Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 16:02)

??? ještě jsem neslyšel aby onen orgán kousal :)

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 16:02)

Asi tak. Decentní ochlupení na dospělé ženě vypadá lépe než když je úplně holá

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Já si myslím, že tahle móda vyholování do hola je lékařský nonsenes. To můžou mít rádi na operačním stole bez chloupků, ale dospělá žena holá jak novorozeně je nepřirozeně tělesně upravená. Je to asi jako slepice bez peří nebo pes naháč. Prostě malou decentní chlupatinku nebo přirozené ochlupení jaksi dělá ženské tělo odlišitelné od mužského. Jinak je to takový bílý nic a zblízka vytlemené zvíře.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Holá píča vypadá jako naklíčená fazole. Odstraňování chlupů v rozkroku u žen je silně kontraproduktivní činnost.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 16:02)

a jak vypadá naklíčená fazole? :)

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 19:02)

Jako holá píča s tyčícím se kliťákem. Neměl jsi ve škole biologii?

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 07:02)

pokus s klíčícím hráškem jsme dělali naposledy ve 2 třídě kdo si to má za těch 40 let panatovat?!!!

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 19:02)

A děti máš? Jestli jo, tak se jich zeptej, jak vypadá naklíčená fazole. Jestli ne, tak si to můžeš najít na Internetu.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

A ty jsi dement, co tady musí neustále napadat ty co nevyznávají tvoji víru.

původ slova píča (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

a toto pojmenování vzniklo určitě z anglického broskev = peach vždyť to taky jako broskvička vypadá

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 10:02)

Ano, mají ji jako broskvičku a některé jako netopýra.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 13:02)

Tak tak broskvicka je chlupata a nektarinka hola. Takze obe picky jsou pekne a kdo tu mluvi o nektere z nich osklive, tak je vul.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 16:02)

já netvrdím že by se mi nektarinky nelíbily to že jsem byl donedávna vyhraněný bylo jen díky tomu že zkušenost mám právě pouze s broskvičkami

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Tohle je přesné přirovnání. Broskvička a nektarinka chutnají úplně stejně, rozdíl jsou jen chloupky na povrchu. A obě se musí předtím umýt.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 15:02)

Já radši nektarinku, ale pokud má někdo radši broskvičku, tak jeho volba. Ale nemusím tady jako dement napadat ty co mají rádi nektarinku.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 11:02)

možná to přirovnání k politické diskuzi bylo trošku mimo mísu ale chtěl jsem tím říct že se jedna strana druhou snaží vyprovokovat k proti reakci a takoví exoti jako já se pak na to akorát tak chytnou

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 00:02)

V politické diskuzi šlo o budoucnost naší země. Tady jde doslova jenom o píču.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 10:02)

přece je to věc té holky jak se jí to líbí přece nebudu chlupatý nadávat do opic a holý do slepic mě se sice líbí chlupaté ale každá holka to má ráda tak jak chce zejména ona takže dkybych chodil s nějakou která se bude chtít holit tak jí do toho přece nebudu kecat je to její věc. tenhleten boj mezi zastánci chlupů a zastánci holých klínů mi připadá stejně trhlá jako když se před měsícem na politickém vlákně hádali přiznivce Babiše s příznivci Pavla. Týká se to sice něčeho jiného ale princip je stejnej. Vyprovokovat protistranu k argumentům kterými místo aby svůj názor a postoj obhájili tak se spíš dokonale shodí

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 10:02)

No jo, točíme se stále v kruhu, hygiena a nehygiena. Nějaké chabé procento si usmyslí, že holení a s tím spojená čistotnost je nesmysl a snaží se to vnutit zbylým 99% a tlačí to z každou cenu stejně jako ti magoři v Rakousku, jak na té 3 proudé silnici lili na asfalt před zatáčkou olej. Hned by šli za obecné ohrožení a pokus o vraždu. Jenže to jsou chráněnci a nesmí se proti nim zasahovat, oni to přece myslí dobře a stejné je to i s neholením. Vyleze ven nějaká celebritka celá chlupatá a ovce hned bečí a kopírují. Dekadence jak prase, kam jsme to dotáhli.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 00:02)

99%??? Nech se vyšetřit, žiješ v bludu ty kokote. Ale to už ti vysvětlí personál psychiatrické léčebny.

Reklama

Přidat komentář