Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Jana (Ne, 26. 2. 2023 - 06:02)

Pokud plena protéká,tak určitě bych změnila značku,nebo přes plenku dát ještě nějaké kalhotky s nepropustnou vložkou, gumová nebo igelitová podložka by měla být určitě součástí postele,ale jinak pokud používá látkové pleny,tak určitě bych doporučila nějaké pvc kalhotky,nebo kalhotky do které bych všila igelitovou ochranu před protečením

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 08:02)

Dobrý den, jednorázové Huggies, zkusím změnit značku a dáme nějaké silnější , máte něco ověřeného prosím ? Koupím i ty kalhotky i to prostěradlo, no co už :-(
děkuji

Tonda (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli dáváte punčocháče a zimní kombinézu nebo oteplovacky do spaní když když jste nemocný moc děkuji

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 17:02)

Tak Tondo ty se přeci jen počuráváš a nosíš pleny, jinak bys nelezl na fórum o plenách

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 23:02)

Dobrý den, dcera občas proteče skrz plenu , dáváte PVC kalhotky a nebo igelitové prostěradlo?

Jana (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Kolik je dceři? jaké plenky ji dáváte?pokud nosí látkové,tak určitě na to přijdou kalhotky,ale pokud nosí jednorázové,tak stačí dát podložku

D (Pá, 24. 2. 2023 - 07:02)

Dostáváte pod zimní kombinézu také punčocháče ale i plenky a jakou máte nohu číslo od 8 až 11 let...

Pepík (Pá, 24. 2. 2023 - 07:02)

Já jsem v nemocnici akorát jsem byl teď od tety prebaleny ale dostal jsem kalhotkove plenky asi tak 4 látkové ale říkal jsem až mi je tolik nestahuje k tělu skrti mne mezi nohama a vydudal jsem 360 ml sunaru a jsem už v pohodě ale místo pyžama jsem dostal punčocháče a mám v puse dětský dudlík abych nezlobil prý furt se na něco vyptávat tak ho mám jako trest ale nejdřív když jsem dostal pleny čisté tak jsem byl pouze otren vlhcenimi ubrousky a pak mne namazala nijakou mastí viděl jsem že je taková bílá asi zřejmě ze zinkem jelikož mám opruzeniny ptal jsem se proč mám pleny tak na pevno k tělu a bylo mu řečeno že kvůli když budu kadit a čůrat že to je lepší než mít pleny na volno v noci jsem měl pleny jednorázové se 3 látkovými plenky a svrchnimi kalhotky a tyto plenky už je mají našíte k plenkam teď jenom čekáme na vizitu na pana doktora aby nám řekl kdy půjdeme domů do domácího léčení a chce nám 8 ohlásit aby jsme nerikali zdravotní sestra ale teto chtějí to na nijakou dobu prý zkusit a teď nám říkají jestli nepolozime každý tel tak místo něj dostaneme přes ruce a nebo nám kazdymu dají chrastítko sotva jsem dostal suché pleny tak teď jsem už čůral do nich a ještě se pokadim a můžu jít znovu na přebalování já totiž ležím na psychiatrii mám nijakou vážnou chorobu ale nevím jakou už tu jsem od minulého týdne ale mne to nevadí hlavní je že jsem batole v plenkách a punčocháčich a krmení z kojenecké láhve buď dostávám sunar a nebo kaši úplně v pohodě....

N (Pá, 24. 2. 2023 - 06:02)

Ta první Matka má úplnou pravdu nikdy nevíte co se kůže stát jak vám tak i dítěti.... Ale náš syn 11 let se stále cítí dítětem bohužel a zatím nosí plenky a veškeré dětské oblečení také všude teď budu sundaval plenky z noci a do školy má připravené už čisté nasazovaci a slabé punčocháče.

Matka (Čt, 23. 2. 2023 - 05:02)

Jsem máma dvouch kluků a ty bohužel musí nosit plenky a punčocháče stále a od lékařů jim jsou přímo doporučeny tak se neposmivejte dětem co jsem píši že jsou uchylove vy sami nevíte když budete mít nijake problémy a pak si vzpomenete na pleny také.? A pak se vám v nemocnici či u lékaře budou posmivat lékaři a sestry že jste malé děcka a chcijou pouze jenom do plenek jdete se podívat na LDN jsou tam nejenom starší lidé ale bohužel i mladší který jsou nemocný a rodina se o ně nechce starat tak je tam dají a zdravotnictví postarej se někteří tam i umírají steskem po rodině jen přijdou na návštěvu vždy zebrat o peníze oni si řeknou na co tady potřebuješ tolik peněz když všechno ti zařídí naše zdravotnictví ale bohužel v současné době době i sami pacienti si platí nadstandardní pokoj aby na svoje stáří měli pohodu a klid na duši nikdy nevíte ze dne na den co se vám přihodí půjdete po ulici a srazí vás auto a skončíte jako ležák a než dávat cevku tak už je lepší mít ty pleny nemyslíte.???

Pravá Matka (Čt, 23. 2. 2023 - 06:02)

Zalez pod duchnu bezdětná matko a nepiš tu pohádky

Návštěvník (St, 22. 2. 2023 - 23:02)

úchylové mají žně

Martin (St, 22. 2. 2023 - 21:02)

Si chudák který musí každý den nosit plenky. Ale nejsi sám já je také normálně nosím úplně všude ale já už pouze jedno rázové seni kids buď nasazovaci a nebo na lepitka a punčocháče s leginy jsou výborný jen stydím že mne mamka dává pleny venku je mi stejně let jako tobě...

