Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jemný (Ne, 26. 2. 2023 - 15:02)

Jančo, není to zbytečné. Každá taková osoba, jakou jsi tady Ty/Vy, je tady velmi cenná. Hodně lidí je na této diskusi odrazováno trolly a vzdávají se a odchází.

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Jirka dělá sekuriťáka na směny tak když má fraj tak tady blouzní o korkáčích a u toho si leští brko.Teď se mu vrazila do tykve Janča.Snad sexy holka za kterou se otáčí a v šalině kókajó :-))

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 14:02)

Jirka dělal lapiducha v nemocnici,to ho zas vyhodili ?

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 10:02)

Jirko,skvěle.Takhle tě poznáváme.Teď si odpověz jako Janča.

Jemný (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Ono, tady na této diskusi je to jednoduchý. Když budete psát k tématu slušně, žádný troll vám to nezkazí. Trollové jsou jak kroužící démoni. Akonáhle objeví něco slabé, vrhnou se. Pokud je však diskutující zdravý a inteligentní, nemají na něj.

Jemný (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Jemný tady jen diskutuje o korkáčích. Nikoho nikdy neosočuje. Jemný je jemný, slušný a hodný a ne drsný, sprostý konfliktní, to přece každý ví. Sprosté psaní tady mají na svědomí trollové.

Janča (So, 25. 2. 2023 - 08:02)

Nevím, proč se tady tak napadáte a urážíte. Přitom je to téma, kde by žádné třenice neměly být. Já třeba korkáče nosím od mých třinácti, tedy teď deset let. Ale abych se i toto málem obávala zde sdělit, neboť můžu být napadena a zneuctěna.

jemný (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Dělá to jedna zlovolná osoba. Vymýšlí si různé identity a vede mezi nima konflikty a myslí si, že jí na to každý skočí.

Obuvník (So, 25. 2. 2023 - 09:02)

Neboj se, holčino. Tady jde jenom o slova a takové půtky běžné. Nikdo tě nenapadá, ale jak na tom si? Pěkná skoro pětadvacítka v korkáčích? Jsi trochu k světu a stojíš za hřích? Pak bych tě rád zneuctil. Jéžiš, jaks to krásně napsala. Zneuctěná, zbavená panenství. Sedí to na tebe, holčičko?

Jemný (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Jak vidím toto téma neustále ožívá, i když si dám přestávku. Co to dokazuje?

Dana (Pá, 24. 2. 2023 - 16:02)

Jedině korkace, už od mých dvaceti, tz. 15 let je nosím.

Jana (Pá, 24. 2. 2023 - 17:02)

Já je nenosím od svých 8 měsíců co jsem začala chodit,to znamená 88 let 5 měsíců a 16 dnů.Až budu mít 100 tak chci od děda Vševěda sedmimílové boty.

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 12:02)

Mám pocit, že místo diskuse na téma, které tato diskuse má, se tady někteří akorát obviňují z toho, že ten či onen píše pod různými jmény a o původním tématu se tu toho moc neobjeví. Také mi to začíná být nepříjemné. Vraťme se prosím k solidnímu diskutování. Děkuji.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 12:02)

Tak nepiš sám pod různými nicky

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 19:02)

Já to nedělám, že bych tu psal pod více jmény. Nemám to zapotřebí. Mrzí mě, že mi to nevěříte. Klidně se i zaregistruji, abyste mne přestali podezírat. Nosím od školních let korkáče, tak jsem se jen slušně zapojil do diskuse. Nic více.

Romana (So, 25. 2. 2023 - 06:02)

Jsem celkem nemile překvapená, co a v jakém stylu se tady píše i reakcí na můj příspěvek. Je přeci naprosto jedno kdo korkácě nosí. Jsou naprosto úžasný a kdo je má, tak to určitě chápe a ví o čem mluvím.

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 13:02)

Když mně to nedá,snažim se ale je to marný.

Romana (Čt, 23. 2. 2023 - 17:02)

Korkáče nosím strašně ráda. Teď má rok Vanimary na klínku s mechovkou a masážní stélku. Strašně pohodlné, naprosto skvělý.

Ingrid (Čt, 16. 2. 2023 - 17:02)

Korkové dřeváky - korkače nosím od studia na střední škole, kde je měla kamarádka a když jsem si její jednou půjčila, tak jsem si koupila svoje a o té doby je nosím. Za mě jsou úžasné. Nosila je chvilku i moje dcera, ale nenaučila se v nich chodit. Naopak si je koupil můj manžel a tomu naopak naprosto vyhovují. Společně si kupujeme cca každé dva roky nové.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 08:02)

Tak to je důležité info

Reklama

Přidat komentář