Reklama

Harašení na pracovišti

sardanapal* (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

No to nevím, jestli je...To je nejspíš ňáký fake a pokud ne tak má pisatel nasraný v palici .
Jinak s Karlem souhlas , akorát si nemyslím , že hubičkování se ve školce stejně , jako vzájemné ukazování si ... je ukájení sex.potřeb . Tedy alespoň ne v tom věku .

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

Aspoň nebude mít zvrhlý...No to nevím, jestli je sexuální potřeba zvrhlá choutka. Také nevím, zda vynucená sexuální abstinence u chlapů bude mít za následek to, že "úchyláků" a "násilníků" ubude. Spíš naopak. Jinak řada chlapů v budoucnu to bude řešit chozením do bordelu. Možná také vzroste počet psychických poruch a sebevražd, které vzniknou z pocitu osamění. Rád bych zde uvedl nějaká pozitiva, ale nic mne nenapadá.

Kluk to přežije (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

Jo, to je v česku. Jinak by...Aspoň nebude mít zvrhlý choutky, úchyláků a násilníků hodně ubyde.

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 11:02)

To jako v Česku?Jo, to je v česku. Jinak by mne zajímalo, jak třeba tenhle kluk jednou dopadne. Jestli se bude třeba za deset let moci seznámit s nějakou holkou a nebo bude mít psychický blok a strach.

M. (Po, 12. 2. 2018 - 10:02)

Mám kamaráda, který má...To jako v Česku?

luci (Po, 12. 2. 2018 - 09:02)

Mám kamaráda, který má...Uvědomělé feministky statečně bojují proti harašení už ve školce,aby se nic nezanedbalo.

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 09:02)

Mám kamaráda, který má pětiletého vnuka. Když jsme se bavili o tom, jak to funguje v té školce, do které ten vnuk chodí, kamarád říkal, že jakékoliv fyzické kontakty mezi kluky a děvčaty jsou tam přísně zakázány.

Emil (St, 7. 2. 2018 - 14:02)

No dnešní doba asi navazování normálních partnerských vztahů příliš nepřeje. Ať už se jedná o jakoukoliv formu, od hraní si na doktory ve školce, osahávání holek na základce až třeba k vážnému seznámení někde na diskotéce. A dnešní mládež o takové aktivity možná ani nestojí. Většina asi sedí doma u počítače a s ostatními komunikuje virtuálně. Jenom by mne zajímalo, na co budou dnešní mladí vzpomínat, až budou staří. Na to jak čuměli do tabletu? Jsem rád, že nejsem mladý v dnešní době. Své mládí jsem prožil v osmdesátých letech a tehdy byl svět ještě normální. Alespoň se mi to tak z dnešního pohledu zdá.

Honza (Út, 6. 2. 2018 - 20:02)

Souhlas. Já jako chlap...A to se ti takle běžně nabízej i cizí holky?

Josef (Út, 6. 2. 2018 - 13:02)

sama jsi dementní, jinak...Souhlas. Já jako chlap naprosto přesně poznám, kdy se ženská sama nabízí a já si můžu ( nejen ) sáhnout. Je mi 40 let a ještě jsem se nikdy nespletl. Hojně takových možností využívám a nutno říci, že ( snad ) k oboustranné spokojenosti. A na druhou stranu, neomylně poznám, kde bych narazil a nejspíš dostal facku. Myslím si, že tenhle instinkt má každý chlap.

PepaŤuklík z Bl (Po, 5. 2. 2018 - 18:02)

Souhlas, je to pochopitelné.... sama jsi dementní, jinak bys tak ubohé téma neotevírala. Jen by mne zajímalo jak se pozná slizoun a jestli je také slizounka. Pokud je mě známo a sám jsem zažil tak ženské haraší o sto šest, životě jsem na ženskou nešáhnul jen tak, ženské se sami nabízejí.

sardanapal* (Ne, 4. 2. 2018 - 18:02)

Ale kdo ty zákony navrhuje,...To je "tzv. Zákon mlčící většiny"
Jde pouze o to , že většina "normálních"lidí nemá potřebu se někam cpát a chtějí si žít své obyčejné lidské životy ...
No a pak se najdou různé skupiny , které ač malé jsou velice aktivní a derou se z počátku skrytě do vyšších míst . Najednou jich je celá prdel a získávají pozice i v národních parlamentech a později i celosvětový vliv ...
Pak už jen stačí cílenou propagandou zblbnout své další přívržence - zejména z řad mladších - ročníků a neštěstí je hotovo .
Taky to může být zcela naopak , viz. třeba Babišovo ANO ...
Úplně klasický příklad sou dnes již mrtvou stranou tzv. Věci veřejné , kde jim stačilo jméno užitečného idiota pana Johna aby se tato pidistrana dostala do parlamentu a tam co by vyděrači byli měrkou na vážkách ...

pepa (Ne, 4. 2. 2018 - 15:02)

Žena může harašit a muž ne, jaká to spravedlnost?!

laddiss (Ne, 4. 2. 2018 - 15:02)

U nás haraší dcera kolegy.

Martin (Pá, 2. 2. 2018 - 11:02)

Je to o zákonodárství a o...Ale kdo ty zákony navrhuje, schvaluje...Ano nějaký chytrák může nějakou blbost vymyslet, ale jaktože mu to parlament schválí?

luci (Pá, 2. 2. 2018 - 11:02)

Já jen nechápu, že si...Je to o zákonodárství a o zákonech.Zákony lze používat,využívat a zneužívat.A je přece dost chytráků,kteří se tím živí a ne špatně.

Martin (Pá, 2. 2. 2018 - 11:02)

Já jen nechápu, že si svět, resp. muži nechávají diktovat od pár pošahaných feministek.

sardanapal* (Pá, 2. 2. 2018 - 10:02)

Takhle po ránu Sarde, no fujTo já ne , to ty feministky ...

Ouuua (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

A elektrošoky v oblasti...Takhle po ránu Sarde, no fuj

sardanapal* (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

Možná ještě letos ujeté...A elektrošoky v oblasti genitálií ...

Reklama

Přidat komentář