Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

Ty budeš velký honič. Která matka by chtěla masturbovat nebo jebat s vlastním synem! Asi žádná vid debile!

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

zkus to (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

Tak ji ukaž u toho převlékání ztopořenou kládu. Na tom že ti stojí péro není zas tak nic neobvyklého a uvidíš jak zareaguje.

zkus to (Ne, 30. 7. 2023 - 19:07)

Tak ji ukaž u toho převlékání ztopořenou kládu. Na tom že ti stojí péro není zas tak nic neobvyklého a uvidíš jak zareaguje.

Milan (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Honím si u péčka na téma mom-son. Honíte si taky na tohle téma a proč vás to tak bere. Mě takové sexuální myšlenky a fantazie tak silně vzrušují od jak živa ale pořád nevím nebo nemohu pochopit kde se to ve mě vzalo. Někdy mě to už i samotného docela sere že zrovna proč já jsem takový.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Jo tak mi napiš na e-mail: [email protected]

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

To je jakési podprahové abstraktní toužení, něco jako "volání krve". Mě se to stává taky, i když s matkou, ani babičkou, jsem nikdy sex neměl, přesto mne to pomyšlení stále vzrušuje.

redaktor (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

ruším téma ,,Vzrušuje mě máma" a měním na ,,Praštila bych tě mokrým hadrem"

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Vzrušuje tě máma? Možná ty jí taky. Jde jen o pocit, ne povinnost spolu souložit. Zůstaň u toho, protože jít dál za hranici touhy, kterou lze uspokojit onanií, se nevyplácí.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

zkus to (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Tak ji ukaž u toho převlékání ztopořenou kládu. Na tom že ti stojí péro není zas tak nic neobvyklého a uvidíš jak zareaguje.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 12:07)

Zdarec napiš [email protected]

Mirek (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

Šmíruju mamku už od 13 let a honím si u toho ptaka

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 07:07)

A co jí ošukat až usne opilá ? To taky není špatný

Anonym (Čt, 27. 7. 2023 - 11:07)

Nevím kolik je tvé mamce a jak jste na tom v domácnosti. Ale přijde mi to hodně uchylný a zvracený. Zneužít v opilosti ženu kort svou mámu. Tak je vrchol prasat. Jdi se léčit kámo.. když už zkus najít jiný způsob a metodu a netlač na pilu. Nesmíš být pak zničený z toho že to nevyšlo. Tak se rodí nejhorší prasata v historii.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 09:07)

To jsi tedy blbec zneužít ženu a navíc matku v opilosti. Uříznout ti ptáka.

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

to bych asi stříkal taky a mít ségru tak u té zas kdyby to bylo obráceně kdybych já byl v koupelně a na na záchodě čůrala

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 09:07)

Piš mi na e-mail: [email protected]

Radek (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Vzrušuje mě vlastní mamka, sem úchyl, strašně se stydím, ale nemůžu přestat, jsme spolu sami, v garzonce, mezi koupelnou a záchodem je jenom sololit a ještě skrz něj vedou trubky, hned jak mamka zaleze do koupelny a uslyším zaklapnout zámek, klecim u skviry třesu se strachem a vzrušením a pero mi napíná trenky, vidím jak se máma prohlíží v zrcadle, ruce na svých kozach, vidím jak jí visí břicho a pod ním mezi stehnama černý chlupy, v tuhle chvíli přijde křeč a začnu stříkat že mi to teče z trenek po zadku na stehhna

Radek (Po, 21. 8. 2023 - 11:08)

Je mi patnáct a chtěl bych, aby mě o panictví připravila mamka. Ale nevím jak toho dosáhnout. Je strašně sexy a chtěl bych, aby mě zaučila. Když jsem ji poprosil, aby mě naučila líbat, tak nebyl problém a oběma se nám to asi líbilo, mě teda při tom stál, ale teď mám strach si to říct, protože se to nesmí. Nějak bych ji chtěl svést nebo tak něco. Strašně moc bych ji chtěl.

Reklama

Přidat komentář