Reklama

Liposukce

Barča (Čt, 13. 11. 2003 - 14:11)

Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás neví o tum.lip. v Havířově. Jsem z Ostravy a do Brna je to štreka. Díky a brzy se sem zase kouknu.

Hanka (St, 12. 11. 2003 - 09:11)

to Mirka: děkuji...Hanka

Mirka (Út, 11. 11. 2003 - 15:11)

Pokračování: po 2 týdnech jsem už chodila do aerobiku, jen bolelo ležení na boku, a v zimě jsem spadla na lyžích a to bylo příšerné. Dnes jsem šťastná že jsem na tom byla a vůbec nelituju. (Jen kůže na stehnech je malinko citlivější, ale to vůbec nebolí). Teď uvažuju ještě o tom spodním břichu, tak šetřím a sbírám odvahu. Ale jak jsem četla u toho Vrbického, ta tumen.lipo je asi mnohem jednodušší. Už píšu moc dlouho a už mě to nebaví.

Mirka (Út, 11. 11. 2003 - 15:11)

Hance: Dělal mi to před třemi lety v září primář Vřeský z nemocnice v Ostravě Porubě. On je na vedlejšák zaměstnaný v "Silesia Medical" www.silesiamedical.cz,už jsem o tom tady asi psala, ale zopáknu: Jsem hubená, jen velká vnější stehna. Ve čtvrtek ráno jsem tam přišla, dopředu jsem musela mít předoperační vyšetření. Někdy dopoledne jsem přišla na řadu. Z narkózy jsem se vzbudila k večeru, bolelo to jako čert, bylo mi špatně od žaludku, ležela jsem na zádech a nemohla jsem se obrátit, protože z každého stehna trčely hadičky, z kterých odtékala ta tekutina (podle toho, co jsem se dočetla v předchozích příspěvcích, tak to se snad už ani nedává, ale nějaké vložky nebo co). V noci jsem sice bylo oblblá, ale stejně jsem pro bolest nespala. Ráno jsem měla odvoz domů - pod kabátem schované skleničky s hadičkama vedoucíma ze stehen. Bolelo to dost, ale o trochu míň. V pondělí jsem šla na kontrolu, kde mi konečně oddělali ty šlauchy. Dovedeš si představit ten víkend? Hrůza. Jinak se těch míst nemůžeš ani dotknou,nedej bože, aby tě kluk poplácal nebo se tě dotknul na stehnech.Stahovací prádlo jsem poctivě nosila asi 2 měsíce, a dle instrukcí "ojížděla" každý večer stehna válečkem na nudle. Po týdnu už byla bolest tupější. Modřiny jsem neměla. Do práce jsem musela jít už v úterý, t. j. za 4 dny, nikdo nic nepoznal, ale trpěla jsem. Po dvou měsících už to šlo.

Mirka (Út, 11. 11. 2003 - 15:11)

Sametce: už jsem se koukla a je to jasné.

sametka (Út, 11. 11. 2003 - 09:11)

Mirko,ja na brise nebyla,ale mam tuseni ze taky tak nejak kolem 15-16 tisicovek.koukla jsem ted cennik mudr.Vrbickeho: cele bricho 18, a pouze dolni bricho 13. to si myslim ze celkem jde. koukni sem:http://www.ok.cz/vrbicky/cenik.htm

Hanka (Út, 11. 11. 2003 - 07:11)

To holky:... na konzultaci jsem nebyla, marodim, tak az budu fit, musim se znova objednat..mrzi me to, ale co se da delat...To Mirka: smim se te zeptat, kde jsi to podstoupila? Jake to bylo a jak ses citila? Bolelo to pote a za jak dlouho jsi nastoupila do prace?? Predem diky Hanka

Mirka (Po, 10. 11. 2003 - 16:11)

Sametko díky, na to břicho půjdu. Nevíš cenu? (Za stehna jsem dala asi 16 tis, ale nejdražší byla narkóza). Dík za odpověď.

sametka (Po, 10. 11. 2003 - 13:11)

Kika-mozno by stacilo len 4-5 kil. vid www.pust.cz (ale to len ako inspiracia)

Kika (Pá, 7. 11. 2003 - 15:11)

