Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 15:04)

Tak to nahlaš na policii nebo se jdi léčit ty úchyle

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

Dobře, budu se snazit delat ze mu to vubec navadi, treba to nejak zabere

Domnic (Ne, 9. 4. 2023 - 20:04)

Nebo ji seřežou ještě víc

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 18:04)

Vystrkovat ji na taťku by bylo ještě víc ponižující.

Julča (Ne, 9. 4. 2023 - 03:04)

Rodičů oblíbená věta je, že “dokud se budu chovat jako malá tak budu dostávat jako malá”

Natálie (So, 8. 4. 2023 - 15:04)

Dnes byl přísně potrestaný ten náš starší, desetiletý Jakub. Ten mladší, osmiletý Matěj se na to musel dívat. Jakub se dopustil krádeže a tak jsem mu pořádně sešvihala holé nohy. Byl bit v pokojíku. Musel si sundat tepláky a vysvléct si i ponožky. Pak se položil na svou postel na bříško. Vzala jsem na něj prut a bila jsem ho přes holá stehna. Za chvíli na nich měl rudé pruhy, řval, brečel. Pak jsem mu sešvihala holá lýtka, řval ještě víc, slzy mu tekly proudem, postel byla už mokrá. Nakonec dostal na bosý chodidla – musel zvednout nohy a držet je. A už byl bit. Zatínal prsty u nohou a řval, ječel jako siréna, pak se pomočil a výprask skončil.

Kristýna K. (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

Děkuji za rady a tipy. Dnes se dcera už konečně byla omluvit, což jsem si ověřila i po telefonu. Zřejmě tomu ( jak uznal i manžel) pomohla ona ,, večerní připomínka " kdy jsem místo proutku použila manželův pásek. Po dalších pětadvaceti ten samý den už jí zřejmě došlo, že lhát a krást nebude a s tou partou taky skončí. Jinak, raději než jelita bych uvítala tipy na červenou nebo pruhovanou prdelku, jelita se dlouho hojí a přece jen už mi to přijde hodně. Předem moc děkuji. S manželem jsme do chodby pověsili pásek a vedle něj prut, aby holka věděla, že výchova s láskou někdy může bolet, ale pro její dobro.

David (So, 8. 4. 2023 - 13:04)

Tak to je dobře, že jí konečně došlo, že se má jít omluvit i ten konec v partě děcek co ji do toho průseru dostali je ku prospěchu věci.
No lépe by se to probíhalo emailem ,ale aspoň pár typů hodím i sem .. tak na pruhy jste včera zkusila pásek a na červenou není špatná pálka na stolní tenis popřípadě vařečka s větší plochou dopadu podobně jako ta pálka.

Natálie (Čt, 6. 4. 2023 - 18:04)

U nás řežeme dva kluky, když je to potřeba. Je jim 8 a 10 let. Dostávají na vysvlečený zadek. Někam se položí – na sedačku, nebo na postel v pokojíku, nebo se přehnou přes židli, nebo přes křeslo – přes sedadla. Než se položí, musí si svléknout tepláky, kalhoty, co zrovna mají. Spoďáry si taky úplně vysvlečou a musí si sundat i ponožky, při nářezu musí tam být i bosí. A když už jsou položení, nebo přehnutí, tak si musí pořádně vyhrnout tričko, mikinu, co zrovna mají. A pak pořádně dostanou přes ten holý, vyšpulený zadek. Jsou biti hlavně vařečkou, ale někdy dostanou i řemenem, prutem. Zadek mají po bití rudý a brečí jak želvy a při bití řvou a ječí.

Jitka (Čt, 6. 4. 2023 - 21:04)

Ale tak to má bejt. U ná po výprasku si musí rozbitým zadkem sednout na dřevěnou židli

Renata (Út, 4. 4. 2023 - 04:04)

Včera jsem byla svědkem jak kradla tak 5 leta holčina v jednom obchodním centru chtěla ukrást boty za cca 3000 už byla holka s botami mimo prodejnu ale prodavačky dali rodicum na výběr buď boty koupi a nebudou to rozmazavat a v opačném případě zavolají policii tak boty koupily ale co se asi doma dělo nic pěkného pro holčinu protože matka řekla dceri ať si přípravy holej zadek že dostane tak že na to nezapomene, udělat to moje dítě tak bych ji tak zesvihala holej zadek proutkem tak že by si na něj týden nesedla.

