svrchnich kalhotek tam se dá dávat jekakoliv plenka. Tak že zdraví syn do 12 let vůbec neznal co je nosit plenky skoro vůbec co akorát nosil tak max dětské punčocháče pod kalhoty či tepláky když byl venku a ve 13 letech se z ničeho stane těžký úraz páteře a a ochrne úplně celý tak kluk co nikdy nenosil plenky tak je musím dávat non-stop jinak by vše bylo nikde jinde jak v oblečení tak i v posteli. Syn nosil pleny do dvouch let a pak usedl na nočník a za pár let se s něj stane ležák ale i batole či mimino a prebalujete znovu. Akorát co má funkci je práva ruka a hlava o všechno si říká sám a musí být i ve speciální škole ale občas má takové bolesti že je doma online výuka všeho.... Stalo se mu to na přechodu pro chodce jedno auto mu dalo přednost a druhý ho srazil k zemi.

Vers (Út, 14. 3. 2023 - 07:03)

Nejsem uchyl ale děcko co nosí plenky s důvodu pomocovani se do postele a oblečení jsem u tety na prázdninách jelikož máma chodí do práce a neměl by mne kdo prebalovat a v jednych plenkách nechci být od ráno až skoro večera tak si mne vzala sestra mamky na starost o ta mne včera na dětské punčocháče našila laclace aby pleny drželi kde mají a s jejím synem jsem byl úplně v pohodě ale on nosí plenky pouze na noc a ne směje se mi že nosím plenky non-stop jak tady mne stále nikdo uráží že jsem uchyl.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 10:03)

Ti říkám, abys zalezl uchyle. To tady zkouší každý, ráno napsat text a pak se u toho vyhonit. Máš smůlu.

Verš (Po, 13. 3. 2023 - 05:03)

Včera jsem zales do postele ale rovnou už se 6 látkových plen a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a teď v 5 ráno mne mamka prebalila do čistých látkových plen ale pouze už 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče heč já mám jarní prázdniny a budu u tety která si pro mne přijede heč a řekla že mne bude dávat pleny také také všude jak ven tak i doma prý ji nevadí jelikož má dceru 3 roky a syna 10 let a těm dává ještě stále pleny také a že bude mít ještě jednoho kluka na přebalování ji vůbec nevadí bude mne prebalovat úplně stejně jako své děcka....!!!

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 06:03)

zalez uchyle starej

Verš (Ne, 12. 3. 2023 - 06:03)

Syn 8 let nosí plenky a punčocháče celý rok v kuse ale i v letních měsících akorát v létě nemá na venek jednorázové pleny ale klasické látkové pleny 60x70 má vždy pod svrchnimi kalhotky 4 látkové pleny jelikož v jednorázovych plen se prý hodně zaparuje ale vždy hodně mažu a pudruji a stejně se zapoti jen když jsem s ním u řeky nebo rybníka tak mu látkové pleny nechám a má speciální kraťasy které jsou určeny na děti co nosí ještě plenky látkové. Ale občas mu pleny sundam a dám mu pleny do vody a je velmi spokojen a při odchodu až večer ho vždy musím prebalit do čistých plenek látkových těch má většinou až 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a slabé nilonove punčocháče pak se přijde domů tam mu sundam punčocháče a dostane bodyčko a nebo dupačky a jde spát rovnou a já mu vždy připravím kaši do kojenecké láhve 360 ml pak mu kolem krku dám větší lat plinu jako brindak a buď mu flašku držím a nebo se krmí sám pak po všem otru a na provázek dostane dudlík ortodonicky že nezkazí zoubky a syn je velmi spokojený stejně vždy ještě po 22 hodně chodím kontrolovat jestli má čisté pleny většímu ho prebaluji to je většinou obojí jak pocurany tak pokadeny vždy velká nálož....
.

