Reklama

www.vesmirni-lide.cz-LIDÉ, PROBUĎTE SE !!!

jimmy (So, 2. 8. 2008 - 10:08)

posranci

Crystalina (So, 5. 7. 2008 - 13:07)

Aj ja by som rada nejaký e- mailový kontakt.

Zvědavý (Pá, 4. 7. 2008 - 13:07)

Sháním email na někoho z vesmírných lidí. Na stránkách jej nemají uveden. Předem dík za kontakt.

taurus (Po, 19. 5. 2008 - 17:05)

Trochu více slušnosti by Vám neškodilo.

Návštěvník (Po, 12. 5. 2008 - 12:05)

neuveritelne

Denis (Pá, 25. 4. 2008 - 17:04)

Co takhle naučít se gramatiku

Anna (Ne, 13. 4. 2008 - 21:04)

Táhněte si odkud jste přišli,ufouni!Seberte si ty svý moudra do ruksaku a mazejte je cpát někomu jinýmu.

Kokoti (So, 12. 4. 2008 - 23:04)

Omg co je to tu za kokotov? Vy ste jebnuty? Jaki ješteřy z druhej planeti Či kde :D na tomto sa človek smeje. Zamer tichto skuvenych sekt je mámenie penazi z ludi a ked budete dlhsie odmietat tak vas aj zabiju.
Cely vesmrini lide je bud mafia alebo dobre organizovana sekta :D ze vesmirny lide.. skvor fetaci.... no proste hnus

!!! Šestka korolaria (Ne, 16. 4. 2023 - 09:04)

N E N I ! Proč není?
Protože se flákáš a máš to u prdele!

mon (St, 9. 4. 2008 - 16:04)

Obyčejný člověk,
to je fakt trefa!!! :) :D :)

Obyčejný člověk (St, 9. 4. 2008 - 14:04)

Tohle vše ve mě vyvolává výbuch smíchu :-D Kouzelné, jak všici znají hranice jakéhosi dobra a zla a snad i jakési hříšnosti a snaží se určit jakási pravidla, přestože nechápou sebe, tento svět a už vůbec bytí... Tak si vesele hrajte dál :-)

Ignacius - meč (Út, 8. 4. 2008 - 08:04)

Heretici,hříšníci a pohazovači odpadků:

1.) Odoláváte všem hříšným myšlenkám, snům či jiným pokušením - bojujete intenzivně velice vroucnou modlitbou ku svaté Horsvitě, anebo naopak modlitbu zanedbáváte?

Každý nechť se sám ptá:

2.) Vyhýbal(a) jsem se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení, a tím jsem lehkomyslně nevystavil vlastní duši riziku spáchání nějakého hříchu?

3.) Dopustil(a) jsem se svým lehkomyslným jednáním nevyhýbání se důsledně všem hříšným příležitostem k hříšnému pokušení v oblasti šestého či devátého Božího přikázání ohrožení své stavovské cti kněze, řeholníka (řeholnice) či poustevníka (poustevnice)?

4.) Chodil(a) jsem oblečen(a) v neuctivém, nedůstojném, urážlivém či vyzývavém oblečení (například v krátkých kalhotách, v minisukni, s krátkými rukávy, s výstřihem na prsech a podobně)?

5.) Souložil(a) jsem v manželství skutečně pouze s úmyslem zplodit dítě, anebo jsem činil(a) něco takového, co je proti účelu manželství?

6.) Dopustil(a) jsem se smilstva, případně sváděl(a) jsem ke smilstvu, či naváděl(a) na smilstvo jiného člověka?

7.) Dopustil(a) jsem se cizoložství, případně sváděl(a) jsem ke cizoložství, či naváděl(a) na cizoložství jiného člověka?

8.) Četl(a) jsem dobrovolně a úmyslně něco nestydatého, anebo dal(a) jsem něco takového číst jinému člověku?

9.) Činil(a) jsem něco nestydatého ať již sám či sama anebo s jiným člověkem či jinými lidmi?

