Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Amanda (Po, 20. 2. 2023 - 11:02)

Uklidni se, nikoho tady nenaháním. Jen si dělám obrázek o tom, jak někteří chlapi uvažují.

Pavkol (Po, 20. 2. 2023 - 07:02)

díky moc Amando aspoň vy tři mě chápete i když si kvůli tomu že se neznáme musím jenom číst takže tobě Amando tobě Sáro i tobě Blonde goddess přeju moc pěkný příjemně strávený a bezproblémový ničím nerušený den

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 08:02)

Už ho zase chápou.

Ctitel Kyla Cole (Ne, 19. 2. 2023 - 19:02)

Práve som si vyguglil krásne talianske herečky so sexy trojuholničkom ochlpenia ako napríklad Monica Bellucci, Ornella Muti, Barbara De Rossi, Gloria Guida. Neviem si ich predstaviť že by boli tam dole ošklbané. Proste ochlpenie patrí ku krásnym ženám rovnako ako prsia, mimochodom oboje začína rásť dievčatám v rovnakom veku cca 11 rokov na začiatku puberty

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

no to je právě ten problém tady se já třeba se zastáncema chlupatic a na prezidentské debatě se zastáncema Pavle shodnu ale na nekonvenčních vláknech se to hýří hejtry kteří chtějí ty kterým se líbí nebo aspoň co jsou zvědavý na něco neobvyklého z doktorky úplně vygumovat vymazat zlikvidovat

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 17:02)

nejsi pedofilka každému podle jeho vkusu to že ze 7 přítelkyň které mi dovolili šáhnout jim i tam dolů bylo 6 chlupatejch nezznamená že by semi holá třeba nelíbila taky jen jsem zatím neměl tu čest takovou poznat

Tamara (Ne, 19. 2. 2023 - 16:02)

Jsem žena (32) a kundičku si vyholuju, vyhovuje mi a pokud si některá nechává zarůstat, tak je to její věc jako moje vyholování, jsem tedy taky pedofilka????

Návštěvník (St, 22. 2. 2023 - 07:02)

Ahoj Tamaro, nejsi pedofilka trochu to nechápeš. Jen bych byl hodně na pozoru při výběru partnera, kterému se to líbí. Ochlupení je jeden ze sekundárních znaků dospělé ženy, ale netvrdím že všichni kdo preferujou vyholené jsou pedofilové, to irčitě nejsou, ale je to divné, takže asi tak.

Návštěvník (St, 22. 2. 2023 - 16:02)

To se nezlob, ale ty co mají rádi vyholené jsi nazval pedofily, takže všechny.

Návštěvník (St, 22. 2. 2023 - 18:02)

to musel být někdo jinej já (Pavkol) ne!

Tamara (St, 22. 2. 2023 - 07:02)

No, já myslím, že to chápu dobře a napsala jsem to s nadsázkou.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 22:02)

No jestli tě sexuálně vzrušují děti, tak jsi pedofilka. Ale holení na tvý kundě s tím nemá nic společnýho.

Tamara (Po, 20. 2. 2023 - 08:02)

Děti mě nevzrušují, mám manžela a tomu je jedno jestli jsem vyholená nebo ne, holím se, protože mi je to příjemnější a manžel určitě pedofil taky není, ale podle některých tady by měl být???

Návštěvník (Po, 20. 2. 2023 - 16:02)

Tamaro, pokud je tvému manželovi jedno, zda jsi vyholená nebo ne, tak to určitě není pedofil, ale normální chlap. Normální chlapi chlupy neřeší, ale úchylové a pedofilové ji chtějí mít holou.

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 17:02)

A ty jsi co? Úchyl na pochcané chlupy? Ty magore s těma pedofilama?

Návštěvník (Út, 21. 2. 2023 - 23:02)

Jsi normální? Někdo tady odpověděl Tamaře na otázku, a ty hned do něj navážíš.

Ctitel Kyla Cole (Ne, 19. 2. 2023 - 15:02)

Kyla Cole, Katja Bienert, Katya Berger, Livia Russo, Dana Vávrová, všetky Playboy playmates do septembra 2001, viete čo majú spoločné ? No predsa sexy trojuholniček medzi nohami tvorený sexy chĺpkami. A Katya Berger, Katja Bienert, Livia Russo a Dana Vávrová ho dokonca ukázali vo filmoch v ktorých hrali keď ešte nemali ani 15 rokov.

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 15:02)

Já nevím kolik bylo tehdy herečce Martině Adamcové ale ta ho má v tankovém praporu opravdu výstavního

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 15:02)

právě proto bych chtěl holky jako jsou Sára a blonde ale odmítám si to tady plést ze seznamkou radši si jí najdu v reálném životě

Návštěvník (Ne, 19. 2. 2023 - 14:02)

M

Reklama

Přidat komentář