Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 14:03)

Tomu se v rodině nevyhnete. Nahodilá nahota při koupání, nebo převlékání je běžná. Některé ženy dokonce pravidelně kontrolují i pohlaví svých synů.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Řekl bych,že ženy,které kontrolují své syny je většina,hlavně těch,které žijí bez partnera.Láká je to použít synovo čůráka pro svoji pičku.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Podle toho co o tom píšou, je to přivádí do extáze a musí se i tímto uspokojovat. Ani moje máma není výjimkou. Vím, že se po takovém "vyšetření" pohlavně ukájí.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Po jakém vyšetření?

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

Po vyšetření mužských genitálií.

Věrka (Po, 13. 3. 2023 - 14:03)

Synovi pohlaví nekontroluji, ale jak píšete, tak vcelku náhodně jej nahého zahlédnu při koupeli a podobně. Do jeho 10 jsem mu ho sem tam ale prohlédla, teď už nikoliv. Zatím se kluk nějak nestydí a tak dobře vím jaké to tam má.

návštěva (Út, 14. 3. 2023 - 09:03)

Kolik je vašemu synátorovi. Když se ještě nestydí, takže nemá chloupky? Většinou se puberťáci za to velmi stydí

Věrka (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

Za necelého půl roku bude mít 13. Chloupky mu začínají rašit, spíš ale jenom takové chmíříčko nahoře na kořeni. Jen v té koupelně zblízka jsem si toho všimla. Ráda se na syna podívám, je vidět jak už dospívá. Zatím se nějak nestydí, i když trochu se někdy kroutí.

návštěva (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

A jak je na tom synátor se sexem, v tom věku se jistě uspokojuje jak jen to jde.

Věrka (Pá, 17. 3. 2023 - 05:03)

Má jenom to honění, ráno se většinou uspokojuje dvakrát, tedy když má čas. Za chvíli vstane a samozřejmě v jeho prádle pak najdu flek čerstvého semene. Už z něj vycházejí takové slušné dávky.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 16:03)

Syn by se před matkou stydět neměl. Alespoň u nás to tak není. Naopak je to složitější, ale taky se to stává. Co je v rodině to se nesoudí.

Květa (Po, 13. 3. 2023 - 01:03)

Je to jen puberta a předvádí se. Já to řešila tak, že jsem se domluvila s dcerou (11 let) a když byl nahý v pokoji, tak jsme se taky vedle svlékli do naha a šli za ním. V momentě ho měl postaveného a začal si ho honit. My jsme se na něj koukali, usmívali se a čekali až začne stříkat. Později ho to přešlo a už se tolik nepředváděl.

Kr (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Jaké to bylo pro tebe a dceru, když jste obě dvě nahaté koukaly jak si ho před váma honí. Co na to dcera jak to vnímala ona?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Dceři nevadilo být nahá před bratrem? Kolik bylo jemu?

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Takhle to ráno vypadá u každýho puberťáka:
https://thisvid.com/videos/hot-male-scene4/

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Mužům s velkým šourkem s nízko visícími varlaty se při vzrušení koule nikdy úplně nepřitáhnou.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Syn měl 14 a myslím jsem už to tady psala, vše ohledně jeho pohlavního života mě zajímá. Jsem s ním sama, tak není divu. Už v jeho dvanácti jsem mu denně měnila prádlo a prostěradlo a tím jsem zjistila, kolikrát za večer až ráno si dělal dobře. V těch 12cti onanoval i 4krat denně a stupňovalo se to. Teď má jenom toho svého šulina a v honění neustává.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Ten můj si to poprvé udělal hned ráno v koupelně dost rychle, jak byl po noci nadržený. Pak někdy před odchodem do školy, ale to jsem ho musela popohánět aby kvůli tomu nepřišel pozdě. Po návratu musel zas, aby se soustředil na psaní úkolů a učení. Večer v pokojíku 2x až 3x. O víkendech jsem to často nestačila ani počítat a pořád měl semeno. Kde se to v něm hromadilo? Pořád byl nadržený. Dneska už ubral. Říkal že mu to stačí 2x až 3x denně, kromě souloží s manželkou. Je to samec.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Takže váš syn už je dospělý. Ten můj je puberťák a honí si toho svého šulina jak to jde. Myslí jenom na ten sex, a i když je v obýváku tak mu ruka či ruce pořád sjíždí mezi nohy. Přes sebe má aspoň zespodu deku a prstíkem si ho tam dráždí. Vždycky se však udělá až v soukromí, ve svém pokojíku. Anebo ve vaně. Ještě mu chodím umýt vlasy a tak a vím, poznám to po něm, že si udělal dobře. Jeho semeno pak najdu ve výtoku z vany.

Anežka (So, 11. 3. 2023 - 15:03)

Syn je ženatý. Dal mi dva vnuky a vnučku. Manželku má hezkou a hodnou, ale není náruživá tak, aby mu dala kdykoli potřebuje. Hlavně kvůli dětem se chodí občas uspokojovat ke mě. Manželka o tom ví a souhlasí. Nedělá to přede mnou, protože už to nepotřebuji vidět a pak se vzrušovat. Buď se udělá v koupelně, nebo má soukromí v pokoji kde ho neruším.

Reklama

Přidat komentář