10.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiný člověk jakkoliv fyzicky dotkl mého těla?

11.) Připustil(a) jsem anebo souhlasil(a) jsem s tím, aby se jiní ke mně nestydatě chovali?

12.) Činil(a) jsem ve společnosti nemravné žerty anebo hrál(a) nemravné hry?

13.) Zneužíval(a) jsem své pohlaví nepřirozeným či protipřirozeným způsobem (tj. projevy homosexuality)?

14.) Miloval(a) jsem bezbožný a nemravný život či vyhledával(a) jsem mravně zkaženou společnost?

15.) Ohrozil(a) nebo dokonce rozvrátil(a) jsem svojí hříšnou známostí rodinné štěstí jiného člověka?

16.) Myslel(a) jsem dobrovolně a úmyslně na něco nestydatého?

17.) Žádal(a) jsem si dobrovolně a úmyslně něco nestydatého vidět, slyšet, číst nebo dokonce činit?

18.) Mluvil(a) jsem něco nestydatého?

19.) Zpíval(a) jsem nějaké nestydaté písně?

20.) Neposlouchal(a) jsem se zalíbením něco nestydatého?

-APOKALYPSA JE BLÍZKO !

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec

Filozof (Po, 7. 4. 2008 - 12:04)

Lidé jsou schopni nejhrůznějších činů tak to bylo je a bude.Tato diskuze je k ničemu nějaké vamyšlené bytosti nás nezachrání,dokud lidé budou lidmi.Pkud nás skutečně navštěvují bytosti z vesmíru tak rozhodně nevypadají jako lidé.

Dobrá rada (Pá, 4. 4. 2008 - 17:04)

Já bych se tím neprápil, vesmírní lidé mě můžou vlézt na záda.

dokud je člověk zdravý, schopný něco dělat, tak bych si tím nezabýval, konec světa hned tak nebude. Ty blbové co na tévěří už to hlásájí hodně let a pořád nic. Ono se to asi zdálo v každé době, když byl hladomor nebo epidemie ale vždy paltí jedno, když máš hlavu na krku neklesej na mysli!

ale pravda je, (Pá, 4. 4. 2008 - 10:04)

že svět do kopru opravdu spěje,když se nad tím zamyslíme../jsem obyčejný člověk,žádný sektář a tak/

Opák (Čt, 3. 4. 2008 - 22:04)

Jo jo tak tohle jsem slyšel.Vstřícně prosím přestaňte oblbovat lidi už věří ve spousty nesmyslů a tohle by jim dalo korunku.

Opák (Čt, 3. 4. 2008 - 22:04)

Jo jo tak tohle jsem slyšel.Vstřícně prosím přestaňte oblbovat lidi už věří ve spousty nesmyslů a tohle by jim dalu korunku.

Ty tele! (Ne, 23. 4. 2023 - 19:04)

Raď svému mozku:co tobě vadí?
Musíš se zviditelnit pode pultem?

mon-bubák (Út, 25. 3. 2008 - 00:03)

OOO,pohoda. Katastrofy ale nie sú nevyhnutne potrebné pre to, aby človek mal kontakt so svojím vnútrom, aby chránil a rozvíjal svoje duchovné hodnoty- teda z mojho pohladu. Katastrofy sú "vonku". Nech si tam šalejú :D.
My by sme sa ale mali sústrediť "dovnútra"- niekedy tam možme objaviť doslova aj katastofu- možno horšiu ako vonku, ak sme niečo zanedbali :) Pekný večer.

mon-bubák (So, 23. 2. 2008 - 00:02)

"Katastrof" nie je viac, ani menej ako hocikedy inokedy. Ani ich viac ani menej nebude. Vždy to bolo a bude rovnaké.To len my sme o nich čoraz lepšie informovaní vzhladom k čoraz dokonalejším a rozšírenejším technickým prostriedkom. A myslíme si, že ide byť koniec sveta. Bu bu bu!!!

Reklama

Přidat komentář