Reklama

Liposukce

Kateřina (St, 28. 7. 2004 - 13:07)

Kvítko a Sametko,já nějak pořád pracuji a nemám na psaní čas. Pořád tady píšete o Dr.Linzerovi,kde jste ho objevili,on je v Praze? Nikdy jsem to jméno neslyšela,tak mne zabedněnce trochu informujte.

sametka (St, 28. 7. 2004 - 13:07)

Kvitko-tak tak,je to NAS doktor a nikdo nam na nej sahat nebude! A basta!!!:) A fidli! A tecka puntik!:)

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Když jsem byla u pařeze na kontrole, šla Vám za mnou na konzultaci ženská, která měla opravdu "proporce" - mohla vážit odhadem tak 150 kilo. Holky já jsem si tak škodolibě představovala, jak jí bude ten prcek pařez vysávat - ta mu dá zabrat, aby ho nezavalila :))). Jo pohled sestřiček mě taky poprvé docela "pobavil", jsem totiž stydlín a fakt jsem se za ty boky styděla. Já jen vím, že mi řekl, že ty boky půjdou vysát, ale pak mi budou vidět ty stehna. A mlčel. Je to pařez a dost. A správně řekla Martina, my máme pana doktora Linzera :)

sametka (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Kvtiko- to mas pravdu,ja taky vedela jedinou jistotu a to kdy mam slozit zalohu a kolik a kdy zbytek. ja se nijak nesprajcovala,ja bych jim to tam vyvalila hned ty prachy cely a to dokonce 2 mesice predem:) ja byla takhle silne moptivovana svoji chuti do toho jit,proto i tak otresna konzultace mne neodradila,presne jak pises ty ze te taky drzela jen silna motivace. Mne napr bylo desne trapny kdyz tam na mne vejrala ta jeho pripitomnela XXXLLL sestra a zirala ze co jako chci odsat a kysele se ksichtila! A on s tim obocim rakosnik jeden jen hozvedal a pak zase koktal a funel a ze teda jemu se nezda ale ja tam nejsem od toho,co se jemu zda nebo nezda ale co se mne zda! taky jsem mu jednourekla: Heledte se pokud si myslite,ze ty tlusty kolena mi nedelaji nohy do X, tak to je vas nazor na nejz mate pravo (uz jsem jak Anicka Daidoo:)) ale ja mam dojem ze to do X rozhodne je,a vim ez vase nohy to nejsou, ale ja to chci odsat a hotovo! a on na to rek ze on je ma taky do X:) no co mu mam na to rict? :)))) Kdyby mel na hlave nador a ja bych rekla ze mam taky a chci to dat pryc tak bych se jako mnela uspokojit s tim ze on to ma taky a nedela z toho vedu? Fakt me nekdy vytacel, mel priste rict (kdyz uz byl tak strohy) ze ano jde to nebo ne nejde to a kdyz to jde co se od toho da cekat. on mi sice rikal ze to nebud eviditelne zlepseni, coz teda nevadi, ale to ze to bude krivy to se nezminil ani sluvkem.Kvitko mimochodem jja si taky myslim ze toto je jedna z mala diskuzi ktere zijou,ja tohle tamtko navstivla kdyz tady bylo nejakych 192 prispevku:) to jsem byla pred prvni lipkou v zivote:) od te doby uteklo tolik vody! tolik se toho zmenilo! a jsem toho porad plna!:)Ta Zuza se asi fakt sjela, ze tady neni:) No doprej ji panbuh nebe!:) Vlnka nase roztomila:)

Martina (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Tak ja se s vami pro dnesek loucim.......mejte se krasne.A vykaslete se a toho pareza....mame prece doktora Linzera.....:-)Sametko vazne si myslis ze nekdo od nej by te takhle napadnul???papa

Martina (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Tak ja se s vami pro dnesek loucim.......mejte se krasne.A vykaslete se a toho pareza....mame prece doktora Linzera.....:-)Sametko vazne si myslis ze nekdo od nej by te takhle napadnul???papa

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Když tak občas prohlížím jiná témata na tomhle chatu ... holky my jsme snad jediné, kde to žije :)))) Jen tak dál. Do 2000 příspěvků už nemáme daleko :))))

