Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Radek (Út, 29. 7. 2008 - 16:07)

Ahoj Jano,

název (téměř monopolního výrobce) zní "rehabilitačné sandále", lidově "korkáče". Mají tvrdou nepružnou profilovanou stélku z lisovaného korku a upínací pásek šikmo přes nárt. v 70-80. letech pracovní obuv ve zdravotnictví, školství, službách.

Hezký den

Jana (Út, 29. 7. 2008 - 15:07)

ahoj, asi jsem natvrdlá, ale co máte na mysli pod pojmem korkové dřeváky? Buďto je nenosím, proto to nevím a nebo je nosím a nevím, že jim tak říkáte...

Radek (Út, 29. 7. 2008 - 15:07)

Ahojky všem..přispěje někdo?
Myslím, že by docela stálo za to napsat sem..kolik je zhruba výrobců korkáčů.

Hezký den

Radek

Radek (Po, 28. 7. 2008 - 09:07)

Ahoj všem příznivcům korkáčů. Děkuji za dva výše uvedené příspěvky.
Znovu prosím dámy, které přispěly - pokud s obsahem nějakého příspěvku nebudete souhlasit, reagujte prosím pokud možno okamžitě.
Bylo by mi líto, kdyby jste na tuto diskuzi zanevřely.

Hezký den,

Radek

pjotr (Po, 28. 7. 2008 - 07:07)

take si myslim, ze radek se nicim neprovinil

cobra99 (Ne, 27. 7. 2008 - 23:07)

Já osobně nosím korkáče na ženských nožkách je také rád vidím a na této diskusi nevidím nic, co by mohlo někoho urážet a nebo pohoršovat. Radek se vyjadřoval slušně a o nějaké masturbaci tu psal pouze ten, co se tu pohoršoval. Nemám problém. Úzkoprsí zalezte hodně hluboko.

Radek (Ne, 27. 7. 2008 - 18:07)

Jitko, máš pravdu v tom, tže jsme si mohli psát soukromě. Říkám mohli, protože Dominika psala jen sem..veřejně.
Nicméně Ti nic nebránilo se ozvat ihned jakmile se podle Tvého názoru příspěvky vybočily z normálu. Nevím jak často se na diskuzi obecně dostaneš, ale nebylo nic jednoduššího.
Svoje výhrady jsi mohla ihned adresovat nám oběma.

Radek

Jitka (Pá, 25. 7. 2008 - 16:07)

Já prostě dost dobře nechápu proč si nepíšete o své úchylce soukromě???!!!

Taky jsem si myslela že jsi Radku chytřejší a ty tu argumentuješ jak malý harant.
Na jiných diskuzích jsou "výlevy" tak tady budou taky,to je argument na úrovni absoloventa pomocné školy.
Je mi z Tebe nanic!!

LEO (Pá, 25. 7. 2008 - 12:07)

Libi se my kdyz ma zena sukni a k tomu sandaly a nebo zabky

Radek (Pá, 25. 7. 2008 - 11:07)

Ahoj Pedro,

díky za příspěvek. Když tak cestuješ..setkal jsi se (kromě sandálů Berkemann B100, mimochodem viděl jsi je v reálu) s něčím co se podobá klasickým korkáčům?

Mrzí mě, že se na mě zakladatelka diskuze Jitka zlobí..jaký je Tvůj názor na moje příspěvky?

Hezký den

Radek

Pedro (Čt, 24. 7. 2008 - 19:07)

Radku, nevim asi mam stesti. Nosim je i venku, ale pozor na dest. Ted jsem na dovolene a mam je temer porad. Jsou moc pohodlne hlavne na cestovani letadlem a to nekonecne cekani na letistich...

Radek (Čt, 24. 7. 2008 - 14:07)

Jitko,

moc se Ti omlouvám..nicméně..když se podíváš do jiných diskuzí..tak tam jsou mnohem horší "výlevy"..

Je pravda, že se mi korkáče líbí..to ano..ale OBECNĚ VZATO - U ŽEN NIKOHO NEPŘEKVAPÍ, KDYŽ MAJÍ VELMI MNOHO PÁRŮ BOT..MNOHEM VÍCE NEŽ BY POTŘEBOVALY..ale jakmile se totéž líbí nejakému muži..tak už je to bráno jako nenormální.

Ještě jednou se Ti omlouvám, promiň.

Radek

Dana (Čt, 24. 7. 2008 - 14:07)

Kdoví zda Dominika není nějaký footfetišista co při psaní těch svých plků nemasturbuje....
Takových deviantů je zde,bohužel,plno!

Jitka (Čt, 24. 7. 2008 - 14:07)

Já tady tu diskuzi načala a myslela že sem budou lidi psát svoje názory na nošení korkových dřeváků a ne že tady budou exhibovat nějací úchylové.

Radku,zle jsi mně zklamal!!!!!!!!!!
Vůbec nechápu proč si nepíšete soukromě!!!

Dominika (Čt, 24. 7. 2008 - 14:07)

Ahojík Radku.
Opět jen rychlovka - s tím Seznamem uvidím, příp. zkusím registraci. To www jak píšeš není špatné, ještě se pak až bude víc času důkladněji podívám. U nás je aktuálně taky docela zima a k tomu prší, tak to "na korkáčky" opravdu nevypadá. Ale koncem týdne už má být hezky a teplo, tak uvidím...?

Radek (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

Ahojík Dominiko,

díky za odpověď. No..registraci na Seznamu zvládneš za pár minut..

Taky je u Tebe taková zima? obávám se, že korkáčky naboso na ven asi teď nejsou úplně ideální. Nebo už jsi tak otužilá?

Hezký den,

Radek

www.zdravotniboty.cz líbí?

Dominika (Čt, 24. 7. 2008 - 09:07)

Ahojík Radku,
dík za odkaz, příp. ho pak zkusím, musela bych se zaregistrovat na SEZNAMu resp. mail tam nemám...
Na přímou otázku mohu odpovědět, ano, hlavně u PC nosím dioptrické brýle...

Radek (St, 23. 7. 2008 - 16:07)

Ahojík Dominiko,

zde je odkaz na web :http://www.spoluzaci.cz/567231
ID třídy je : 567231

Podmínkou je být registrovaná na seznamu (mail a uživatelské jméno).
Přeji Ti, aby jsi v tom terénu v korkáčícch nezakopla a nezranila se.

Hezký večer

Radek

P.S. Zdánlivě oddtažitá otázka..nosíš (třeba k PC) dioptrické brýle?

Radek (St, 23. 7. 2008 - 16:07)

Ahojky terro, no ve zdravotnických potřebách..nebo lze objednat přes net.
Ty jsi korky nosila..v minulosti?

Radek

terra (St, 23. 7. 2008 - 16:07)

Korky jsou super, kde je kupujete?

Reklama

Přidat komentář