Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 16:03)

To je jedno jak to dělají. Hlavně že se uspokojí.

návštěva (Čt, 9. 3. 2023 - 17:03)

Jistě. O to právě těm puberťákum jde. Hlavně se uspokojit, mít ten výron semene a s ním ty ejakulační stahy co jim dělají tak dobře. Maminky těch svých synátorů co neustále onanují, jistě vědí dobře, jak se jejich chlapci uspokojují.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 12:03)

To ty misky jsou teda lepší.

Táňa (Čt, 9. 3. 2023 - 14:03)

Už sem mu dala misku k počítači, ale nevím jak mu řeknu na co jí tam má.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 11:03)

Spíš nechte manžela, ať mu některé věci ohledně dospívání vysvětlí.

návštěva (Čt, 9. 3. 2023 - 04:03)

Kolik je vašemu synátorovi teď. Onanuje pořád intenzivně jak píšete?

Ash (Čt, 9. 3. 2023 - 09:03)

14 a něco. Myslím, že víc intenzivněji to ani nejde.

Terka (Út, 7. 3. 2023 - 06:03)

Co se týče nahoty, tak syna jsem odmalička vedla k tomu, aby se nestyděl, aby nahotu nepovažoval za něco abnormálního. Jezdili jsme na nudapláže, jen k 11 roku se začal cukat, ale překonal to. Teď s ním bývám běžně v koupelně, umyju záda, osuším. A vydrží to. Samozřejmě onanuje, a hodně, poznám to podle množství semene, ale dělá si dobře vždy jen v soukromí, v pokojíčku. Ještě jsem ho při tom ani neviděla.

návštěva (Út, 7. 3. 2023 - 07:03)

Kolik je vašemu synátorovi a jak překonal tu stydlivost zkraje puberty. Musela jste ho nějak přinutit nebo jak. Má už chloupky?

Terka (Út, 7. 3. 2023 - 08:03)

V červnu bude mít 13. Okolo jedenácti se začal stydět, ale pomohla náhoda. To měl vlastně 11 a skoro půl, když to přehnal na slunci. Navíc na horách, v Úpě. Měl asi úžeh a úpal dohromady, i doktorka přijela do penzionu kde jsme byli. Mj. jsem mu přikládala studené zábaly. Ležel nahý, zprvu moc nevnímal, a to jsem mu ' aplikovala' asi tři dny. Tak si zvykl, že mu všechno vidím a nebránil se. Chloupky ještě nemá, trochu jenom takový náznak.

návštěva (Út, 7. 3. 2023 - 09:03)

A teď při tom když jste u synátora v koupelně, tak se ani trochu nestydí? Přece jen má pomalu 13, a to jsou chlapci většinou citlivý na to, aby je maminka viděla, tedy aby viděla, jaké to má uprostřed.

Návštěvník (Út, 7. 3. 2023 - 07:03)

To je věk kolem 11kdy se kluci začnou stydět, už se jim staví, objeví se semeno a za to se stydí. Ale když je kluk zvyklý na nahotu a matka s ním umí jednat, tak nemá problém,jak píšeš, ukázat se třeba při tom koupání před mamkou

Anežka (Út, 7. 3. 2023 - 13:03)

Klukům se pindíci staví od malička. Viděla jsem to u bratrů i u syna. Také si rádi hrají s přirozením, ale opravdu se honí až po desátém roku. U syna jsem nejdříve začala nacházet semeno. Pak jsem ho při tom náhodou přistihla, když mu bylo jedenáct let. Nevěděl že jsem doma. Byl úplně nahý a když zjistil že ho vidím jak si mastí pyj, tak se hrozně vyděsil. Uklidnila jsem ho, že to co dělá je úplně normální a že může, protože mi to nevadí. Pak už se nestyděl a nestydí se za nahotu a onanii dodnes. I já masturbuji od malička a taky se tím netajím.

Jakub (St, 8. 3. 2023 - 13:03)

Mně mamka onanii vysloveně doporučila a to hlavně večer před spaním, aby bylo co nejméně nočních polucí. Že jí neba mi pořád převlíkat prostěradla. Když mi při sprchování přišla umýt záda, tak jsem hned přestal. Smála se mi, jaký jsem trdlo, že přestat v nejlepším je hrozná škoda. Pak se stávalo, že mne vídala a počkala až to dodělám. Tvůj syn zřejmě taky nemá problém být před tebou nahatý, třeba i s erekcí. S onanií se skrývá nebo mu taky neva, když ho vídáš? Kolik mu je teď?

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 16:03)

Vyčůrat, vyhonit, umýt a spát. To říkala moje mamka, když jsem byl v pubertě. Taky nechtěla abych zadělal postel semenem. Erekce a onanie se tolerovala.

Quido (St, 8. 3. 2023 - 14:03)

Onanie by měla být soukromou věcí mladého chlapce. Nikoli divadlem pro ostatní členy rodiny. Pokud se takovým divadlem stane, neprospívá to sexuálnímu ani sociálnímu vývoji dotyčného. Může to vést k nežádoucím psychickým závislostem na matce nebo jiném rodinném příslušníkovi, zneužívání v rámci rodiny, exhibicionismu, jakož i snížené schopnosti později navázat nebo si udržet normální partnerský vztah.

Petr (St, 8. 3. 2023 - 16:03)

S tímto názorem souhlasím a ostatní by měli soukromí respektovat.

Z (St, 8. 3. 2023 - 10:03)

Z

Anonym (Út, 7. 3. 2023 - 22:03)

Co jste viděla u bratrů? ;D

Návštěvník (Po, 6. 3. 2023 - 23:03)

já když byl menší a zlobil, mamka mi sebrala oblečení a musel být nahý a prý jestli budu dál zlobit dá mi přes kulky, jelikož jsem se strašně styděl byl jsem nahý v pokojíčku a snažil se nezlobit abych nedostal přes kulky a zároveň jsem měl starší sestru a tak jsem z pokojíčku nevylízal aby mě neviděla nahatýho.

Reklama

Přidat komentář