Kvítko (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Ahoj Sametko, konzultaci u pařeze jsi naprosto vystihla. Připadala jsem si tam dost blbě, jenom silná motivace mě vedla dál. A nic jsem se nedozvěděla. Kromě v prvé řadě data, do kdy mám zaplatit zálohu, a data zákroky, kdy doplatím zbytek. Fakt si myslíš, že nějaká z jeho sestřiček tady prudila? To bych do nich neřekla, taková loajálnost a za co. Asi dobře platí ;). Taky jsem tam dala mail, co tu mám, aby mi poslal fotky, těch se asi už nedočkám, když tu takhle nehezky mluvím :). No co, budu to chvilku zkoušet, třeba mi je pošlou :))). Holky, dneska tu ještě nebyla Zuza, že se včera chudák opila do němoty ... ?! No doufám, že tě moc nebolí hlava :)))

sametka (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Martino-no presne tak. presne jak pises. A proto si i myslim,ze ponekud vyssi cena oproti Vrbovi a jinym parezum je zcela v poradku,prictu li k vstricnemu pristupu jeste i ten luxus a komfort pri samotnem zakroku a tak vubec cely ten pocit,ktery ti daruji a ochazis z liposky nadsena,navioc hezka,nic te neboli a tak. to proste nelze srovnat! ja byla u pareze jeste na noc,vse me bolelo,spat neslo (bolesti), a rano jsem byla bezprizorni,kdyby me nekdo neodvezl,tak tam asi sedim dodnes,jako odstrasujici priklad! a za tu noc po mne chteli nejak 1600,- ci kolik. To uz by byli dalsi katata na lipku! Proste to je bez debaty ze Linzer je nejlepsi. Uz to snad ani nemusime psat ne? Ja bych zalozila tema Linzer-Liposukce. A tam uz by zadna konkurence nemusela lezt,pouze zensky ktery maji zajem o liposku a u nej. a basta.)

Martina (St, 28. 7. 2004 - 12:07)

Tak to me doclea sokujes...ja chtela jit k nemu asi tak pred 3 mesicema taky na konzultaci, ale diky bohu jsem nasla tady vas a vy jste mi poradili. To v esthé chtějí za 15 min. konzultace 400,- coz je docela husty nemyslis? ja si taky vcera rikala....venuji mi tolik casu ja je zdrzuju jen proto aby mi odpovedel na moje blbe otazky a nic po me nechteji..jsou to uzasní lidé, je videt ze to delaji radi, a ze je ta prace bavi, ze vidi do nasich dusí a vedi ze nam mohou pomoci, a pres to vsechno toho nezneuzivaji (jako jiny kteri z konzultace chteji vymlatit co nejvic).....

sametka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Martino-mas svatou pravdu ve vsem co pises! Opravdu to je milej zlatej clovek,ma zlaty ruce sikovnej,ma supr esteticky citeni no a v neposlwedni rade taky mam dojem ze tato prace neni jeho zamestnani ale poslani! Taky mi venoval hodne casu a kdyz jsem asi po hodine a pul po konzultaci odchazela tak mi bylo divny ze ode mne nic nechteji, za konzultaci jako. v duchu jsem si rikala: ty blaho,uz tady tvrdnu hodinu a pul,to je pekne zdrzuju, to bude palka za konzultace,minimalne 500,-! a ono nic. Sice ani parez nic nechce ale ty konzultace podle toho taky vypadaji. Svleknete se! Tak copak to bude? Kolena? Aha. Uhm. Ale vzdyt to mate dobry,co na tom chcete menit? Aha. Uhm. A kotniky? To bych taky nechal tak. Aha pry tlusty. Aha,tak ja si to prohmatnu. Hm hm, tak jo, tak prijdte za 2 mesice, naschledanou dalsi!Asi timto tempem,a to neprehanim.

Martina (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Jo to mas pravdu je moc fajn a je desne moc milej, vcera se mi venoval nez prisel doktor linzer, vse mi vysvetloval a povidal si se mnou, opravdu moc fajn clovek, a pan doktor linzer, no uzasny....je to tak mily clovek, uprimne reeno jsem se s milejsim lekarem snad jeste nesetkala. Tak to si me uklidnila, ale po pravde, by mi uz asi tolik na tech penezich nezalezelo, kdyz jsi videla prace pana doktora a nejvic si vazim toho ze se mi venoval hodinu a pul, vse mi vysvetlil, na vse mi odpovedel. Holky ktera to jen zatim zvazujete.....urcite stoji za to si s panem doktorem alespon popovidat!!!!!

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

To je nápad, díky Sametko, tak buď budu mít znamínko v prdeli, nebo mě ještě napadly zuby, do toho by taky nekecal...

sametka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Marti- ta cena URCITE vyssi nebude, ten cennik plati a kdyz tam je to rozmezi tak maximalne se bude pohybovat v rozmezi,ale neprekroci zcela jiste tu vyssi hranici to mi ver! To kdyby jirka udelal,tak to sem bonznes a hned si u nas skazi povest a to on si nelajsne:) Jirku znam (tedy tak trochu) a je to prima muzskej a ksakru tak hezkej!:)

