Reklama

www.vesmirni-lide.cz-LIDÉ, PROBUĎTE SE !!!

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 21:07)

Zpěvák Karel Gott (67) byl hostem Impulsů Václava Moravce na Rádiu Impuls. Přečtěte si nečekaně otevřený rozhovor, ve kterém se Mistr rozpovídal o minulosti, svém soukromí a naznačil i plány do budoucna!

Když se ohlédnete za sebe, vy za sebou máte úspěšnou profesní kariéru, spokojenou zdravou rodinu, zdravou jednoroční dceru, velké množství přátel. Existuje něco, co Gottovi schází?
Tak samozřejmě že se moc nedívám radši za sebe, i když je to protkáno hezkými zážitky a úspěchy, to bych se rouhal, kdybych říkal radši se neohlížet, ale tak v poslední době se dívám spíš před sebe a to, jak jste naznačil s tou rodinou, je právě jeden z těch důsledků toho, že se dívám před sebe, abych nežil jenom ze vzpomínek. A teprve teď si to otcovství vychutnávám úplně naplno, to znamená, věnuji se malé, samozřejmě je to i na úkor času a nebo koncentrace na nějakou kreativní práci, ale já myslím, že poté, co jsem leccos už dokázal, získal, dokonce někdy přemýšlím, co jsem ještě nezpíval. Jaký směr muziky jsem nezpíval? Tak pochopitelně lidé mě znají jako tenora romantického, většinou se lidem líbí ty písničky romantické, ty belcantové, ale pamětníci si mě pamatují, že jsem začínal s jazzem, ale i s rokenrolem. A pochopitelně, jak se to tak přetřásalo, to síto, tak lidé si vybrali sami a bylo to takové jako fórum, na které jsem slyšel, když mně lidé píší nebo oslovují - tak pane Gott, vám sedí prostě ty nosné písně o lásce a tak, no tak se samozřejmě tak orientuji. Ale nepohrdám žádnou muzikou, když je dělaná dobře, a tak se prostě dívám spíš teď dopředu.

Z toho, co říkáte, to vypadá, že jste naprosto spokojený, že vám opravdu nic neschází.
Ano, já si myslím, že jedině někdy přemýšlím, co jsem mohl udělat lépe, jak bych na to šel dnes, kdyby se ten čas trošičku vrátil, ale aspoň na chvíli se vrátil, abych poopravil některé ty fáze nebo některé ty chybičky, co jsem udělal, nebo

Mno (Ne, 1. 7. 2007 - 20:07)

Mno, já jsem taky proti čípkový totalitě, ale když si ho nezavedu, tak se nevyseru. Jednou jsem to zkusil vydlabat prstem, ale bylo to nechutný. Tak jsem se vrátil zpátky k čípkům, je to totalita, ale pořád lepší než prsty v prdeli.

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 17:07)

sledujeme vas ´=jestirci

Návštěvník (Ne, 1. 7. 2007 - 15:07)

:-)

Azazel (Ne, 1. 7. 2007 - 13:07)

Gorloji, co to tu kecáš, balíte kufry a potřebujete na své lodě přidat pár služebníků- otroků, kteří na vás budou makat jako černí. Těch lidí, co vám na to skočí a nechají se evakuovat je mi upřímně líto! Ale až budou v pasti, budou marně lkát a skřípšt zuby.Jejich nářek a zoufalství sem na zemi nikdy nedolétne. Mordochor- lovec zločinců pracující pro nejvyšší galaktický soud je vám v patách.

Návštěvník (Čt, 28. 6. 2007 - 09:06)

:-)

Silueta v o l a (So, 15. 4. 2023 - 18:04)

na sebe mávne všude a ve všem.

Kráva a vůl (So, 15. 4. 2023 - 18:04)

Ona je zamilovaná a on ne
On je zamilovaný jinde: ona tedy taky
oni jsou liberečtí vlezi!

Liga za prc (So, 15. 4. 2023 - 18:04)

Ona je odmilovaná a nešťastná.
On je zamilovaný jinde: zde pomůže:
Barbar Marciniak: a třetí rada!

Adam (Čt, 28. 6. 2007 - 09:06)

Vesmírní lidé, probuďte se !!!

Č. (St, 27. 6. 2007 - 22:06)

čipová totalita, fakt dobrý, pane Benda! Neplatil jste náhodou dneska u nás v marketu kartou a nemáte v peněžence dalších šest takových? Bacha na ně! Taky je v nich čip! Když tak mě je můžete příště přenechat, ochotně je zlikviduji na vlastní náklady. Pro Vaše bezpečí!

Benda (Po, 13. 2. 2023 - 12:02)

a kolik mám na účtu?

vrprc (Út, 26. 6. 2007 - 22:06)

jsem z galaxie mrdopes
a přijdu si pro tebe dnes
tak se pozemský červe třes.

Lojda (Út, 26. 6. 2007 - 22:06)

Benda, bojovník! Ty krávo to mě nedělej, já šel málem pod stůl! To jeho předchůdce, Minařík, agent STB "Poutník", to byl lepší kádr! Tomu jsem dokonce ve svých telecích letech na chvíli uvěřil i já:)
Nostrdamus a čipy, leda tak čipsy:)
A že jsou všude ve fabrikách kamery? To byli tobě podobní děvenko, kdo bojoval proti odborům a za větší práva fabrikantů, za větší dovaz na úkor domácí výroby, a tak podobně,ne děvenko antikomunistko? Máš pravdu, ale jsi šašek!

