Reklama

Kluci a nahota doma

Alena (Po, 6. 3. 2023 - 11:03)

Bydlíme v blízkosti Petřína a často, každý týden si tam uděláme procházku. Je to už minulý rok, kdy vedle nás na lavičce seděla paní s patrně dcerou. Mluvili francouzsky. Dívenka měla zmrzlinu a pak samozřejmě měla kolem pusy zbytky zmrzliny. Dívka mohla mít tak devět let a její matka jí všechno to kolem úst jazykem slízala. To mi připadlo opravdu zvláštní.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 20:03)

Maruško, ještě něco hezkýho napiš. Kdy, kde ,jak. Jakou minutu , jakou sekundu, Zda to je poprve , po druhé po třetí jakou barvu to má, jakou chut to má, Všechno tady napiš. Anno jsi nejlepší DAN

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 21:03)

Ty jsi opravdu velký honič, když to chceš i na sekundy. Víš jak se řekne slovensky Polib mě za vteřinu ? Bozkaj mi zase kundu.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

Už to tady někdo psal, že kluci prostě nemají šanci onanii utajit.

Marie (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

Ano, to prostě nejde utajit. Já třeba vím přesně na den, kdy měl syn první výron, bylo to při poluci a pak snad každé ráno byly na prostěradle čerstvé fleky. Ale tak po třech měsících už začal s onanií. A vždycky jsem znala a znám ty jeho doby, kdy si dělá dobře. Zkrátka neutají to, ať by se snažil jak chtěl.

návštěva (Ne, 5. 3. 2023 - 13:03)

A tak kupř. o víkendech určitě vstáváte dřív než synátor a už odhadnete kdy si v posteli dělá dobře?

Marie (Ne, 5. 3. 2023 - 17:03)

Nejen že to odhadnu, ale za ty skoro čtyři roky co si dělá dobře, tak přesně vím kdy. Poprvé po šesté po probuzení, v sedm mu přinesu čaj a to už leží na zádech, ruce mezi nohama. Sice se hned skrčí na bok, ale je mi vše jasné. Takže vím, že k půl osmé podruhé ejakuluje. A stejně vše vím i přes den.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 11:03)

Matky mají dobrý přehled o tom všem. Přesně ví kdy klukovi začaly poluce, neboť fleky jsou na prostěradle a prádle. Poté většinou do ani ne půl roku kluci přijdou na sebeuspokojování a už s tím nepřestanou. Dobře ví, kdy, v kterou dobu si to syn dělá.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

Já jsem začal onanovat dřív než jsem měl semeno. A když později přišel první výstřik, měl jsem s čím srovnávat. Orgasmus se semenem je mnohem intenzivnější než na sucho.

Zuz (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

Takže orgasmus se dá prožít i bez výronu semene? Jako ale dojde ke stahům a dělá to dobře?

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 17:03)

Ano, stahy a příjemné pocity tam byly, akorát nic nevystřikovalo.

Návštěvník (Ne, 5. 3. 2023 - 10:03)

jací zvědaví uchyláci tady píšou :D

Marie (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

Teď je neděle, syn odešel do koupelny, tak jsem toho v rychlosti využila a koukla se mu do postele a měl v tričku dvě dávky semene, jednu úplně čerstvou. Je ráno a už to má dvakrát za sebou, dvakrát prožil orgasmus.

Ter (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

To se nediv. Takovej puberťák nemá nikdy v průběhu dne takovou erekci jako ráno. Má ho napnutýho nadoraz a nemůže tomu odolat a prostě musí si to začít dělat. Mám taky doma puboše a bez ranní onanie by nemohl být.

návštěva (Ne, 5. 3. 2023 - 10:03)

Kolik je tomu vašemu pubošovi? Viděla jste někdy jakého ho má, třeba při té jeho onanii?

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 12:03)

My kluci to s honěním máme oproti holkám blbý, že to těžko utajíme. Když mi naši vlítnou do pokoje tak i když ho stačím schovat tak stejně na boxerkách nebo teplákách je vidět, že mi stojí. A pak taky co semenem. Já stříkám do papírových kapesníků, které jsem dával do odpadkového koše. Jenže naši poznali, že v nich je semeno a táta mi přišel říct, že bych se měl krotit. Tak je teď splachuju na záchodě.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 12:03)

Táta by se měl krotit, je snad jedno, kolikrát se vyhoníš. Mě nikdy neomezovali a vystříkal jsem se do toho co bylo po ruce, tričko, mikina, však se to vypralo.

Návštěvník (So, 4. 3. 2023 - 13:03)

Nechtěl jsem stříkat do oblečení aby naši nepoznali, že honím. Proto jsem stříkal do papírových kapesníků ale stejně na to přišli.

Marie (So, 4. 3. 2023 - 12:03)

Ještě jednou píši. Syn onanuje pořád, avšak většinou pod peřinou. Dává si pozor, abych ho při tom nepristihla. Semeno si utírá do triček, jež má u sebe a pak je zmuchlá, většinou pod polštář. Trička pak nenápadně, aspoň si to myslí, dává do prádla, jež půjde do pračky.

Jana (So, 4. 3. 2023 - 12:03)

Tak to je stejné jako u nás. Trička, ponožky, atd. Je mu čtrnáct roků a nikdy bych do něho neřekla že to musí mít tak často.

Reklama

Přidat komentář