Martina (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Holky jeste jedna hodne blba otazka....ty vnejsi boky i s temi bananky stoji tech 25 000,-???.......je to asi hodne blba otazka, ale ja byla vcera tak hrozne moc zaujata vypravenim a vsim, takze jsme se o cenach nebavili, lae jirka mi rikal ze vsechny ceny mam v tom ceniku, takzezcela urcite plati :-)...no i kdyby to bylo drazsi, na 1000% to stoji za to,diky holky za kontakt jsem nadsena, ze se to ani neda vyjadrit

sametka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

holky, neco pro nas:) Vtipke:Žena, tak kolem pětačtyřiceti let, utrpí srdeční záchvat.Během toho, co je na operačním stole, se přiblíží smrti. Spatří Boha a ptáse ho, jestli je to pravda, že umře.Bůh jí odpoví, že ne a že bude žít ještě dalších 30 nebo 40 let.Když je už z nejhoršího venku, rozhodne se využít toho, že je ještě vnemocnici, k tomu, že si nechá odstranit přebytečný tuk liposukcí nastehnech a na břiše. Když se po dvou týdnech zotaví, žádá v bance půjčku naplastickou operaci. Nechá si zvednout a vycpat silikonem poprsí a rty,narovnat nos, trochu zvětšit zadek a odstranit vrásky nejen kolem očí. Takypodstoupí léčbu křečových žil a celulitidy, 120 masáží, zmenšení žaludku,aby toho míň snědla, nechá si vytáhnout dvě žebra a všechno možné, abyomládla. Myslí si totiž, že když má před sebou ještě dalších 30 nebo 40 letživota, že bude nejlepší, když je prožije jako fešanda. Když má za sebou itu poslední operaci a konečně vychází z nemocnice, srazí ji při přechoduulice sanitka a než se stačí znovu vrátit do nemocnice, zemře.Znovu se ocitne tváří v tvář Bohovi a spustí: Ty lumpe! Copak jsi mineřekl, že budu žít ještě dalších 30 nebo 40 let?!?A Bůh odpoví: 'A sakra, ale to ti teda přísahám, že jsem tě nepoznal!'

sametka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Anebo mu rekni,ze jdes na miniinterupci,a na to potrebujes predoperacni a tim padem ti udelaji komplet vysetreni kde uz bude i ta srazlivost a tak.ale to uz je takova lez jako blazen, a asi i zbytecne velika.

sametka (St, 28. 7. 2004 - 11:07)

Svetlusko prej osklivousi:) Jinak to co vam pan doktor s vnejsima stehnama odsaval jsou v nasi LIPOBABINECKE TERMINOLOGII proste bananky alias podprdelniky a ty pan doktor dela vzdycky,ono to totiz pak lepe vypada kdyz to tam je takove soumernejsi a odsate.Valorko- k tomu "obelhani" lekare obvodaka skrblika. Tak ja toho svyho obvodaka taky na motala na to ze si jud dat odstranit laserem jednu jizevku a ze mi to rekli na te esteticko - plasticke chirurgii ze na to ty testy potrebuji a basta. IOn se nastwesti neptal kterou jizvu i kdyz ja jednu na cele fakt mam a jdu si to dat zitra odstranit,ale na to zadne papiry nepotrebuji. Ale sezral mi to i s navijakem. Pokud ale ten tvuj bude chtit vedet kde, tak mu treba reklni ze mas bud tu jizvu nebo znamenko na choulostivem miste a ze ti rekli ze se buji. Tak ze se bojis a jdes na to a ze se stydis to ukazovat na pockani kdekomu. Treba moje kamsoka ma znamenko presne mezi pulkama prdele, proste kousek od analu:) no uvazte,ze to by jste se stydeli ukazat i vlastni mame ktera vam utirala tu vasi malou dupku prdelatou od narozeni:) Nejak to proste na nej musis uhrat... udelej na nej kukuc a pokud bude delat fory tak ho popros,zda by ti nedal kontakt na jineho obvodniho lekare protoze ty ten papir proste pro tu laborator potrebujes! tohle ho urcite presvedci,protoze te jako pacientku nebude chtit ztratit!

Světluška (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Dobré dopoledne všem...já že chrápu já tidám ty jedna odstředěnko!!!já teda doufám že to bude taky rovné bez bouliček, asi je to pořád ten otok...Helčo já jsem byla na vnějších stehnách, pan doktor vzal i kousek jako by podzadečku...asi podobně jako u tebe...¨Teda Zuzo to je fakt komedie, škoda však , že ve skutečném životě..já nemám ani sílu to nějak komentovat..jedno jisté jak píšeš ty asi byl připraven...

Valorka (St, 28. 7. 2004 - 10:07)

Jééé Heleno, tak to jsme na tom skoro stejně s váhou i proporcema, ale máš můj obdiv, já se totiž bojím, že ve Tvém věku už budu koule, jako moje maminka. A ještě na Tvoje narozky si na mě, prosím, vzpomeň, to mě totiž budou odsávat

Reklama

Přidat komentář