Kristýna K. (Čt, 6. 4. 2023 - 13:04)

Moje patnáctiletá dcera se včera nechala vyhecovat partou ke krádeži parfému v drogérii. Když jsem tam vlítla, dostala pořádnou facku ještě před prodavačkou, parfém jsem zaplatila a ujistila je, že dcera doma dostane pořádný výprask. A to jsem taky splnila. Cestou domů jsem si ulomila ze stromu šikovný proutek, doma se holka musela svléknout z kalhot i kalhotek a kleknout si na křeslo, kde jsem jí ten zadek sešlehala dokud nebyl pruhovaný jak zebra. Brečela a slibovala, že už to neudělá, ale jak jsem byla v ráži, přidala jsem jí ještě pár pořádných plesknutí rukou a řekla, že takhle zůstane hodinu a do té drogerie se půjde další den domluvit. A dnes si tam rozhodně zavolám, zda tam byla a omluvila se. Jinak dostane znovu. Nikdy jsem jí netrestala bezdůvodně, ale v pubertě opravdu někdy pomůže facka a výprask lépe než sáhodlouhá domluva. Co myslíte?

Mrtutor (Čt, 6. 4. 2023 - 22:04)

S tresty pubertaku souhlasím ...

Kristýna K. (Pá, 7. 4. 2023 - 02:04)

Také myslím, že má větší smysl než u malých dětí. Lepší pruhovaný zadek od proutku než aby dělala hlouposti a časem se dostala třeba do potíží. Koneckonců, já dostala asi před měsícem na holou od manžela, za to že jsem po něm při hádce hodila mobil. Zadek jsem cítila ještě dva dny, protože jsem dostala hezkých pár švihanců páskem, takže milování na usmířenou bylo hodně zajímavé :-)

David (Čt, 6. 4. 2023 - 18:04)

Správná výchova. Lepší jak domlouváni a nevnímavé pohledy .. Rychle a efektivní řešení.
Ještě by to chtělo zkontrolovat, jestli se mladá byla omluvit .

Kristýna K. (Pá, 7. 4. 2023 - 02:04)

Tak bohužel. Byla jsem se zeptat osobně a dcera se tam vůbec neukázala i když mi psala sms, že tam byla. A tak večer dostala znovu. Sotva vkročila do dveří dostala jednu výchovnou, protože lhaní jsem ji rozhodně neučila. Snažila se vymlouvat, prosila, že jí bolí zadek ještě od včerejška, ale řekla jsem jí, že bude dostávat třeba každý den, dokud tam nedojde. Proutek jsem měla ještě od prvního výprasku schovaný a tak si musela znovu kleknout na křeslo a obnovila jsem jí pruhovanou prdelku co se do ní vešlo. A znovu hodinové klečení. Zítra mají zavřeno, tak výprask zopakuji a pokud nenaběhne ani v sobotu, tak si na ní snad půjdu koupit pořádnou rákosku. Tohle tolerovat nebudu.Po hodině klečení přišel domů manžel a dostala přidáno ještě rukou. Tak doufám, že už si to v té hlavě srovná.

David (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

Tak po pravdě jsem si myslel, že se na to vyprdne, ale že si dovolí lhát to už ne.
Na dnes by to chtělo čerstvý prut a tu rákosku ( platovku nemusí se udržovat ) určitě pořiďte a slečně dejte někam na oči ..

Kristýna K. (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Děkuji za radu. Rákosku asi spíše někde objednat, že? Každopádně jsem dnes dceru poslala ven pro čerstvý prut, abych alespoň trochu zvýšila výchovný účinek. Přinesla kupodivu jeden použitelný a snažila se mě přemlouvat. Ukázala jsem na křeslo, obnažila prdelku a poprosila manžela, aby dceři podržel ruce, protože už po pátém švihnutí začala uhýbat a zakrývat si zadek rukama. Sešvihala jsem jí co se do ní vešlo a s proutkem u zadku se jí snažila vysvětlit, že zítra už se omluvit zkrátka půjde. Bylo mi jí sice už trochu líto, zadeček opravdu samý červený proužek, ale jak už jsem psala, také jsem před měsícem dostala, tudíž dobře ví, že co je moc, to je moc. Přece na ní výprask musí mít nějaký vliv. Proutek jsem jí položila na postel a slíbila, že večer ještě dostane připomínku. S tím už manžel moc nesouhlasil, ale před dcerou jsme vždy zajedno.

Monika (Pá, 7. 4. 2023 - 22:04)

Plastovou rakosku si nemůžu vynachválit nezlomi se nemusí se udržovat a dělá krásná jelita

Zuzana (Pá, 7. 4. 2023 - 22:04)

Mohu potvrdit

Reklama

Přidat komentář