Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Pavla (Út, 8. 11. 2005 - 11:11)

X najdi už si tu smradlavou vopici a neopruzuj tady.

x (Út, 8. 11. 2005 - 10:11)

:: trocha hygienických návyků by:: našim spoluobčanům nevadilano zalezi na tom ako vnimas hygienu, asi casopisovym sposobom.trocha ti narusim tvoje dogmy:na neoholenych nohach nie je nic nehygienickeho.ani na podpazusi (veru, stale sa este vacsina muzov neholi).a pokial sa vykupes v jazere alebo behas na cerstvom vzduchu, smrdis aj za tyzden menej ako za pol dna v kancelarii napatlana mejkapom a kvoli antiperspirantu plna svojich exkrementov.

lucka (Po, 7. 11. 2005 - 20:11)

Já vážně nevím, myslím že čundr a normální hygiena se vzájemně nevylučují. Prostě si zajdu na vosk a mám na měsíc pokoj, můžu klíďo jet třeba na měsíc do džungle a zarostlá nebudu :))a čundruji moc ráda !

Denisa (Pá, 2. 9. 2005 - 22:09)

Tak to ja se hlavně na dovolené maluju a holím se pořád, bez ohledu kde jsem. Proto asi nejezdím na čundr. Nedostatek hyhieny mi fakt dost vadí. Ať si každý holí co chce a jak chce, ale trocha hygienických návyků by našim spoluobčanům nevadila. Stačí jet tramvají když je trochu vedro.

Martina (Pá, 2. 9. 2005 - 12:09)

Já se na dovče nemaluju, ani neholím, nic. Jezdíme na čundr často. A letušky? Ty mají na konci cesty zaplacený hotel.

rek (Pá, 2. 9. 2005 - 12:09)

No a co, dyk má pravdu, co uděláš např. na náročnější služebce, při delší cestě na dovolenou či čundru? Co mají dělat vojandy nebo letušky na dlouhých letech atd?

Pavel (Pá, 2. 9. 2005 - 12:09)

x najdi si nějakou opici a nepruď tady, blbe

x. (Pá, 2. 9. 2005 - 12:09)

ad: Patřím taky mezi holky z vesnice, ale neoholená bych nešla ani s odpadkama. Holím se úplně celá. chudatko obmedzene, s tebou by bola velka radost cestovat co i len tyzden po prirode bez pristupu do kupelne.

x. (Pá, 2. 9. 2005 - 11:09)

ad: Na absenci feromonů si nikdo netěžoval a člověk nesmrdí tak, že se v tramvaji zkroutí tyč, které se drží.tolko staci si precitat a clovek zisti, ze si debil

ppm (So, 20. 8. 2005 - 17:08)

Zajímavý, kam vede jedna otázka.Evoluce fyzická je proti evoluci sociální hodně zabržděná a chlupy se vyvnuly v době, kdy nebylo oblečení, takže argumentovat s přirozeností je tak trochu podivný.Pokud jde o podpaží, tam je to jasný - pryš s tím. Už z principu, pocení je součást termoregulece organismu. Odpařuje se, tím ochlazuje tělo. Jestliže mám zpocenou kůži, na ní drn chlupů (brání proudění vzduchu a tím i odpařování), termoregulece moc nefunguje. Situaci navíc zhorší oblečení, takže člověk je jenom mokrý a pot poskytuje prostor pro množení bakterií, odtud to aroma. vlastní zkušenosti můžu říct, že s těsným, ale prodyšným trikem a bez chlupů je to o hodně lepší, i když pracnější. Výsledek ale jenoznačně stojí za to, pot nesmrdí a chladí. Na absenci feromonů si nikdo netěžoval a člověk nesmrdí tak, že se v tramvaji zkroutí tyč, které se drží.Ale zpět k pohlaví - znám oba extrémy, i něco mezi nima. A to jak u sebe, tak u svýho protějšku. První přítelkyně byla jako z pravěku, celý život (tehdy 26) na chlupy v rozkroku nesáhla a nebyl problém. Jiná zase měla holátko s tím, že si ji začala holit ve dvaceti. Zabere to prý víc času, ale stojí jí to za to už jenom kvůli snažší hygieně a kvůli mentruaci. No a nynější (21) se ani nenamáhala si chlupy nechat narůst. Beru to tak, že to k ní patří a neřeším nějaký vsugerovaný představy o pubertě. Pro mě holá není nevyvinutá, ale zralá, která ví, co chce. Stejně, jako přírodní.K hygieně se dá říct snad jenom to, že pravydelný mytí a čistý, prodyšný prádlo je zákklad, jinak to nezachrání ani chlupy, ani oholení.No a ohledně postupu holení platí několik zásad, který je dobrý dodržovat: - Při prvních holeních raděj jeďte po směru růstu chlupů. Proti směru se totiž chlup vzpříčí a povytáhne, ostří ho seřízne do špičky a pak se vrátí dovnitř. Jak roste, ostrá špička se vzpříčí ve vlsové cibulce a výseldkem je pálení a zarudnutí. Pokud si prorazí cestičku ven jinudy, je z toho pupínek. Takže nikdy neholte po směru, pokud na to nejste zvyklí! - Po prvním oholení je dobrý nedráždit kůži víc, než je nutný. Doporučuju pár dní chodit ve volným oblečení a naostro. - Holení opakujte po 2-3 dnech. Dřív to nemá smysl, jenom to podráždí. - Nepoužívejte žiletky, rychle se tupí, nejsou tak moc účinný a je tam moc velký riziko pořezání. Lepší jsou vícebřitý strojky, ale ne ty levný. Je lepší si připlatit za Gilette nebo Wilkinson... - Červený pupínky nejsou způsobeny bakteriema, ale zarůstajícíma chlupama (viz výše). Proto je dsinfekce spíš naškodu, protože jenom kůži víc rozdráždí.K vytrhávání snad jenom to, že po vytržení roste chlup znovu. Poprvé to bolí, ale při repete už není chlup tak velký a úměně velikosti cibulky se snižuje i bolestivost. Nehledě na přizpůsobivost těla, který si dokáže zvyknout... Je dobrý nechat kůži uvolnit v teplé vodě. Po vytrhání je zarudlá, ale po třech hodinách je to OK.