Ano Sametka, uvedomujem si narocnost tohto zakroku. Ja nie som silna, len tie lica ma hrozne stvu, hlavne ked sa usmejem, citim sa ako lopta. Ale tak to vnimam asi hlavne ja. Volala som si na jednu z najlepsich klinik v BA a lekarka sa na margo tohto zakroku vyjadrilo dost zlahcujuco, tak neviem. Poznam baby, ktore su ako spajdle a tiez maju podobnu tvar (u nich to nevnimam tak intenzivne). Asi sa nakoniec nastvem a skusim schudnut. Pri vyske 169 cm mam 58 kg a mozno pri tej 50-tke to nebude take zle. Ale ani za svet neviem schudnut tych 8 kg. Ale, dakujem ti velmi pekne za rady.

sametka (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Kika: neviem si predstavit tie lica z ktorych to je nutne odsat. Si slnejsia celkovo,ci len na tvari? lebo to mi nejde do hlavy ako sa moze usadit tuk len na tvari.pokial si silnejsia,tak schudni,na tvari sa to prejavi velmi pozitivne uz po prvych 5 kilogramoch. inak nedoporucovala by som liposku na tvar. je to jednak dost velka bolest (podla mna na tvari je najviac mimickych svalov,co ked ti niektore poskodia?),a za druhe ak vzniknu nerovnosti-tak na tvari ta to bude najviac stvat lebo sa neda nicim zakryt a denne ju vystavujes vsetkym v okoli. ja by som to riesila inak.a btw FACELIFTING nie je len pre stare zeny. napnutie pokozky a tym padom aj vyhladenie vrasok a celkove zostihlenie tvare sa robi uz od dost nizkeho veku. no neviem,treba na to odbornu konzultaciu s lekarom,on ti povie, ako to vidi. ale obavam sa ze neuspejes. najhorsie na tom je to,ze tvar je dipolova,to jest je nutne sa snazit o co najvacsiu symetriu,lebo inak je akakolvek odchylka velmi viditelna,co je extremne neziaduce v oblasti tvare.

sametka (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

TO Mirka: myslim ze pri tumescentni metode muzes odejit jeste v den zakroku. obe sestricky co me osetrovali po tumesc. mi rikaly,ze prodelaly tumesc. bricha,a ze pry za 2 hodiny po zakroku normalne pracovali.jen ten 1.den si jeste kazdou chvili chodily vymenovat ty vlozky s krvi. tak si myslim ze odpoved na tvoji otazku zni ano,a liposukce bricha je jednou z nejbezprobklemovych,t.j. s vyslednym efektem je vysoka spokojenost.navic brisko se tezce cvici a tuk.bunky tam usazene odchazeji snad az jako posledni....jestli vubec. treba po porodu a pod....TO Karla: ten zadek ti oteka proto ze na nem sedis. to je evidentni. A ten fastum gel si myslim ze neni pricinou zmizeni otoku. ale moznapomaha zmirnit bolesti,protoze uvolnuje a zahriva podkozni vrstvu a v teple se vsechno mnohem rychleji hoji.ups ale jsem se dneska rozepsala:) nevsimejte si gram.chyby,jsem ze slovenska.

sametka (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

micinda: efekt je asi stejny. jen pri tumesc,. napriklad nezustavaji tak velke jizvy po vpichu jak pri klasicke. ale ja mezi tim rozdily moc nevidim. napr ultrazvukova zatezuje srdce,protoze je to pod narkozou,a ta je vzdy jiste riziko.nemuze si ji take dovolit kazdy,lide s ischemickymi nemocem&;239; srdce,nebo jinacimi. pod narkozu muze jen relativne zdravy clovek. a na klasickou metodu bych uplne zapomnela,to je teda nechutny maso. i kdyz,clovek si moc nevybere asi.

