Reklama

Liposukce

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

Jo jo, se solarkem opatrne, ne jako ja, sla jsem uz po 14 dnech :-)))ale ja myslim, ze s tim nemam problem, telo mam na grilovani na cemkoliv zvykle a pro me je naopak lepsi, aby jizvy zustali hnede a neodbarvovaly se mi do bela, protoze pak by na me byly videt :-))).Mam jinde dost svetlou jizvu a musim ji porad obarvovat samoopal., aby nebyla tak videt. Kdyz je tmavsi, neni vubec videt. Jinak mi ta svitiiii bestie jedna.Jinak merila jsem se, coz je kravina, par hodin po lipce, ale jen me zajimalo, o kolik jsem sirsi s tim roztokem a s temi otoky...tak nijak zvlast, miry mam stejne jako pred...o kousek niz dokonce asi o cm mene.

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 15:07)

Světluško, já se taky pořád uklidňuji, že to opadne, protože jak už jsem psala dříve, můj manžel stále řiká, že nic není vidět, včera zase, ale to sem ho ubezpečila, že už je to vidět, že ty boule tam opravdu nejsou a on, že už ani neví jak jsem před tím vypadala. No, on pan doktor říkal, než jsem šla na lipošku, aby se manžel naposledy polaskal s těmi bochany, že už pak nebudou, manžel se nepolaskal a takhle to dopadá.Sametko, děkujeme za výklad, to seš hodná, že nám dáváš takovéhle instrukce já už chtěla jít příští týden na solárko, ale nikam nejdu po tvé informaci, to radši budu taky běloba bílá.:)

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

by the way: ty jizvicky pokdu mate nekdo po starsi liposukci, ktere nezmizely ale zustali hnede, tak jsem se na tom informovala v ustavu esteticke a laserove chirurgie a tam mi pani doktorka rekla, ze to lze odstranit laserem, a lze taky tu pigmentaci vybelit do svetla. Hlavne si pry na to nesmime mazat samoopalovaci kremy a ani ted za cerstva na slunicko vyrazit ale pockat az se zbarvi do barvy kuze (pokud vubec) anebo si to prelepit pred slunickem, nebo potirat tim UV strasne silnym. Protoze jinak se to opali a je to uz nadosmrti v prdeli. :-) ehm tolik rady odborniku:) protoze ja napr jsem docela beloba a mam bilou plet i pigmentaci a na prdeli mam po lipce docela hnedy jizvicky a je to videt:( a to dost. byt jsou male ale viditelne,protoze ten konmtrast ja bila a jizvy hnede...proste nic moc. ale dam si to odpigmentovat laserem az budu po vsech liposkach a na slunicko nevlezu ani nahodou,a to ani do solarka. vzdyt uz je stejne po lete

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

Helčo to sem ráda, že jsi na tom podobně, já se bála že už to dostává konečnou podobu, jinak samozřejmě vím že se to hojí a kůže si sedá i několik měsíců, jenže vysvětlete to mýmu ženskýmu mozku a jeho obavám...

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

tak ja modrinky nemam temer vubec zadne ale drzaky mne jeste boli. to teda musim rict ze jo. ale jinak uz to i v dzinach vypada ok.

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

Světluško, to víš, že nosím krunýř a taky mi to ještě bolí i mám ještě trochu modřiny a oteklé to je pořád. Taky sem včera chtěla spát bez krunýře, ale pak jsem si to rozmyslela a zase si ho natáhla,ale v neděli už ho sundám, vyperu a uklidím pro příště, kdybych ještě něco chtěla vycucnout to se budu muset domluvit s panem doktorem, ale to by bylo asi až v zimě.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

Otoky jsem mela pred tim dva mesice urcite, teprve ted ty vnitrky uz nemam otekle, a neni to tak dlouho, co se mi prichytla kuze poradne, ze uz je zase "moje", pred tim jsem si sahala jakoby na cizi nohu.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

Svetlusko, kazdy telo je jiny, to moje uz to zazilo, takze se s tim vyporadalo rychle... a to ze netece znamela, ze neleje jako blazen, kap kap nepocitam