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 07:03)

zalez ranní úchyle

M (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Mé děcko se chystalo včera do postele je mu 10 let a já za ním přišla z latkovimi plenky a svrchnimi kalhotky jelikož se týden pomocoval do postele a já jsem už toho měla dost tak jich dostal 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a starší punčocháče nejdříve plenky nechtěl a říkal že to už neudělá ale opak byl pravdou bohužel byl ráno mokrý a pak ráno v půl sedmé jsem se o ho optala jak je na tom s plenkami a on říkal že je mokrý a že děkuje za plenky tak se umyl do cista a potom přišel do pokoje s ručníkem kolem pasu a řek mami dáš mi čisté pleny prosím jo dám ti je jelikož jedeme vlakem teď na hory tak jsem mu řekla že mu dám spíš jednorázové pleny a přesně 2 látkové pleny s pvc kalhotky a souhlasil a jelikož byl v plenkách tak se nemohl tolik hýbat tak dostal bavlněné punčocháče se zimní kombinézou když se k nám vrátila zase zima snad už bude poslední. Jelikož se mi ptal už syn jak dlouhou dobu bude nosit punčocháče pod kalhoty či tepláky venku to nevím synu zeptej se počasí když je jednou tak že to je pomalu na kraťasy a podruhé zima zase budeš mít punčocháče klidně až do května třeba....

lucka (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

ahoj..ráda vyměním fotky ..pokud někoho zajímají děti a plenky..klidně napište
[email protected]

Vrch (Čt, 9. 3. 2023 - 12:03)

Je tu někdo z Kadaně kdo nosí plenky? Taky je nosím, chtěl bych si s někým dopisovat a nebo poznat. [email protected]

Matka (Čt, 9. 3. 2023 - 08:03)

Když chcete dětem už větším koupit ty plenky od bobanka tak zkuste spíš pouze svrchní kalhotky pro juniorské jsou lepší z důvodu že kdykoliv můžete vyměnit pleny dávají se do nich vkladacky ale mohou posloužit i klasické látkové pleny a když jsou děcka na horách tak stavějí punčocháče a leginy a nebo gamase a nebo polokombineza vypadji jako tepláky a mají vyšší pás pak už jen dlouhá bunda a deckam to stačí výhodou je že kdykoliv můžete děcko prebalit kdekoliv ale záleží na dítěti když chce nosit plenky a punčocháče se zimní kombinézou tak pleny jsou pak ideální a ok. Ale přes pleny dávat ještě separační plínky jsou skoro jako bavlna když se děcko pokadi tak se pouze sundá a dá jiná separační plenka pouze když není dítě pocurany.

N (Čt, 9. 3. 2023 - 02:03)

Tak jsem včera večer koukala jak jelito syn šel spát v 18 hodin to jsem se divila sama a řek mi mami dáš my prosím 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky a punčocháče na spaní to jsem koukala. Ale ono to vzniklo jinak byl u nás kamarád jeho o rok mladší a říkal že ho jeho máma stále ještě plenkuje a řekl jestli ho prebalim do čistých jednorázovék tak jsem ho tedy prebalila a byl hodně pomoceny a pokadeny sundal si punčocháče a tepláky pak si lehl na podložku a když jsem mu rozepla pleny tak musel do koupelny na mytí rovnou tak jsem ho osprchovala a byl rád že jsem mu dala pleny čisté pak volala jeho máma aby přišel domů na přebalování ale já jsem ji řekla že je u nás a že ho zrovna prebaluji že byl mokrý a posrany že mému synovi také dávám pleny když si je necha dát tak to je ok když kluci budou mít prázdniny jarní u nás jsou později. Tak pojedeme na hory mám tam chatu a kluky budu zřejmě plenkovat podle toho jak budou chtít hlavně na noc přes den tolik nemusí ale většinou budou mít punčocháče a zimní kombinézu a nebo ještě leginy a nebo gamase ale přemýšlím že koupim ještě plenkové kalhotky pro větší děti viděla jsem je od značky Bobanek jsou oba drobné postavy tak by mohli stačit buď S a nebo XS junior....