Manchester (So, 20. 8. 2005 - 05:08)

Sikas si opravdu neřestný hovado, co kdyby sis takhle oholil pinďoura aby tě to pak hezky štípalo. Ženskejm taky nemusí bejt příjemný mít při orálu plnou hubu tvejch upocenejch chlupů debile.

Marka (So, 20. 8. 2005 - 00:08)

Předchozí vzkaz - pro nickname: sikas - reakce na příspěvek z 9.10. 2002.

Marka (So, 20. 8. 2005 - 00:08)

Jsi debil

Jiri (Út, 26. 7. 2005 - 10:07)

Ahojky Pavlinko, to je od tebe ale taky skvely pristup a manzel by ti mel byt vdecny.Manzelce se libi, kdyz mam oholeny kulicky a tak si to taky delam ale proste ma to byt o vzajemne toleranci a o tom, davat poteseni jeden druhemu.Radi pro sebe navzajem udelame cokoli ale zaroven si nedokazu predstavit, ze bych manzelku do neceho nutil. Ji se libi chlupata pindulinka zrovna tak, jako kdyz je uplne oholena, ale jde o to, ze se to proste take libi ji samotne a ma z toho radost. Nikdy bych ji nenutil do neceho, co by ji bylo, abych tak rekl, proti srsti:)Ma krasnou, cistou a vonavou broskvicku za vsech okolnosti a jsem do ni blazen.

Squew (Út, 26. 7. 2005 - 08:07)

Nemám nic proti toleranci :) či dokonce změně;já to i kvůli "pohodlnému orálnímu přístupu" partnera s radostí praktikovala (asi už hodně let). Skončila jsem s tímhle přístupem k sobě, a on mi ten "pocit přirozeného ženství" kupodivu začal dělat viditelně dobře, taková maličkost řeklo by se.. Jako ženská se tak cítím nezávislejší a ´normálnější´ i když mohu působit jaksi "starším dojmem" .. No prostě těm co už vyrostly z puberty to vřele doporučuji (a možná i podle toho poznáte koho máte vedle sebe, he..)

Pavla (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Jirko, tak to máš naprostou pravdu. Manželovi se líbí proužek, a tak ho nosím, kdyby se mu líbila zarostlá, tak se nechám zarůst. Nechávám to na něm, mně vyhovuje oboje :-)

Jiri (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Ahojky Pavlinko, to mas pravdu :)Nam je 44 let, takze jsme ta generace, ze kdyz nam bylo treba 18 tak uplne oholena holka by tenkrat vypadala jako nejaka uchylna kreatura :)Dnes se to zase otocilo uplne naopak a prirozene zarostla holka je dnes asi nemozna, ja nevim. Otazka "hygieny" je nesmyslna. Moje manzelka byla vzdy nesmirne cista zena, chlupy nechlupy a takove ty argumenty o "smradech" neberu, je to podle meho o indiviualni hygiene cloveka, protoze ta oholena muze take nevabne pachnout,kdyz se o sebe holka/zena nestara tak, jak by mela a to same samozrejme plati i pro muze. Mozna vic, nez pro zeny a tim ted ani nemam na mysli ochlupeni.Jde jen o to, co se libi/nelibi a my si uzivame oboje a vse je pro nas stejne vzrusujici.

Pavla (Út, 26. 7. 2005 - 07:07)

Jirko, to je super :-) Máš změnu :-)

Jiri (Út, 26. 7. 2005 - 02:07)

Tohle je donekonecna se tahnouci debata o tom co se komu libi.Me se libi oboji, manzelce take a resime to jednoduse: v zime ma poradny kozisek ze ma chlupy i na stehnech a moc se mi to libi a pres leto je uplne hladce vyholena a libi se mi to taky.Vzajemne toleranci zdar!

Tomáš (Po, 25. 7. 2005 - 22:07)

Mě se taky nelíbí když je holka dole uplně holá. Má přítelkyně to udělala jen jednou a rychle jsem to zatrh. Pohled na ni dole mi připadal jak kdybych se koukal na třináctileté děvče a to prosim po takto malích holkách se opravdu nekoukám,ale každej snad ví jak vypadaj holky než na ně přijde puberta. Ten výraz sele je opravdu trefný.

Reklama

Přidat komentář