Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Bylo to krutý, a ony se tím asi bavily a nebo dělaly že neví co vidím. Soustředit jsem se musel, protože jsem to udělal k jejich plné spokojenosti. Zajímavý bylo, že to dělaly všechny stejně, jakoby to měly domluvený. No, manželce jsem se potom "pomstil" v posteli. Mámě a tchyni samozřejně ne.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Už jsem někde psal, jak si se mnou hrály na doktora sestřenice, ale vpomněl jsm si, jak jsem matce, manželce a tchyni dělával pedikůru, samozřejmě každé zvlášť. Potvůrky se nejdřív vykoupaly, vzaly si na holé tělo župánek, sedly si proti mě, vystrčily nožky a dělej. Přímo na očích bobři a štěrbiny, občas i koza vypadla. Pohled pro bohy, a pak vyly abych je nestříhnul.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Kdysi jsem u jedné své přítelkyně hrál prší na svlíkačku s ní její ségrou a klukem té ségry Milošem. Byl to nápad toho Miloše. Dopadlo to zajímavě moje holka skončila v podprsence a texaskách její ségra dokonce v podprsence a kalhotkách já do půl těla a jen ten Miloš z toho vyvázl věnoval jsem se své holce věře. Koukl jsem jí zvědavě pod podprsenku i pod ty texasky (ale jen vzadu) přece jen jsme v té době spoluchodili teprve dva měsíce tak jsem si dál netroufal a bylo mi 20 a věře 19.Jiejí ségra jitka mě nezajímala protože byla mladší a nevím o kolik

Pavel (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

My jsme hráli svlíkací mariáš, většinou na chatě, kde nás nikdo stále nekontroloval. Bylo nám od 17 do 19, já s holkou, její sestra s klukem, kamarád s holkou a ještě jedna holka. Skončili jsme všichni komplet nazí a pokračovalo se líbáním, ruční práce, orální a nakonec sex a na noc se losovalo, kdo s kterou bude v posteli. Vyřádili jsme se dost, o tom žádná a nekoukalo se na nic. A holky, když se spustily, to byl zážitek.

aaaa (Ne, 14. 8. 2022 - 14:08)

pohadka?

xy (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

to jsou ale pohadky

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 11:08)

Tak to nečti a vyhoň si ho nad něčím jiným.

XxXx (So, 6. 8. 2022 - 08:08)

Holky jak zvládáte ty vedra co jsou ted?

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 08:08)

už jsem to tady asi kdysi psal ale když mi bylo 29 měl jsem 35 letou přítelkyni Moniku u ní na návštěvě se svlékla jen do kalhotek hladill jsem jí její ňadra a dráždil bradavky pak vyprstil její mindu pak pohladil i její prdelku a pak hladil její záda. Když jsem jí hladil po páteři slastně vzdychala jako by to bylo to nejlepší z toho co za ten den prožila. Pak si lehla na svá záda a hlasitě se uprdla pak šla na záchod ale dveře nechala otevřené a tak i já byl zvědavý. Bylo slyšet jak čůrá. Bohužel se m to nevyplatilo protože na klubu vše vykecala včetně toho že to s tím záchodem jsem udělal proto že jsem se bál jestli nedostala po těch hrátkách záchvat. Od té doby se s holkama věnuju jen hlazení a líbání a ne nekonvenční zážitky jsem oaptrnější.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 09:08)

Některý paničky jsou po sexu úplně jiný. Jednu jsem pomiloval tak, že nechtěla vstát a tak jsem se vy dal po bytě. Záchod, koupelna, něco k pití z ledničky a když jsem zabloudil do obýváku vylítla jako saň, co že si to dovoluju. Vypadl jsem jako cukrář. Příště byla zase jako mílius a sama mne provedla bytem. Když jsem jí udolal, tak jsem se raději tiše vypařil.

Adam (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Moje starší sestra 18 zvládá v pohodě a je se na co dívat. Větrá se celá, jak prohlásila, někdy má malé tričko. Do mě rýpla, proč se pařím a nesvléknu se taky. Ještě tak dráždí moje kamarády. Naštěstí si už zvykli a už tak často neběží na záchod. Má z toho hroznou srandu.

XxXx (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Jak zvládáte ty vedra a velké teploty holky?

aq (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Před půl rokem jsem se nastěhoval k přítelkyni , já s holkou devět a ona má kluka třináct a teď jsem si všiml že kluk chodí za holkou do koupelny když se koupe , dokonce jí umývá , řekl jsem o tom přítelkyni , ale ona že o tom ví a abych nestresoval , že musíme být rádi že si rozumějí , ale nezdá se mi to.

Karel (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

Já bych to nechal být a neřešil to, pokud to té holce nevadí. V tomhle věku je to asi normální. Na chatě máme sousedy. Jedni mají holku 9 let, druzí mají kluka 11 let. A ti dva spolu chodí na záchod a navzájem se pozorují jak čůrají. Dokonce jsem zaslechl, jak se ten kluk ptá té holky, jestli jí může vytřít po čůrání.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 09:07)

zajímavé

aq (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

To už by se mi ale fakt nelíbilo.

Milan (Pá, 15. 7. 2022 - 08:07)

Jo kdo nevěří tak jen může tiše závidět

Milan (Ne, 10. 7. 2022 - 07:07)

Je mi 17 a moji sestře 18 .Přišel jsem domů a ségra se svou kámoškou na gauči u sebe v pokojíku obě nahé a dávaly si 69. Sestra říká to nic to je brácha a já jen řekl hmm paráda a ta její kámoška , jestli chceš tak se můžeš přidat . Tak jsem šel se sprchnout a přišel jsem tam již s postaveným pérem obě se na mě vrhly svalily na postel a kámoška mi ho kouřila a já ji ji lízal a sestra ta mi lizala koule a já ji prstil. Tak jsme se nějak přehazovali až si na mě kámoška sedla a už jsem byl v ní , netrvalo to dlouho a orgasmus byl tady . Oba jsme se najednou udělali a já ho na poslední chvíli z ní vytáhl několika mohutnými výstřiky jsem postříkal její kundičku a sobě břicho až po krk. Pak to holky krásně slízaly a šli jsme se všichni osprchovat. Krásně strávené odpoledne

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

A teď ještě tu o Jeníčkovi s Mařence.Ta je taky moc pěkná.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 15:07)

Jak jste se oba udělali? To jsi do ní vystříkl a potom ho vytáhnul a ještě ji postříkal? Jinak by to bylo skvělé využití toho správného momentu po příchodu domů.

Reklama

Přidat komentář