Reklama

Liposukce

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Tak me nejdriv honite a pak jdete vsichni domu :-)))))A sem tu sama.

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Ja vcera chtela cviceni nahradit zdravym pohybem na vzduchu... a musim rict, ze to je taky pekne nezdravy, kousla me tam nejaka mrcha asi 5x i pres saty, mam pupeny jak livance a pekne to pali...je lepsi se na to vykaslat

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

hmhmhm, co je s vama? Ja prastila s kostetem, to jsem chtela doma vyjimecne uklidit a zase jsem se z toho vyvlikla, kdyz tady musim psat, mam to primo narizeno :-))))))))))

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Svetlusko, ja uz cvicit muzu davno, ale nejak me opustila ta euforie a zase na to kaslu, obcas si na to vzpomenu a trochu sebou mlatim na koberci, ale nestoji to za nic. Chce to chodit cvicit a to tu ted nejde, az po prazdninach. Taaak ma taky prazdniny.

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Jaaaa se snaziiim

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Jinak jak se tu nekdo ptal na to paleni...tak b ehem toho hojeni jsem zazila vsechno mozne, svedeni, paleni, boleni..teda spis v opacnem poradi, jak se to hojilo, takze je to urcite normalni. Taky stipani nesmim zapomenout. Jo a tu mou boulicku na noze bych ted tipovala tak na nejakou vnitrni jizvu nebo zatvrdlou tekutinu, mela jsem nad tim dost dlouho otok a ted splaskl, takze se to projevilo az ted. Nebo spis mozna to mam kolem propadlejsi a tak to vynika. Cloveka napadaji ruzne veci, tak me to trochu desi. Ale zit se s tim snad da. Uvidime co se dozvim zitra na kontrole. Budu referovat.

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Ajeje,kapitan si dal pauzu a namornici prevzali veleni! :) Svetluska to tady ridi pekne od podlahy!:) Zuzo pis. Helco pis,a necti jen! :))))))))))))) Tak se mi to libi,poraaaaaaadek musii byt!:)

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

Jojo já už nebyla cvičit snad měsíc..mám trochu absťák..ale na druhou stranu je přijemný že člověk nechodí 4x týdně cvičit a nemusí si podle toho organizovat život...hele sametko já budu taky rozkydlá, když ty si odstředěná tak já budu polotučná jooo??? Zuzy copak je s tebou dneska???Jo a Helčo piš taky víc ať vím jak se hojíš..je sice hezký že náš čteš, ale najdi si taky chvilenku a napiš pár řádků...nebo uvidíš

zuza (Po, 26. 7. 2004 - 16:07)

No tak to je prima, konecne se domluvil babinec, nemuzu se dockat.Skoda, ze nemuzou i ostatni, ale preci jen nas bude vic, huraaa.

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 15:07)

Helčo:já sem byla vlastně již byla na dvou kontrolách den po zákorku a pak asi ještě týden po něm, jelikož mi neustále tekla ta "mrcha jedna dírka" Tak to pan doktor chtěl vidět, aby se ujistil jestli je vše Ok..no a rovnou sme se domluvily že se přijdu ještě raději ukázat buď 27. 7. nebo 1. 8. a já jsem zvolila tu neděli (to víš u mě to byla velká plocha)..ale předtím ještě zavolám Jirkovi jestli to platí...jinak sme se taky domluvily, že se přijdu ukázat po dovče což bude nějak začátkem září...což bude skoro dva měsíce po zákorku, aby si mě pan doktor vyfotil...

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 15:07)

To Kvitko me taky stve!:) Vsechny jste tady krasny,cvicicic , drzici diety, hubnouci, opalene, jen ja jedina jak rozkvedlanej tvaroh!:( (ale podotykam odstredeny! :))))

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 15:07)

Kvitko, tak jo,pockame te pred vchodem! Zadny strachy:) Tak hezkou stihlou mladou holku urcite v ty Legerce neprohlidneme.Pridej se pak k hloucku nejhezcich zenskych,ktere tam budou stat a nad hlavou jim bude svitit zelena ctvereckova cedule MEDICOM BK s takovym tim medicinskym znakem:) Je to od I.P. Pavlova asi 20metru, to najdes. Poznavaci znameni: MY KRASAVICE!:)

Kvítko (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

Už jsem tak nedočkavá, že píšu 2x :). Ba ne, ale mám línej počítač a to mě štve ... Prima zbytek dne, pádím na spinning. Ať jsem ve formě :)

Kvítko (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

NO úžasný holky, tak už se můžu těšit že vás za týden a kousek všechny uvidííííím :). Ale počkejte na mě před vchodem - ten snad v Legerce najdu, budu tam v 18:00 hodin, 4/8. Vy už jste zkušenné a znáte to tam, já ne :).

Kvítko (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

NO úžasný holky, tak už se můžu těšit že vás za týden a kousek všechny uvidííííím :). Ale počkejte na mě před vchodem - ten snad v Legerce najdu, budu tam v 18:00 hodin, 4/8. Vy už jste zkušenné a znáte to tam, já ne :).

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

Helco- aha:) tak promin,nestiham vsechny zensky sledovat,staci mi kdyz musim dohlizet na Svetlusku a Zuzu:) I kdyz Svetluska to je holka sikovna a statecna,ale Zuza, to je cislo, tu musim obzvlast sledovat,protoze nedala na me rady a sla se stehnama nekam,kam chodit nemela a ted se nervuje:) Add. LIPOBABINEC:Zatim se pozitivne k LIPOBABINCI hlasi: Zuza, Svetluska, Kvitko, Helena a ja. No tak ze statistik mi vyplyva, ze kazda jsem uz na lipce byli. Kde jsou ty nezkuseny neodsaty???:) HALO HALO! Posledni vyzva!:)

Helena (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

Sametko, já trefím do Medicomu, vždyť už jsem tam byla na liposukci den po Světlušce, takže znám pouze Světlušku a to jsme se viděly pouze chvíli. Budu se na Vás moc těšit:)Světluško, chtěla jsem se Tě zeptat, jestli máš jít taky po měsíci na kontrolu a jestli máš už termín, nebo půjdeš až se dr. L. vrátí z dovči?:))

sametka (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

Heleno-tak vypada to na stredu 4.8. v 18:00 bude to v Medicomu BK, Legerova 56, pokud nepotrefis tak sraz u metra I. P. Pavlova.

Helena (Po, 26. 7. 2004 - 14:07)

Já se taky hlásím, ale ještě řekněte přesný termín, v kolik a kde. Díky:)

Světluška (Po, 26. 7. 2004 - 13:07)

Děkuji...

Reklama

Přidat komentář