Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Ty nejsi žádná protistrana, ty jsi vypatlaný hovado s IQ tykve. Proč sem vlastně lezeš??

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Klasický argument hlupáka. A proč sem lezu? Baví mě si s tebou psát, s takovým vymletým tupcem a věčným panicem. Je to sranda.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

zase píše automat ty sračky

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 14:03)

Ach jo kam že jsme to v téhle zemi dopracovali? Kunda bez chlupů, párky bez masa, a králíci dovezení z Číny. Naštěstí zdravý rozum zcela nevyhynul a už se úspěšně bouří proti těmto ujetým trendům.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Ujetý trend je neholit se a zanedbávat osobní hygienu, bohužel zdravý rozum opustil planetu Zemi.

Iva (Pá, 10. 3. 2023 - 10:03)

Proč by se holky a ženy měly holit kvůli tomu, že musí, že jim partner přikáže? Pěkný nesmysl, já se holím od začátku, co mě začaly růst chloupky a rozhodně mě nikdo nepřikazoval, že se musím holit a u kamarádek je to stejné, nikdo jim nic nepřikazuje. U nás je na prvním místě čistota a hygiena, nehodláme si v nějakém porostu chovat breberky.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Nazdar pyskoune úchylný

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Ty jsi blbka Ivo

Iva (Pá, 10. 3. 2023 - 17:03)

Zato ty sršíš inteligencí. Hlavně, když budou všude chlupy, špína, smrad a breberky.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Běž si umejt kokota Iváku alias Michale, úchyle smradlavej zpocenej s breberama v hlavě

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 18:03)

Běž si umejt kokota Iváku alias Michale, úchyle smradlavej zpocenej s breberama v hlavě

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 19:03)

co se mě tak hloupě ptáš já zatím měl za celou tu dobu jen jednu holou a jednu kamarádk která si jí holila vůli tomu svému. je úplně jedno kolik jsem měl holek a náhlédnout mě na to jakou mají dovolilo jen 6 nebo 7 a kromě jedné bylo všdchny chlupaté nebo s čárkou nebo upravené ale úplně bez chlupů jedna jediná

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 11:03)

a hlavně až si nějakou holku budu vybírat nebo najdu tak nejsem zase až tak velký pako aby velikost prsou a to jestli to má dole chlupatý nebo jen čárku nebo holý patřilo mezi mé první otázky

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

To protože jsi normální chlap a ne jako ten debil Michal, co se může podělat z toho, že ženy mají přirozené ochlupení.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 13:03)

Michal je dement, co se prasí se samými úchylnými pyskouny. Ani netuší, jak správná kunda vypadá, když není zprzněná holením.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

To protože jsi normální chlap a ne jako ten debil Michal, co se může podělat z toho, že ženy mají přirozené ochlupení.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Holé kvůli čistotě a hygieně?

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 11:03)

a tak to asi zase ne vzhledem k tomu že je mi teď 48 tak dejme tomu že nad 57 bych nešel jestli to myslíš takhle a spíš by mě to zajímalo u mladších dejme tomu 30 - 40 pro 20- 25 už jsem moc starej

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 23:03)

Holení intimních partií je trendem dnešní doby. Jedná se o zkrášlení intimních míst, což vede nejen k lepším pocitům při milování, ale může to ovlivnit i celkový životní styl a napomoci zlepšení sebevědomí. V dnešní době je úplně normální, že ženy mají intimní partie oholené. Vlastně jim to napomáhá k dobrému navázání sexuálního kontaktu s partnerem. Díky oholení nedochází jen ke zlepšení intimního života, ale je i určitou prevencí před řadou nepříjemných onemocnění, protože ochlupení udržuje bakterie a také zadržuje větší vlhkost.

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 23:03)

Ženy, které si odmítají holit intimní partie, případně i podpaží, vnímá spousta lidí jako nekultivované typy, které o sebe nedbají. A je u nich otázka, jak to vůbec mají se svou hygienou. Chloupky zvyšují pocení, tělesný zápach, vznik mykóz, v horších hygienických podmínkách třeba i pravděpodobnost nákazy cizopasníky apod. Bobr totiž patří do přírody, ne do dámských kalhotek.

Reklama

Přidat komentář