Reklama

Muži v dámském prádle.

Pavla (So, 4. 3. 2023 - 20:03)

Vím že to není otázka na mě. Já když jsem za ženu tak bych použila taky dámský WC. Bylo by blbý jít na pánský.Stejně nejraději na WC sedím je to aji pohodlnější

Lenka (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

Jsem žena, takže samozřejmě že na dámský

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

ano ale zena ma vaginu a ja penis a to nepasuje plavkam

Lenka (So, 4. 3. 2023 - 07:03)

Musíš si spodek upravit tak aby jsi tam měla vagínu..o číslo menší plavky a lékařská páska udělá své.

Šárka (Čt, 2. 3. 2023 - 12:03)

Chtěla bych ženu s většími prsy a s penisem.Já mám prsa trojky.I ty vložky musí nosit alespoň v období kdy je musím mít já a byla bych ráda aby nosil i mé pradlo, chtěla bych ho cítit i když nebude se mnou.Hlavně nechci aby někdy nosil pánské a někdy dámské,musel by se úplně oprostit od čehokoliv pánského a to navždy.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

ahoj ja nosim vsetko damske je to super aj topanky len co nemam su damske plavky tie chcem strasne ale neviem ci ma tak pustia do aguaparku

Šárka (Čt, 2. 3. 2023 - 12:03)

Chtěla bych ženu s většími prsy a s penisem.Já mám prsa trojky.I ty vložky musí nosit alespoň v období kdy je musím mít já a byla bych ráda aby nosil i mé pradlo, chtěla bych ho cítit i když nebude se mnou.Hlavně nechci aby někdy nosil pánské a někdy dámské,musel by se úplně oprostit od čehokoliv pánského a to navždy.

BOUZEK MILAN (Čt, 2. 3. 2023 - 10:03)

Are you looking for loan for house, pro podnikání, to buy a car,
start your own business. jsme měli nejlepší nabídku pro vás, naše služby jsou 100% reliable, pokud budete potřebovat non-bank loan s nízkou interest rate, contact us for more information
e-mail:[email protected]:+421907400949

Tony (St, 1. 3. 2023 - 11:03)

Včera v noci jsem si vyšla na procházku v kozačkách na podpatku, černé přiléhavé sukni a jemné saténové košili, pod kterou jsem měla rolák, korzet, punčochy a ktajkové tanga. Jak mě se líbí brouzdat Prahou v dámském přestrojení. Co bych za to dal, kdybych měl přítelkyni, která by mi to tolerovala i přes den a ještě mě v tom podpořila... jsem 170 muž, sice mírně s nadváhou, ale už jsem shodil 10kg a ještě 10 a budu skoro spokojený... Pro ženu, co by tolerovala a podporovala mou ženskou stránku bych udělal skoro cokoli.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

ANO RÁD JSI JE OBLÉKAM NOSIM RÁD ŘUŽOVÉ KRAKOVÉ BÍLÉ NE ČERNÉ ŠEDÉ ZELENÉ NEHLEDÁM SEX ALE NEKDO KDO TAKÉ RAD NOSI MUŽEM U PIVKA SI JE UKAZAT CČ ŠAHNOUT TEL 728 285 330 SMS WASAPP MESEEGER NERADEJI ŽENU ČIM BACULATĚJŠÍ TIM SUPER

Šárka (Út, 28. 2. 2023 - 08:02)

Ahoj,jsem řeznice a mám silnější postavu a mám slabost pro muže co se cítí být ženou.Moc bych chtěla mít takového doma,nedovolila bych mu ani pánské ponožky.Chtěla bych aby se maloval a choval se jako žena se vším co k ženě patří (čurat v sedě,nosit vložky,milovat se i s robertkem)

Petr (Čt, 9. 3. 2023 - 06:03)

Jsi supr žena že takové věci chápeš také to mám rad

Zdenka (Ne, 5. 3. 2023 - 23:03)

To je super, tohle bych přesně chtela mít takovou ženu .

Tony (St, 1. 3. 2023 - 11:03)

Ahoj Šárko,
pokud to myslíš vážně, pak napiš mi na email: [email protected] a třeba si padneme do noty.
Krom vložky... tu muž, nemá-li úplně rozm... zadek nepotřebuje. Kdyby to po mě přítelkyně chtěla, tak si nechám střelit i náušnice. V zimě nosím dámské prádlo vč. korzetu a punčoch, v létě pak jen kalhotky a jemné kalhoty. Za jakoukoli podporu ve zjemňování mého já bych případnou partnerku zulíbal ku blaženosti.

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 11:02)

Fakt to máš rada aby se tak muž choval

Jirka (Út, 28. 2. 2023 - 11:02)

Fakt jo to máš rada

Milan (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Výlet do Prahy, byl v pohodě, jeli jsme hromadnou dopravou (od nas ze severu vlakem a po Praze MHD). Manželka chtěla na nákupy a to ráda chodi s kanarádkama a tak jsem si musel vzit latexovou masku ženy a paruku. Jinak, ale odčas chodím v dámském oblečení ven bez masky a doma běžně v dámském.

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Jak vypadá ta maska. Není lepší si udělat make up. Prej ta maska moc věrohodná není. Já jsem ji nikdy ve skutečnosti neviděl

Milan (Ne, 26. 2. 2023 - 07:02)

Záleží od jakého výrobce a kolik stojí, ty co mam já jsou docela v pohodě, já se nemaluji. Dámské oblečení, které nosim je neutrálních barev a je mi vcelku jedno co si myslí okoli. Masky nosim jen, když má manželka pocit, že chce jít s kamarádkou nebo na nákupy, některé prodavačky přece jenom po chlapovi v dámském oblečení divně koukaji.

Pavla tv (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Tak sis výlet užila. Aspoň jak já když jsem za ženu. Oblečení si taky oblíkám střízlivý abych nepřitahovala pohledy.

Reklama

Přidat komentář