Reklama

Kluci a nahota doma

Honza (Čt, 9. 2. 2023 - 21:02)

Bi, asi 18cm mi měří.

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 03:02)

U nás doma byla nahota tabu. Až natolik, že když jsem jako dítě byl o prázdninách u tety a řekla mi, ať se svléknu prý v létě jsou klukům kalhoty k ničemu, tak jsem řekl že nemůžu, protože rodičům se to nebude líbit. Teta mi ale slíbila, že jim to neřekne a pokud chci, bude to tajemství mezi mnou, tetou a sestřenicí. Od té doby jsem si užíval nahotu celé dny, když jsem byl u nich. Klidně mě nechala i spát se sestřenicí v jedné posteli, ještě i když bylo mně 16 a sestřenici 13. Časem se mi to natolik zalíbilo, že jsem tam chodil stále častěji, protože jsem věděl že hned jak přijdu, můžu se svléknout a zůstat nahý až dokud neodejdu. Bez ohledu na to, zda jsem si hrál, jedl u stolu nebo pomáhal v domácnosti. I když někdy nebylo moc horko, oblékl jsem si nanejvýš pulovr, ale kalhoty nikdy, i když mi byla někdy zima, protože jsem chtěl využít každou vteřinu když můžu být nahý. Rodiče se o tom nikdy nedozvěděli, teta i sestřenice dodrželi slib...

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 17:02)

Sestrenice byla taky naha?

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 00:02)

To ne, sestřenka nebyla nahá v mé přítomnosti téměř nikdy, teta tolerovala nahotu jen u mě jako kluka (nebo spíš mi to rovnou nabízela). Ani jsem nezkoušel žádat od ní, aby se taky svlékla, sám nevím proč. Ale mně to vůbec nevadilo, dokonce jsem z toho měl jakýsi vnitřní pocit uspokojení, že se můžu před nimi ukazovat nahý (a tím nemám na mysli sexuální uspokojení). Měl jsem podezření, že i oni se rádi kochali pohledem na mé nahé tělo a jistým způsobem si to hodně užívali, zejména v pozdějších letech...

Ivet (Čt, 9. 2. 2023 - 11:02)

Promiň, já jsem myslela jak to bylo u tebe ze začátku, když tě teta přemlouvala aby ses svleknul donaha a co obě dvě na tvou nahotu, jaké reakce že jsi nahý?

Návštěvník (St, 15. 2. 2023 - 02:02)

Ivete, omlouvám se, až teď Ti odpovídám na původní příspěvek, to mezitím byl zřejmě někdo jiný, nebo přišlo k omylu (od 8. února 0:12 hod., jsem já žádný příspěvek nepsal, Jakub možná reagoval na nějaký jiný komentář). A teď k dotazu:
Pokud si vzpomínám, jednou jsem si před tetou jen nevinně postěžoval, že mi je horko. Tehdy mi teta řekla, že se můžu jako kluk klidně svléknout i donaha, a zůstane to mezi námi a sestřenkou, jak jsem psal (jelikož mě rodiče vedli k tomu, že nahota není v pořádku). Bylo to pro mě něco nového a moc jsem to chtěl zkusit.
Sestřenka byla ještě malá, takže se dá říci, že s tím přirozeně za ta léta vyrůstala, proto jí to nebylo cizí ani když mi bylo třeba těch 16 let. Tím pádem na to nijak zvláštně nereagovali, určitě se jim to líbilo, protože mi nikdy nenaznačili, že bych si měl dát kalhoty. Teta si nás hýčkala, mazlila se s námi, ráda mě lechtala i se sestřenkou, takže si nestěžuji na jejich přístup navzdory tomu, že předemnou nebyla sestřenice nahá nikdy. Byl jsem rád, že já jsem mohl být nahý v jejich přítomnosti, a jim se to líbilo, podle toho, jak se chovali ke mně.

Ivet (So, 18. 2. 2023 - 14:02)

Sestřenici to nikdy nelákalo se svléknout, když jsi byl stále nahý? Já být na jejím místě tak bych se svlékla taky. Moc by mě to vzrušovalo, být taky nahá.

Návštěvník (Čt, 16. 2. 2023 - 19:02)

Kolik ti a sestřence byli, když jsi se před nimi poprvé svleknul donaha? Stávalo se ti někdy před tetou a sestřenici, že se ti postavil? Jestli ano tak jak to obě dvě braly? Já kdybych byla na místě tvé sestřenky, byla bych hodně zvědavá, jako holku mě to moc zajímalo vidět kluka jak mu stojí a jak se mu to stane, že se mu najednou zvedne?

Jakub (St, 15. 2. 2023 - 22:02)

Omlouvám se, že jsem se připletl do vaší komunikace, ale otázka nebyla jmenovitě cílená. A osoby byly stejné (teta + sestřenka). Ty si užíváš nahotu před oblečenými ženami, kolem mne jsou zase všechny taky nahé. Tvoje sestřenka bere tvoji nahotu v pohodě, ta moje mi dřív nedala pokoj, pořád provozovala. Teď už má svého kluka, tak už mám většinou klid.
Jen se u tebe divím, že tvoji sestřenku nezajímá, když máš potřebu se vyhonit.

Ivet (So, 18. 2. 2023 - 14:02)

Jak tě sestřenka provokovala, co před tebou třeba zkoušela? Mě by se to líbilo být taky nahá.

Deana (St, 8. 2. 2023 - 00:02)

U starých rodičov na prázdninách to vyzeralo v detstve podobne. Starká odjakživa dbala na to, aby sme sa ja alebo sestra nikde neukazovali nahé, ani keď sme boli ešte malé deti, lebo sme dievčatá. Ale zato nášho brata vždy nabádala nech sa vyzlečie, aj keď bol starší, lebo je chlapec. Divný zvyk, ale brat si na to tiež natoľko zvykol, že chodil nahý ešte aj v puberte. My sme si samozrejme so záujmom všímali postupné zmeny jeho tela. A odstupom času sa až čudujem, že sa vôbec nehanbil, lebo nebol veľmi obdarený tam dolu, povedala by som že to bol hlboký podpriemer.

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 11:02)

Od malička jsem byl doma i u babičky celé léto nahý i na dvoře a na zahradě. Trenky jsem si bral jen když jsem šel ven. Moje nahota nikomu nevadí i když jsem dospělý. Jen mamka, když si všimne erekce, tak mne pošle abych se uklidnil a nedělal ostudu, protože mne taky pozorují sousedky. Babičce to nevadí. Ta je ráda že to mám pěkný, jak říká.

Honza (Po, 30. 1. 2023 - 17:01)

Od malička žiju jen s babičkou a nahatý chodím pořád. Říká že prtka a piňdík musí větrat . Chodím tak v létě i na zahradě. Nestydím se ani před návštěvou.

Helča (Po, 30. 1. 2023 - 17:01)

Honzo to můj brácha taky lítá nahej doma je mu 13

Honza (Po, 30. 1. 2023 - 17:01)

Mě 21

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

Á jé, zas ten magor na obřízky.

Mirka (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

no jejé ségra dělá sálovou sestru právě u obřízek a říká že síla ten smrad dělaji to dětem od 3 do 6 let nejčastějc

Jana (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

Mirko, jak dlouho obřízka trvá. To musí být kluci uspaní, aby byli v klidu. Šít jemnou kůžičku na drobounký pindík nebude nic snadného.

Jana (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Tak to nebude až tak špatný návrh, aby do 6 roku byla většina chlapců obřezaná. A čisťounká a voňavá.

Mirka (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

půl hodiny tak

Reklama

Přidat komentář