Reklama

Holky a nahota doma

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 04:02)

Markéta Pekarová je dobrá kurva a jakou píču musí mít. :-))

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 06:01)

aspoň to vypadá že to vzala s humorem

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

To ona uměla. Humor. Bavila se na můj puberťácký účet. Onanoval jsem v koupelně a ona pokřikovala. Ne že to tam zhvízdáš jako minule. Koukej po sobě pořádně uklidit. Nechci najít ani zrníčko semene. Když jsem byl brzy hotov, Tak mi řekla, že jsem to odflák a že za chvíli budu chtít zas. Když mi to trvalo dlouho tak zas nadávala že to schválně zdržuju a koupelna není jen moje. Poslouchala za dveřmi a dělala si to taky, protože i já jsem jí slyšel.

Edita (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

V teplejších měsících chodím doma jen v normálním tričku a kalhotkách. Myslíte že se ukazovat jen takhle na lehko oděná před dospívajícím synem je nevhodné?

Lenka (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

Když jsou rodiče doma chodím před bráchou v tryku a v kalhodkách. Jakmile jsme ale sami chodím předním nahá a provokujuho. To se mu hned vymrští a musí si ho výhonit schválně roztahující nohy a prstim se předním. Než se otočim tak začne předemnou stříkat. Ráda ho provokuji

Alenka (So, 7. 1. 2023 - 09:01)

Je me 17 a brachovi bude 15.
Chodim doma v kratkem tekem trycku a bez kalhotek. Dole jsem hezky zarostla tak je vse videt. Brachovi se casto postavi a utece do koupelny si vyhinit 12 cm brcko. Me to tak vzdy vzrusi ze se musim jit vyprstit take i 2x.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 20:01)

Jsme 2. setry. 17 a14. Bratrovi je 15a něco. Když nejsou naši doma tak chodíme doma dole bez. Bráchu to šíleně vzrušuje a často se mu v boxerkách postaví a stydí se. Víme že uteče na záchod si ho vymydlit. Obě nás to baví ho tak vzrušovat. Už jsme uvažovali že mu nabidnem pomoc s honěním. Zatim jsme nenašli odvahu. L.

Michal (St, 11. 1. 2023 - 12:01)

Holky tak mu pomožte mi segra taky honila když honila když se mi postavil to mi tenkrát bylo 14 a sestře 17 a krásně jsme si vyhověli když jsme měli přetlal v koulích i v pochvě.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 21:01)

Mě takhle provokovala máma. Zkoušela si přede mnou podprsenky a já čuměl na její pevný šestky, nebo kalhotky a já koukal na její zrzavou veverku s rudou štěrbinou. Pak si jako všimla že mi stojí a řekla. Nečum, už ti taky čumí, jdi se uklidnit.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 11:01)

Mě podobně provokovala starší sestra. Převlékala vždy když viděla ze ji šmíruju. Mě to moc vzrušovalo.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 19:01)

Koukám že se to tou hašteří i bez mně

Marta (Po, 2. 1. 2023 - 13:01)

Kecáš.. Všichni dobře víme co jsi zač.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 18:01)

To víš ty čubko

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 20:01)

Tak holky, do naha a já si budu vybírat a žádný námitky a hašteření.

Návštěvník (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

nevím jestli jsem se díval správně dneska do kalendáře tak všechno nejlepší k svátku Karino

Karin (Po, 2. 1. 2023 - 09:01)