Světluška (Čt, 29. 7. 2004 - 14:07)

No holky doufám, že budu fit, včera sem v lekárně zakoupila šalvěj..kloktám solí, cucám homeopatika..tak uvidím. A co se týče stehýnek ještě zahojený určitě nejsou, je to pořád citlivé..sice se trošku divím, že mám ještě otoky ale asi je to normální,nebo to možná otok není já fakt nevím, mě asi všechno trvá déle, když vidím že Zuza píše že už jí to neteče a mě ta jedna dírka stávkovala skoro 8 dní...Helčo a co ty? nosíš ještě krunýřek?

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Jasne, zkusim to na toho 20.8.to mi prijde skoro idealni datum, to uz budu mit sexy prdel :-)))

Helena (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

No, Sametko ani se nediv, že nás bude celá grupa, když sme skoro všechny po lipošce, tak čučíme tady v Praze a čekáme až budeme všechny krásný a pak pojedem vystavovat ty svoje krásný prdelky a boky a já nevím co ještě někam k vodě.

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Zuzi hlavne to domluv na patek,abych s tim pomalovanym nechodila do prace ale aby to o vikendu opadalo:) Treba na 20.8. Diky!

sametka (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Zuzo-to jo, lymfomasaz docela pry pomaha po lipce k lepsimu hojeni. Tak to se tesim, to bude tlupa s tebou na permaci a pristi tyden na lipobabinci:) No ja koukam, prazdniny jsou v plnym proudu a my jsme v plnem poctu a nasazeni:)

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

jezis, ja si tu vedu zase svuj monolog, to se mam, asi sjet na obede co? Taky bych si zase uz neco dala, ale nechci se rozezrat. Jo a neodolala jsem a prohledla se trochu po pradlem...zatim zadne modriny nemam, ani trochu, m usim si procist tady znova chat, abych vedela kdy s emi vlastne pred tim udelaly, uz si to nepamatuju...jenze ja si pamatuju malo co, takze PC je moje pamet se vsim vsudy, jak nejde net, jsem prakticky bez mozku :-)))

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Super Sametko, ja domluvim ten permac tedy na druhou pulku srpna, pojede s nama jeste jedna holka a Kacka..kdyz je na tebe tak zvedava :-)))) To bude pekna grupa, ja uz aspon doufam budu bez stahovacek a budu tam moc machrovat s peknou prdkou...a taky si tam budu moct dat ten furtal lymfomasazni, ted by to neslo.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 13:07)

Takze hlasim postup, je to zhruba 12 hodin po lipce, prestalo to tect, natahla jsem si pres to jen leginy ke kolenum, a natelnik...nikdo by nepoznal, ze jsem nekde byla a jsem uz zcela redy.Uz se tesim, jak se vecer vysprchuju a obleknu co cisteho.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Tesim se na ten na babinec, bude nas tam konecne hodne, vsechny vas zdravim a moc se na vas tesim, zvlast me tesi ty"prespolni", to je fakt super

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

No aspon bude na lipobabinci na co cumet, mam to hezky a je to videt uz ted hned.

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

vypadl tam cas, ve dve v noci...tam melo byt

zuza (Čt, 29. 7. 2004 - 12:07)

Sametko, ja letela na poslendi chvilku, v zala jsem si sebou vybitej mobil, takze ani muj drahousek se mi nedovolal, uz uplne silel, tak se tam vypravil stepovat pred Medicom, nahoru nesel a jak jsem odjizdela, koukam, venku nejakech chlap utika...rikam si, ten vypada jako muj drahej...tak troubnu a on to fakt on (asi nechtel, abych ho videla, ze ma o me strach), samozrejmne namichlej, ze mam vyplej telefon :-)))), ale to je jen shoda okolnosti, zadnej umysl, nerozciluj se..... a ve v noci ti pak uz psat...to me te bylo lito. A rano, aby toho nebylo dost nesel router, takze jsem se nepripojila, jak to slo, hned jsem ti hlasila, zapni ICQ:-))) a uvidis

Reklama

Přidat komentář