Reklama

prvni masturbace

Naty (Po, 25. 7. 2022 - 09:07)

Takhle to má teďka syn. Je puberťák a už by bez toho nemohl být. O víkendech či v prázdniny dvakrát ráno v posteli, někdy možná i odpoledne a večer zase před spaním. Trochu to sleduju a krásně poznám podle skvrn kolikrát si to dělá. Začal s tím v jedenácti.

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 07:07)

Jste jebla nebo co?

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Ženské, nebuďte naivní a blbé. Někoho tak zajímá barva kombinezy. Neodepisovat.

Tonda.wet (So, 23. 7. 2022 - 06:07)

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli vás někdy vzrušily oteplovačky nebo zimní kombinézy nebo něco podobného děkuji

Janča (So, 23. 7. 2022 - 06:07)

Zimní kombinézu má na sobě každou zimu na horách syn. Dávám mu ji už od jeho osmi let a nevím proč, ale vždycky mě to vzruší. Když ho v ní vidím, to jeho tělo jak je obalené a ta nemožnost se z kombinézy jen tak lehce dostat. Nikdy si nenechám ujít potom na chatě mu pomoct, sundat lyžáky a hlavně kombinézu. Podotýkám, že nemám žádné jiné myšlenky, ale toto je vzrušující.

Bouše (So, 23. 7. 2022 - 21:07)

Dávejte si pozor na Tonda.wet. Je to uchyl a získané fotky zneužívá

Tonda.wet (So, 23. 7. 2022 - 20:07)

Ahoj mě se líbí od malička taky mě se dobře nosí mohl bych vidět tu kombinezku jakou má když tak

Janča (Ne, 24. 7. 2022 - 05:07)

Kombinezku má kluk parádní,padne mu jak ušitá, ale fofo zásadně neposílám.

Tonda.wet (Ne, 24. 7. 2022 - 05:07)

Dobrý den to je škoda chtěl jsem vidět jak vypadá ta kombineza já mám červenou. modrou. sedivou. A žlutou můžu vám je ukázat jestli bude chtít když tak mi písně tě na mail [email protected] moc děkuji chtěl jsem se zeptat jestli se vni taky vzrusil nějak moc děkuji

Janča (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Syn má dvě kombinézy, v jedné převládá modrá, klučičí barva a druhá je do žlutobéžová. Sám si je vloni vybral. A jestli se v ní vzrušil, tak to opravdu nevím. Má 13 a erekci snad pořád, takže určitě i v té kombinéze taky.

Tonda.wet (Ne, 24. 7. 2022 - 06:07)

Já zimní kombinézy rád nosím od malička já je nosím i do spaní k vůli tomu že se nevyspim v pyžamu mě se kroutí a proberuse několikrát za noc zimou bylo by možné je na fotit bez něj jenom samotné když tak pošlu vám moje moc dekuji

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 09:07)

Jsi se léčit ty demente!!! Podívej se jaké je tohle téma a radši sem nepiš!!! Ale bude lepší když nebudeš psát nikam!!!

Zbyněk (Pá, 22. 7. 2022 - 15:07)

Ahoj. Máte kluci / chlapi co masturbujete podobný zážitek? Žiju sice sám, ale vžiji se do pozice trestance. Mám masivní vařečku, kterou si naplácám na zadek pár ran, aby to nebolelo. Pak si kleknu, roztáhnu nohy a zezadu si dám vařečku - jeden konec je na zemi a druhý (samotná plocha vařečky) dám do zadku (někdy to podložím mezi vařečkou a zadkem ubrouskem). A pak jednou rukou masturbuji a druhou mám vzadu jako bych byl svázaný. A mám představu, že mám takto přivázaný zadek k vařečce napevno a musím klečet. Masturbuji a po chvíli se dostane erekce. Zkusí to někdo?

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 16:07)

Složitý. Malej detail. Nejdřív erekce, pak masturbace. Jinak to nedělám.

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 14:07)

Zdravím, moje otázka sice nemá nic společného s tímhle tématem, ale je málo když mi je 26 a můj penis měří při erekci 10cm?

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 11:07)

Napsal jsem něco špatně?

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 11:07)

Hele. Já jsem ti to nedoporučil a nedoporučím. Je na tobě jak s tím naložíš. Já bych si našel holku a užíval si s ní, anebo bych někam zalezl a uspokojil se sám.

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 11:07)

holka by mi to nedovolila

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 13:07)

Nemůžeš vědět, když jsi to nezkusil. Bývá to velice romantické a zábavné. Pokud po tobě hned nechňapne, protože ty zkušené můžou jít jen po sexu.

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 13:07)

já to s holkama neumím, on mámě řekne a je

Reklama

Přidat komentář