Reklama

Kluci a nahota doma

Marie (So, 4. 3. 2023 - 13:03)

Teď jste mě to připomněla. Ano, i v ponožkách jsem objevila klukovo semeno. Také se divím, že pořád syn tak onanuje. To je až neskutečné, jak často si toho šulina honí. Jistě až pětkrát za den.

návštěva (So, 4. 3. 2023 - 12:03)

To musí být semene od synátora. Znáte jaké má spermičky? Vyzkoušela jste je už?

z (So, 4. 3. 2023 - 13:03)

z

Robin (So, 4. 3. 2023 - 13:03)

Co to znamená, dyk furts měl velký písmeno Z. Co to tady hraješ, ty ču...u.

Hela (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

Syna jsem před časem viděla odkopanýho, byl teda jen polozakrytej, v tričku, na zádech. Až mě šokovalo, jakýho ho měl. Naposledy jsem syna viděla nahého v jeho deseti. Teď ho měl jako svíčku, kule stažený. Prostě měl ho připravenýho na ranní onanii. Nedivím se, že si ho pořád mastí, když má takový ocas.

návštěva (Pá, 3. 3. 2023 - 08:03)

To pro vás musel být zážitek. A kolik vlastně je synátorovi? A mastí si ho jistě pořád, už by bez toho nemohl být, jak píšete.

Hela (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Před měsícem mu bylo 14. Vím, že si ho mastí tak od deseti let. A teď zvlášt. Ta onanie, to je jeho život.

návštěva (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

Už jste vašeho synátora někdy načapala? A kolikrát za den onanuje. Máte přehled?

Hela (So, 4. 3. 2023 - 09:03)

Párkrát se to už stalo že jsem ho načapala. Hlavně když s tím začínal a v posledku tak dvakrát, ale nevěděl o tom. Onanuje nejmíň třikrát denně, to vím jistě.

Holon (Pá, 3. 3. 2023 - 09:03)

Pravda teď je mi 14 a klidně si vyhoním 3 denně ale pak toho tolik není.Když počkám tak týden to pak postříkám celou skříň před kterou stojím

Tomáš (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

Ve 14 letech bych teda týden bez honění nevydržel. Pamatuju si, že v těch 14 - 17 letech jsem se nemohl ani pořádně soustředit na učení. Čtvrt hodiny jsem se učil a najednou jsem zjistil, že do toho jen tak čumím a ruku mám mezi nohama a hraju si. Když jsem se udělal, tak se mi tak na 20 minut ulevilo a mohl jsem se učit a pak to šlo nanovo. Takhle jsem se za večer udělal třeba pětkrát. Samozřejmě, že po třetím kole už to ze mě nestříkalo a šly jen kapky, ale stejně jsem to ze sebe potřeboval dostat ven. Ježíš, jak já jsem rád, že už mám tyhle roky za sebou!

Marie (Pá, 3. 3. 2023 - 11:03)

Přesně jak píšete, tak to má syn. Je mu 14 a kousek a onanuje snad pořád. A když zrovna nemůže, tak třeba v obýváku má pořád ruce mezi nohama a prstem si ho tam dráždí. Myslím ale, že to má tak po mě. Nebyla jsem jiná zamlada.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

Kluci v pubertě je mají fakt už málem dospělácký. Taková matka když náhodou spatří jaký to má v erekci, tak se může i zděsit. Pořád byla zvyklá při koupání na malinkýho šulinka a najednou uvidí pořádnýho macka.

Malíř (Pá, 3. 3. 2023 - 07:03)

Hlavně svobodný matky, ale né že se zděsí, ty se nemůžou dočkat až budou mít syna v pubertě. Pořádný péro neviděly léta a konečně maj možnost mít to doma. Mám jednu takovou v rodině, sestřenice a ani to neskrývá jak ji těší, když může asistovat při synově koupeli, a při převlékání a podobně.

Filip (Pá, 3. 3. 2023 - 18:03)

To musí mít kluk radost, že má mámu pořád za zadkem.

Michaela (Čt, 2. 3. 2023 - 06:03)

Dobrý den.byla jsem šťastně vdaná,šťastná.bohužel manžel koncem ledna přišel,rozešel se semnou a odstěhoval se.teprve si zvykám na život samoživitelky.máme 12 letého syna a otázky dospívání a ty klukovské problémy s ním vždy řešil otec.a já teď vůbec nevím,co je potřeba řešit,jak se postavit problémům dospívání.našla bych zde prosím maminku,která si prošla podobnou situací,nebo lékaře či lékařku? Potřebuji se s někým poradit,svěřit se.nerada bych tyto věci probírala veřejně.prosím tedy o kontaktování na email [email protected]

Děkuji,Michaela

Ulča (Čt, 2. 3. 2023 - 07:03)

Ve dvanácti není vcelku u kluka co řešit. Prakticky všechno vědí. Synovi je teď 13 a už vlastně v jedenácti pravidelně onanoval, potají jsem ho někdy sledovala a jak už si v těch svých dvanácti dokázal dělat dobře. Takže takové ty klučičí věci jsem nikdy se synem neprobírala, na všechno přišel sám.

Návštěvník (Čt, 2. 3. 2023 - 08:03)

A vzrušovalo tě to když jsi ho viděla?

Ulča (Čt, 2. 3. 2023 - 09:03)

Jsem se synem už osm let sama, známost nemám, jsem spíše Bi. Ale toto mě vzrušovalo a doteď vzrušuje. Je to fakt neskutečný, jak mě to dokáže doslova vyvést z míry . Den co den plno semene v jeho prádle či tričkách, je to šílené.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 15:03)

A přemýšlela jsi že by jsi mu třeba pomohla?

Reklama

Přidat komentář