Právní a soc… (Po, 9. 1. 2023 - 10:01)

INSTITUCE!!!!!!!! $$$$$$$
Komu kdo kým vnucuje: negativní sociální
i kdyby podmínky: strčte si je do prdele
i s prachama: čuňata!

A. (Út, 26. 6. 2007 - 17:06)

Na webu p. Bendy jsem četla jen něco, takže se zatím neodvažuji soudit, co je pravda a co ne.
Přenos myšlenek skutečně někdy funguje (mezi mnou a mým sourozencem - sice pouze ve vypjatých situacích, ale existuje), tak nemám důvod nevěřit, že ta schopnost byla dána i jiným.
Zkuste pročíst něco o józe - ne o tom cvičení v krkolomných polohách, ale o józe srdeční čakry - dost dobře to vysvětluje paní Míla Tomášová ve své knížce. Podstata tkví v tom, že největší síla a rychlost v dostavení účinků spočívá v absolutní prostotě modlitby vysílané s láskou přes srdeční čakru - tolik k těm "láskyplným" meditacím p. Bendy - vychází zřejmě z toho, že v dnešním uspěchaném světě jen malé procento lidí najde sílu provádět a dlouhodobě cvičit něco těžšího, co přináší ovoce až po týdnech či měsících cvičení - a chce touto cestou dát šanci úplně všem, i těm, kteří by nic složitějšího zatím nezvládli.
A každopádně jako VELMI OPRÁVNĚNÉ VAROVÁNÍ vnímám ten boj pana Bendy proti očipování celé (zatím evropské) populace. (Mimochodem, v zahraničí se už prý objevily dotazníky, které se lidí ptaly, do jaké míry by jim vadilo, kdyby čip, který je teď na jejich platebních kartách, měli nastřelený pod kůži (jako v dnešní době psi) - a věřte nebo nevěřte, vize p. Bendy v tomhletom ohledu je BOHUŽEL velmi přiléhavá, až PŘEDVÍDATELNÁ - stačí porovnat třeba s léta trvajícími snahami zničit zemědělství v této zemi (a určitě i v jiných zemích), prodat kvóty na zpracování cukru do zahraničí (odkupuje je i Brusel, a to legálně!!!), vůbec už jen NESMYSLNOST zavedení kvót, když část světa kvůli znečištění, které způsobily průmyslové země, a následným změnám klimatu, hladoví, předání základních státních infrastruktur do rukou soukromých, takže nakonec stát musí doplácet tam, kde mohl krásně vydělávat peníze (které místo toho padají do soukromých kapes) - člověk si kolikrát o současném vedení říká: "když předpokládám, že jsou neúplatní, tak už potom zbývá jenom jedna možnost, a to je, že jsou až tak moc "unavení" - ostřejší výraz si raději nedovolím -, že by měli raději jít zahradničit, plést košíky nebo dělat jinou podobnou práci, která by je alespoň trochu přiblížila zpět ke skutečnému životu a tak prospěla jejich růstu, a při které by nenadělali tolik škody (další alternativa vysvětlení už je skutečně jenom to "dálkové ovládání" p. Bendy).
K zaměstnavatelům: v některých továrnách se objevily kamery, které hlídají pracovníky, takže máte zaznamenáno i kolikrát za den jdete na záchod (nemám z netu, ale z blízkého okolí) - spojte si tohle všechno s těmi plánovanými čipy (před kterými varoval už i Nostradamus) a musí vám dojít, že se na nás opravdu řítí jenom chlad a kalkul a vykořisťování (a to musím říct, přestože nejsem a nikdy jsem nebyla komunistka) - a proti těm čipům by se skutečně mělo začít bojovat, ať už je pan Benda duševně v pořádku či nikoli.

Vieročka z kac… (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

Stačila na: žárlivosti celé ženské posádky hnusu! Proč! Pro neutuchající zájem mstivosti:svým současným pseudo prcům!

Halina měla p… (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

stejně jako všechny děvky (nic jiného tam není a nebylo..... ) instalace vibrace se nepovedla: tak aspoň chrápali, nebo byly uplně blbé a blbí! Halina instalovala při rybičkách současný trend prců, čili zabijáků. Ve www.vesmirni- lidé.cz:
nebyla jediná slušná osoba!

Ikarus (Pá, 7. 4. 2023 - 09:04)

Prošlé roky: nejsou než: vymazání z kebule
škeblí..... objímání fuj propocenin zvaných
hrdě sebe lidmi.F U J !

Machar (Út, 17. 4. 2007 - 16:04)

Když ten chovanec psychiatrie z udavačské rodiny začne ty svoje tlachy o totalitě, třesu se , ale ne strachem. Smíchy. Jestliže ho komunisti opravdu honili po psychiatrech, nebylo to určitě z důvodů, že by ho toužili zlikvidovat. Naopak , byli k němu vyjímečně milosrdní:)
Bohužel dnešní doba k těmto lidem přistupuje zcela jinak, než by si zasloužili. Kdo za to může? Předchozí léta, nemyslím tím pochopiteleně demokracie, ale havlistánu? Nebo je tento člověk dodnes agentem, tentokrát provokatérem a je placený za to,že z nás dělá v zájmu demokracie blbce, aby se zavčas přišlo na to, kolik v tomto státě žije bláznů a hypnomanů?

Reklama

Přidat komentář