Tonda (Čt, 9. 3. 2023 - 07:03)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jakou má zimní kombinézu já je rád nosím a sehnal jsem si i punčocháče na těchto stránkách https://www.cenyrez.eu/cs/ a přijdou mi i kvalitní zimní kombinézy mám od značky bowaybrand a pengming

Vojta (St, 8. 3. 2023 - 17:03)

Mrzí mě, že tady píšou prasata samé hovna... Kdyby alespoň to bylo pravdivé.. nedovedou si představit, kdybych měl já osobně obléct kluka v 10-14 ti letech do hromady vrstev plen a ještě na ně dát ty gumové kalhotky... Dává se jednorázovka + a na ty látkové plenky ty průhledné kalhotky. Ty nepravdivé příběhy si všichni strčte do zadku. Já jsem plenky musel nosit do 15ti let kvůli pomočování ve spánku, ale na cestách jsem je měl třeba o letních prázdninách v kamionu, když otec jezdil vnitrostátně. A to ještě ze svojí vůle, abych mu nepomočil matraci.

Ocko (St, 8. 3. 2023 - 08:03)

Asi holá

Kolecko (St, 8. 3. 2023 - 07:03)

Tak mu nedávejte ty látkové pleny do jednorázovék a jaké ty jednorázové pleny má jestli to nedělají ty pleny také na lepitka pro větší děcko by byli lepší nasazovaci. U našeho syna to bylo stejné jemu je sice 9 let ale když jsem mu dávala látkové pleny s jednorázovkou tak je také nechtěl ale pak je dostával bez nich a to potom šlo plenky si nechal už dát bez problémů a i prebaluji normálně a punčocháče si bere vždy nikdy má ty silnější zimní že má pouze ty punčocháče a nic jiného možná pouze slabé tepláky stejně má i malou nohu 34 tak má většinou vasky a nebo dětské prestige teď nosí ještě zimní.

N (St, 8. 3. 2023 - 06:03)

To se má syn dobře když má plenky a vše potřebné k tomu. Já jsem jedině otrok každý den peru povlečení už několikrát jsem mu řekla že mu dám brzy plenky ale on je prostě nosit nebude má je i předepsané od dětské lékařky ona je syn už starší je mu 13 let je větší když mu chci dát plenky tak ho drží přítel a pak mu je nasadim ale nejdřív dám 2 látkové pleny s jednorázovkou od značky seni kids sice se vsteka že si plenky sundá ale to má hoch smůlu já mu dávám ještě gumové kalhotky se zámkem a větší bodyčko se zipem vzadu a když pocura plenky tak mu řeknu nejsou pro tebe lepší ty plenky než to dělat do postele či oblečení a on vždy řekne že není malé batole aby nosil pleny a to má zase pravdu. Ale co mu vůbec nevadí nosit punčocháče a zimní kombinézu to kdyby mohl tak spí v punčocháčích a ty zimní kombinéze já už jsem viděla že nikde to mají jako pyžamo na spaní tak ještě ty dětské plenky seni kids a jemu to pomůže a mne také tak dneska to s ním zkusím večer ho dát do plenek ale udělám s ním dohodu.

Tonda (St, 8. 3. 2023 - 20:03)

Dobrý den já v punčocháčich a v zimní kombinéze spím už od deseti let mám je ve značkách bowaybrand a pengming a jsou příjemné na těle nevím jakou má nebo jakou moc děkuji

M (St, 8. 3. 2023 - 06:03)

Synovi 8 let dávám plenky jednorázové na venek také zatím ještě pampersky číslo 6+ale doma dávám zatím klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale včera jsem mu plenky nedala kvůli tomu že měl už týden po ránu suché plenky tak jsem si řekla to může být už bez plen ale bohužel nebyl postel mokrá a on také tak jsem vše sundala povlečení a jeho jsem umyla vlhcenou plenkou a pak jsem mu řekla že mu dám radši pleny tak dostal 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče zatím syn marodi takže jsem s ním doma a prebaluji ho za den tak 5x podle potřeby jestli je mokrý tak nechám pleny i dlouho ale jak se pokadi tak mu dávám čisté plenky hned teď jsem mu dala pleny v 5 h ráno a je spokojený a má v puse i dudlík ten by zrovna nemusel mít ale on ho chce mít ten používá pouze při epileptickem záchvatu aby se nepokousal tak kouše do dudlíku ale než jsem mu dala pleny tak jsem ho nejdříve namazala mastí a zapudrovala dětským pudrem. A na topení má ještě kojeneckou lahev s mlékem kterou si vydumla a pak mu do ní udělám kaši.

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 06:03)

neplácej nesmysle

Reklama

Přidat komentář