Kika (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Nie sametka, mam 24, takze Face lift urcite nepotrebujem. Myslim len upravu lic, aby tam toho bolo menej.

sametka (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Alena ma pravdu, tuk se neusazuje úpo liposukci v miste odsati ale najde si jine misto na tele (pokud se clovek prejida,jinak ne). nekomu sedne na bricho,nekomu tesne kolem te oblasti,protoze tuk vlastne se neusazuje,nybrz se tukove polstarky zvetsuji,protoze pocet tukovych bunek je kazdemu dan do vinku geneticky a v prubehu zivota se jiz nemeni,pouze ty tk. bunky se nafukuji a rostou. a tudiz kdyz jsou odsaty,tak je mensi sance ze ty co v miste zustali se tak enormne rozsi¨ri,spis ale je mozne ze v miste kde liposukce nebyla jiz provedena,tedy kldine i pobliz odsavane oblasti "ukladani tuku" bude pokracovat v predchozim tempu,proto po liposukci hrozi mnohem vetsi disproporce tela ,pokud si clovek nehlida stravu (ve smyslu neprejidat se). za normalnich okolnosti telo totiz uklada ten tuk rovnomerne. u zen nejcasteji klasicky v oblasti boku,bricha a stehen (z biologicko-genetickych duvodu), u muzu do bricha, zad (spis jako tepelna izolacni vrstva). liposukce bych rekla je jen metoda tvarovaci.to vam potvrdi kazdy lekar,i plasticky chirurg. a muj nazor je takovy,ze dkud to jde,snazte se s problemovymi partiemi delat vse mozne co vas napadne,cvicit,behat,hubnout,kalanetika napriklad protahuje svaly,zdaji se tudiz delsi a stihlejsi. dokud to jde,tak jsem za klasicke zkraslovaci metody,sklapel az jako psledni. nebo v mistech,kde obvykle metody nezabiraji.

sametka (Pá, 7. 11. 2003 - 12:11)

Kika,ty skor mozno myslis FACE LIFTING nie? to je nieco ineho ako klasicka liposukcia,lebo v oblasti tvare adekoltu sa tie operacie robia omnoho jemnejsie,lebo vsak aj ta kozicka je tam taka jemna.... a podla mna sa to robi z rezov okolo usi,aby neboli jazvy v tvari,a natahuje sa koza tvare,eventualne sa nieco odsaje. kazdopadne je to dost nezvykly tip liposukcie,ak ju vobec robia.lebo tato co tu piseme o nej,to je klasicka masiarina:) narezu vysaju. len je otazka akou metodou,ale v podstate robia stale to iste.

Kika (Pá, 7. 11. 2003 - 09:11)

Caute baby,nemate niekto prosim skusenosti s liposukciou tvare, resp. lic? Pani doktorka viete mi k tomu nieco povedat? Zaujimali by ma mozne rizika a pod. Na klinike (BA), na ktorej chcem tento zakrok podstupit sa vyjadrili asi v tom zmysle, ze nejde o nic narocne. Ale ako tak citam tie clanky k liposukcii ako takej, no neviem.Dakujem.

Kika (Pá, 7. 11. 2003 - 09:11)

Caute baby,nemate niekto prosim skusenosti s liposukciou tvare, resp. lic? Pani doktorka viete mi k tomu nieco povedat? Zaujimali by ma mozne rizika a pod. Na klinike (BA), na ktorej chcem tento zakrok podstupit sa vyjadrili asi v tom zmysle, ze nejde o nic narocne. Ale ako tak citam tie clanky k liposukcii ako takej, no neviem.Dakujem.

micinda (Pá, 7. 11. 2003 - 09:11)

co myslíte že má větší efekt tumenescentní nebo klasická včetně ultrazvukové s narkózou?

Karla (Pá, 7. 11. 2003 - 09:11)

Sametko, posílám mail.Jinak sedím v práci na zadku a dost nepříjemné. Jsem po tom týdnu úplně hotová. Jak já se už těším na víkend. Jinak ta nerovnost mé jedné nohy fakt mizí, až se tomu divím. Používám ted fastum gel, a je fakt, že poté co jsem si ho poprvé namatzala to začalo zplaskávat. Anebo to prostě už bylo období, kdy to mělo splasknout a fastum nehraje roli, nevím.Dnes jsem se zase viděla nahá a pod prdelí mám stále ty polštáře a dost je to citlivé, je to asi tím, že na tom sedím a uvnitř to ještě není zhojené.ahoj K.

Reklama

Přidat komentář