Bylo nás šest holek na chatě v Beskydech Hned jsme jely po svátcích a do prvního ledna jsme tam zůstaly hlavně oslavit silvestra ale podmínka byla že tam nebudou chlapi až do 30 12. a budeme chodit pořád nahé i venku se ochlazovat do sněhu. Roztopili jsme chatu v krbu i kachlové kamna a už za tři hodiny bylo v chatě přijemně. Tak jak se říká trenýrkové teplota Dřeva jsme měli dostatek tak jsme ho nanosily dovnitř . Už tam bylo 30 stupňů a svršky šly dolů jen jsme zůstaly v kalhotkách kozičky měly všechny venku .Navařily jsme si dobrůtky a nachystaly na stůl vše co bylo potřebné a v klídku jsme začali s relaxem v klidu jsme hodovaly a oddávaly se nahotě. To jsme už byly jen v rouše Evině a vyhřivaly svoje těla u krbu který hřál na plné koule. Být tam naši kluci tak by si určitě užívali našich leč jen pohledem protože jsme tam byly holky v plné kráse 17 až 22 let ale Přijet měli až 30 prosince . Večer jsme měli zábavu hrály jsme různé hry povídaly si a užívaly. Neříkám že by nám sex nechyběl ale každá jsme měla svého robertka tak se v klidu vytratila do koupelny když už měla chuť a tam byla pohovka tak si to tam udělala , myslím že jsme to využily všechny hlavně po tom když jsme si povídaly o sexu to myslím měly všechny kundičky mokré. Třicátého přijeli chlapi to jsme byly už oblečené a tak nanosili dřevo navařili a jako odměnu jsme si večer zahráli všichni hru flaška pravdy . Tam šly rychle svršky dolů a libačky a prsty si začaly hrát z našími pohlavími postupně jsme se vytráceli do pokojů a uživali si sexu až do rána . Silvestra jsme oslavili všichni společně a v neděli poklidili a odjeli domů . Bylo to fajn se tak odreagovat.

Katka (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Mi na chatu vyrážíme 25. a jsme tam podle toho, jak vychází po 1. lednu první pracovní nebo školní den. Jedeme jak holky, tak i kluci a podle toho jak kdo může, takže není pravidlem, že s holkou jede i ten její, prostě přijede později a to samé obráceně. Samozřejmě že nikdo z nich nebude jako sám, ostatní se postarají o jeho zábavu. Uvnitř se svlékneme podle toho, jak to má kdo rád, jen rozkrok musí všichni větrat, Já mám na sobě jen hodně na krátko ustřiženou mikinu s kapucí, kdy mě pěkně lezou ven. Každá máme a i kluci jiný fetiš, ale krátká trička vedou, kluci většinou jen běžná trička. Pro oživení zkoušíme všechno možné, třeba, že jsem si vzala na sebe džíny a kluci mě je upravili v rozkroku a také tričko do kterého vystřihli otvory. Do koupelny se schovávat nechodíme, začneme si dělat dobře kdekoliv a vždy se někdo přidá a pomůže mi, ať je to některá z holek nebo kluků. Když si ho začne honit někdo z kluků, tak se toho ujmu a vyhoním ho s vykouřením až do konce. Jinak samozřejmě relax a je jedno s kým a flaška jako klasika koho si vytočíš, aby nebyly kecy a někdo si nevybíral stále toho samého a také aby ti co jsou spolu tady ne chatě spolu nebyli a pěkně jsme se prostřídali. Na noc si pokaždé flaškou vytáčíme partnera, takže nikdy v tuto dobu s tím svým nespíme a když někdo přebývá, tak jdou ve třech. Důležité je si v tuto dobu pěkně užívat a relaxovat a jak jinak, než neomezeným sexem.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Rozumím když si viděl to co si viděl tak jak ses mohl v tu chvíli soustředit na nehty, viď? :)

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Bylo to krutý, a ony se tím asi bavily a nebo dělaly že neví co vidím. Soustředit jsem se musel, protože jsem to udělal k jejich plné spokojenosti. Zajímavý bylo, že to dělaly všechny stejně, jakoby to měly domluvený. No, manželce jsem se potom "pomstil" v posteli. Mámě a tchyni samozřejně ne.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Už jsem někde psal, jak si se mnou hrály na doktora sestřenice, ale vpomněl jsm si, jak jsem matce, manželce a tchyni dělával pedikůru, samozřejmě každé zvlášť. Potvůrky se nejdřív vykoupaly, vzaly si na holé tělo župánek, sedly si proti mě, vystrčily nožky a dělej. Přímo na očích bobři a štěrbiny, občas i koza vypadla. Pohled pro bohy, a pak vyly abych je nestříhnul.

Reklama

Přidat komentář