Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 13:02)

po zádech a prdelce a bradavkách dvorcích a ňadrech další hezká věc která na holce může být jsou její chlupy v rozkroku. Samozřejmě před tím vším jsou ještě oči a vlasy

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 11:02)

na vánoce to bylo 3 roky kdy jsem si naposledy nemusel vypomáhat časopisama abych viděl klín nějaké holky. snad se na mě letos usměje štěstí. Ta poslední nebyla ani holá ani zarostlá něco mezi měla tam čárku a bylo jí o 5 let méně než mě tedy tehdy 39

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 08:02)

a právě proto já mám rád chlupaté nejmladší holku jsem měl ssice 17 ale v době kdy i mě bylo 17 ale té jsem šahal jen na záda a na prsa vyjmečně na zadek takže jak vypadá dole ve předu jsem vůbec nevěděl první chlupatici jsem viděl až ve 22 a osobně si šáhnul až ve 25 a v obou případech se jednalo o holky starší než já nejmladší jsem měl v 31 a 32 a to jím bylo 19 a 20

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 08:02)

asi to myslí tak že pokud si to ta holka neholí tak holé to mají holky školou povinné kdežto dospělé už tam alespoň čárku mají

Hmmm (Ne, 19. 2. 2023 - 00:02)

A jak jsi na to prisel, ze jsme pedofilove, prasata a uchylove? Vlastni zkusenost? Zlodej vola chytte zlodeje? Nebo jsi jen trubka bez rozhledu, co si nevidi ani na konec penisu pres vlastni pupek a ohani se svoji "muznosti" a pritom je to sebestredny chudacek, co ho zenske akorat ignoruji a opousteji ... ?

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 11:02)

No tak se nerozciluj, ze to dotycny napsal trefne. Sorry, ale dospela zenska ma chlupy, a kdo trva na tom, ze si je musi holit je proste pedofil, uchyl, nebo prase.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 14:02)

Podle sebe soudím tebe? Běž radši pohonit, sám seš prase a úchyl.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 13:02)

Myslím, že jsi nemocnej, vím o někom, kdo byl na chlupatý a byl pedofil, i ho odsoudili,prostě tady meleš blbosti a ten blbej Pavkol se toho chytá.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 16:02)

Nemocnej jsi ty a meles tu sracky. Pedofilove maji radi holy a ne chlupaty.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 14:02)

blbej Pavkol se toho chytá proto že má rád chlupatý rozkroky a tak se diví proč zastánci holých rozkroků chlupatý urážej

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 18:02)

myslel jsem to tak jak by tě obdivovali ti kterým bys to po domluvě na e-mailu poslala

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 14:02)

Když mužský nemá co dělat, vypisuje blbiny jako ženská.

Ctitel Kyla Cole (So, 18. 2. 2023 - 11:02)

Pre mňa je nepochopiteľné ako sa môže niekomu páčiť oholené. Chĺpky sú strašne sexy. Vyguglite si filmy s herečkami Livia Russo ktorá sa objavila nahá v Emanuelle, Katya Berger alebo Katja Bienert, fotky modelky Kyla Cole alebo galériu Playboy playmates do roku 2001 a sami zistíte že ženy mali sexy ochlpenie až kým po roku 2000 nezačalo totálne vymývanie mozgov. Alebo si pozrite film Kluk za dvě pětky s Danou Vávrovou alebo Call of blonde goddess ...

Blonde goddess (So, 18. 2. 2023 - 13:02)

To jsem přesně já. Nahoře blondýnka, dole s huňatým ochlupením barvy mědi. Mám ložnici na západ a někdy když si při západu slunce na posteli pročesávám svoji houštinku, tak září jak zlato. S láskou si ji pěstuji a tady nechápu, jak se někomu můžou líbít oholené. Já si na svým chloupcích zakládám, někdy si tam dělám i barevné proužky. Všichni muži, které jsem měla, byli z mých chloupků nadšení.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 18:02)

ty to ppisuješ tak hezky že už teď si představuju jak bys vypadala pokud by ses takto jak píšeš vyfotila a poslala to případným zájemcům

Blonde goddess (So, 18. 2. 2023 - 23:02)

Já vím určitě by se to líbilo tobě i dalším, ale já hned tak někomu fotky svého kožíšku neposílám.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 07:02)

to mě bylo jasný to jsem jen tak nadhodil nezlob se blondie

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 13:02)

Ty to nechápeš, ale oni jsou úchylní, proto se jim líbí oholené.

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 18:02)

Úchyl jsi leda tak ty, je snad jedno, co se komu líbí. Jsi snad levicový aktivista s heslem kdo nejde s námi jde proti nám a svým IQ pod 30 tady napadáš jiné?

Návštěvník (So, 18. 2. 2023 - 19:02)

Už se několikrát opakuješ úchyle. Nic jiného tam nemáš? To není divu při tvým IQ tykve. Napiš ještě něco o opicích a sodovkovým plynu, ty debile :-)))))))

Reklama

Přidat komentář