Návštěva (St, 22. 2. 2023 - 21:02)

Chci se zeptat jestli pouze já jsem takový ostuda že na noc si mamce říkám o plenky na spaní mamka mi vždy vyhoví a plenky jednorázové či látkové mi dává stále teď 22:00 hodin bude přebalovat jelikož jsem pokadeny a pocurany ale to mi dává více látkových plen na šířku složené bude jich 6 látkových plen s gumovimi kalhotky nasazovaci jsou a pak flanelové kalhotky přes ně a punčocháče a pyzamovy kabátek já teď marodim tak nosím plenky non-stop mne plenky vůbec nevadí jelikož jsem se hodně pomocoval do postele tak se máma rozhodla a dala mne plenky a mne nevadí a když jedeme třeba na výlet tak mám taky pleny na sobě ale jednorázové a pak frote punčocháče a buď zimní kombinézu a nebo leginy dětské když mám ty leginy s punčocháči tak mne kdekoliv může prebalit a přes léto nosím plenky jednorázové čisté s kraťasy a mám i plenky do vody a nebo mám speciální plavky že mohu mít i látkové pleny se svrchnimi kalhotky mne je deset let a moji kamarádi mne nikdy i závidí že jsem stále plenkovany a v autě používám stále auto sedačku jelikož měřím pod 150 cm a teď jsem to ještě jednou pustil do plenek tak mne bude muset máma prebalit v koupelně na prebalaku jinak mne prebali do čistých plenek v pokoji na posteli a už cítím bazén v plenkách a ještě jednou i kadim tak to mne bude muset celého vysvlect do naha a vykoupat mne a jsem přebalovány stejně jako mimino či batole a vždy mne mamka pochválí že jsem hodný chlapeček který to dělá do plenek a ne do postele mamka říkala že radši bude přebalovat mne a prat pleny než aby každý den prala povlečení a když je přes léto krásně tak látkové pleny vysi na šňůře ale nejenom plenky ale i punčocháče a kalhotky. Tak se mějte hezky a mamka mne volá do koupelny abych šel na přebalování....

Pepa (St, 22. 2. 2023 - 12:02)

Já jsem kluk taky s Čech a každou noc mám na spaní pleny a punčocháče s laclem které tam mamka našila ale mám i pleny přes den a na výlety vždy pravidelně mne je 12 let a vždy nejdřív pleny dostanu od mami nejdřív 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a potom buď dětské leginy a nebo zimní kombinézu a je mi fajn a nestydím se že mám stále pleny a když přijdu ze školy tak jdu k tetě a ta mne řekne abych se celý vysvlekl do naha a pak mi dá pleny ale i to co k plenkam patří a čekám na mamku až přijde z práce.

Hana (Út, 21. 2. 2023 - 06:02)

Náš syn když jde ráno do školky tak si řekne vždy o plenky čisté a punčocháče a na konec i zimní sotfelivou kombinézu a pak usadim do auta do dětské sedačky a může se vyjet a je pak v pohodě a nestezuje se nikdy že má pleny jednorázové ono to je speciální školka pro postižené děti tak plenky nevadí spíš je vyžadují....

Návštěva (Po, 20. 2. 2023 - 02:02)

Zažil jsem příběh že tenkrát se mimu synovi posmival že je batole v plenkách a punčocháčich a že nosil zimní kombinézu ale bylo mu už 14 let. Ale on neměl plenky jen tak měl je z důvodu že měl vždy epilepticke záchvaty tu silnější aktivitu a minulý rok v listopadu bohužel podlehl ale ve škole ucpana tepna a stažena krev se dostala do plic a srdce a už mu nebylo pomocí udsil se. Ale zpět k těm co jse mu posmivali byli to je dva kluci ale všichni chodili do jedné školy a hlavně byla speciální požadavky kluk se dobře učil on tam byl zbytečný ale ty dva tam dali z důvodu že se neucili a nic neuměli hlavně co jim šlo se posmivat ostatním dětem co museli prostě nosit plenky ale přitom je nosili také.... Škola se úmrtí syna nemůže zapamatovat manželka je na psychiatrii a já zatím vzladam ale nevím jak dlouhou dobu to bude....

Návštěva (Ne, 19. 2. 2023 - 10:02)

A koukám že už tady nikdo s větších děti dělá batolata a cpe je do plenek že se nestydite... Takto větším dětem dávat pleny dá se to vyřešit jinak přeci...

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 11:02)

Ale nedělá kolego. To jsou dospělí lidé, ale uchyláci. Napíšou si tento adult-baby příspěvek, pak si lehnou, čtou si ho a u toho se udělají. Někdy komunikují i sami se sebou - Jana, Eliška atp...

Jana (Ne, 19. 2. 2023 - 18:02)

Asi něco jako vy.kdyby jsi nebyl úchylák,tak to tady ani nečteš,ale prostě se ti libi všechny ty příspěvky a hlavně se ukájíš tím, že vždycky někoho uražíš, začneš nadávat a ještě si někdy i sám odpovíš,jenom aby ses udělal. příště když si budeš sám sobě odpovídat,tak tam aspoň napiš nějaké jméno,aby to nebylo tak nápadné a snad tě to vzruší ještě více

Reklama

Přidat komentář